Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    PO je bio svake sezone i dodaje dodatnu čar takmičenju. Što bi igrali do kraja ako neko već odmakne 30 bodova na polovini sezone? Prvih 8 prolazi, i posle ide po standardnom principu, to je uvek funkcionisalo lepo.
    Koje su prednosti u PO ekipa iz vrha? Ne piše u pravilima ništa oko PO, samo liga

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Da smo Dale, Rosso i ja pitali ko hoce da ovo organizuje i da vodi, puskom nebi nikog natjerali, a sada strucnjaci svi bi pravila da izmisljaju, pravial su jasna, ako do promjena dodje to ce biti sutra iza 12 kada zavrse prijave, toliko od admina xD
      Pa i nisu bas jasna, jel se igra PO ili ne?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Igra se PO, ali ce se znati kada zavrse prijave.
        Prva direktno u polufinale, ovi ostali doigravaju, kao u vaterpolu recimo, eto ti prednosti.
        Mada to se nista ne zna, dok se prijave ne zavrse, nije isto sa 8timova i 25timova.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Koje su prednosti u PO ekipa iz vrha? Ne piše u pravilima ništa oko PO, samo liga
          Kako koje, pa duže ćeš igrati igru, zar to nije najbitnije i najzabavnije? Ja bi voleo da igram ligu do poslednjeg kola npr.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Kako koje, pa duže ćeš igrati igru, zar to nije najbitnije i najzabavnije? Ja bi voleo da igram ligu do poslednjeg kola npr.
            Igraću je svakako do kraja bio prvi ili dvadeseti. Zato bolje da se ne prijavljuju oni kojima se ne igra i koji lako odustaju jer nije fer prema onima koji igraju. Zato razlog postojanja PO ne treba da bude ono što si naveo prvi put igramo jer je zabavno a ne da odustanemo ako zaostajemo i zato treba PO

            Comment


            • E to je tacno, najgore je prijaviti se i ne igrati onda nakon par kola, a bice to, vidicete da prvo kolo kompletno nece biti.

              Zola dodan si u u tim lige, posto si i prije vodio.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odmah udaljavanje i zapiši takve na papir pa kad bude naredna liga i budu htjeli igrati pokažeš crveni karton.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Igraću je svakako do kraja bio prvi ili dvadeseti. Zato bolje da se ne prijavljuju oni kojima se ne igra i koji lako odustaju jer nije fer prema onima koji igraju. Zato razlog postojanja PO ne treba da bude ono što si naveo prvi put igramo jer je zabavno a ne da odustanemo ako zaostajemo i zato treba PO
                  Pa ako budeš 20i nećeš igrati do kraja, nego do kraja regularnog, što je fer. Prvih 4 ili 6 ili 8, kako god su planirali treba da odigraju duže nego ostali, što je po meni isto fer. Ako si već dobar, treba da budeš "nagrađen" sa nečim, tj. polufinalom ili finalom. To po meni daje dodatnu čar, tj veće zadovoljstvo nego da samo završim četvrti u ligi i to je to. Ovaj PO mu dođe kao neka dodatna mini liga šampiona za najbolje.

                  Što se tiče odustajanja, totalno si u pravu. Nek svako razmisli...deluje ovo zabavno, ali da li će vam biti zabavno u 13om kolu kad vam krene loš niz od 5 poraza npr.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Limeni i Panchev9 vise ...
                    #kazemsamo
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jel to tim Olja?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Ne znam pitaj ih
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • E to je ok, recimo prve dvije direktno u polufinale, ostalih 6 kup sistem. Mora biti neka prednost.

                          Meni je zabavno uvijek pobjeđivati amatere kao što su Mandušić, Olja, Madrid, Marija i slični a pozamašan broj ih se okupio.

                          Comment


                          • Prijavljujem se i ja, trazi se ambiciozan saigrac koji zeli sam vrh tabele.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Nato, prvo mjesto Rosso i ja, e sada ostala mjesta mozes osvojiti.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Znaci Gospoda direktno u polufinalu, a ostali u doigravanje. Moze, svidja mi se taj koncept

                                Comment

                                Working...
                                X