Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by wanderer View Post
    Razočaravajući sadržaj teme
    Mara razočarala ali evo poboljšaću malo

    Christian Guzman







    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #32
      Momci, zar stvarno mislite da su curama važna široka ramena, trbušnjaci i zalizana kosa.
      Jesu važna klinkama od 12,13god što drže u sobu postere Bibera i the Rocka i sličnih..
      Ali curama 20+ to postaju nevažne stvari.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #33
        Nauci ih Bane ....
        A ovi dilberi sto su ovde podeljeni pravo su olicenje onoga sto je zenama vazno ....
        Ima ruku debelu ko neciju nogu, a ne bi mogao kubik drva da iscepa, travu da pokosi, stoku da namiri, traktor ne bi umeo da vozi, sijalicu ne bi znao da zameni, detetu domaci da pomogne da uradi ne bi pojma imao, ne daj boze rucak da spremi ili kucu da usisa, knjige dve nije u zivotu procitao (mozda jeste neke dilberske), logicki zadatak nikakav znao ne bi da resi, a sto je najbitnije ni zenu da zadovolji, ili da se pobije zbog nje slucajno ....
        Ali bitno je da ima bajceps
        U pravu si - nije im to bitno, barem velikoj vecini. Ali problem nije u zenkama, vec u drugim muzjacima koji misle da su ovakvi likovi privlacni zenama.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #34
          Dušane okači slobodno šta je po tebi savršeno muško ( a da to nisam ja )
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • #35
            Ako ne smem tvoju sliku, onda nista ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #36
              Originally posted by Sandugp View Post
              U pravu si - nije im to bitno, barem velikoj vecini. Ali problem nije u zenkama, vec u drugim muzjacima koji misle da su ovakvi likovi privlacni zenama.


              Mada kroz moje iskustvo s takvima, oni to i ne rade zbog žena.

              Comment


              • #37
                Ma sve je to samog coveka, da li ima samopouzdanje ili nema. Neko ga nema, jer je debeo ode u teretanu, dotera se i onda mu je lakse sa devojkama pricati.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Bane je View Post
                  Momci, zar stvarno mislite da su curama važna široka ramena, trbušnjaci i zalizana kosa.
                  Jesu važna klinkama od 12,13god što drže u sobu postere Bibera i the Rocka i sličnih..
                  Ali curama 20+ to postaju nevažne stvari.
                  Otkud ti ove neistine

                  Comment


                  • #39
                    Sve mi se cini da se tesi.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Bane je View Post
                      Momci, zar stvarno mislite da su curama važna široka ramena, trbušnjaci i zalizana kosa.
                      Jesu važna klinkama od 12,13god što drže u sobu postere Bibera i the Rocka i sličnih..
                      Ali curama 20+ to postaju nevažne stvari.
                      То не значи да човек треба да запусти себе. Ако очекујемо од девојака да буду константно сређене, ред је да и ми водимо рачуна о себи. Зар не?

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Nauci ih Bane ....
                        A ovi dilberi sto su ovde podeljeni pravo su olicenje onoga sto je zenama vazno ....
                        Ima ruku debelu ko neciju nogu, a ne bi mogao kubik drva da iscepa, travu da pokosi, stoku da namiri, traktor ne bi umeo da vozi, sijalicu ne bi znao da zameni, detetu domaci da pomogne da uradi ne bi pojma imao, ne daj boze rucak da spremi ili kucu da usisa, knjige dve nije u zivotu procitao (mozda jeste neke dilberske), logicki zadatak nikakav znao ne bi da resi, a sto je najbitnije ni zenu da zadovolji, ili da se pobije zbog nje slucajno ....
                        Ali bitno je da ima bajceps
                        U pravu si - nije im to bitno, barem velikoj vecini. Ali problem nije u zenkama, vec u drugim muzjacima koji misle da su ovakvi likovi privlacni zenama.
                        Ne znam čemu toliki kompleksi prema ljudima koji treniraju dal ostale šiba kompleks niže vrednosti ili čak možda sebe gledaju lošije kada vide da neko može da se posveti svom telu i da bude istrajan u tome a oni ne mogu. Ja sam lično u tom fazonu preko 10 godina i ne radim to ni zbog devojaka niti da se kurčim pred drugim likovima niti da se pobijem nego čisto zbog sebe. Lakše mi padne i dan i sve kada se istrošim i prosto postala mi je dnevna rutina. Znam i ručak da spremim i stoku da nahranim i čak čitam knjige i edukujem se svaki dan iako mi realno to ne treba. Malo je šuplje tako sve ljude generalizovati i staviti ih u onaj staromodni kliše (ima veliku ruku garant po ceo dan visi u teretani i glup je kao panj).
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #42
                          Ne treba generalizovati svakako. Ali nema ovo veze sa sposobnoscu, muskarca nego sa njihovom dopadljivoscu suprotnom polu.
                          Po tebi ce se ovakvi dopasti zenskinjama, po meni nece (govorimo o vecini naravno). U tome je sva poenta, a ono ispisano izmedju su samo odredjeni razlozi (nazovi ih i predrasude u koliko tako zelis) koji se u gro slucajeva ispostave kao tacni.
                          Naravno ne u svim slucajevima, jer kao sto si rekao imamo evo ovde na forumu tebe kao primer izuzetka od tog sablona.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #43
                            Grešiš veoma, ne treniraju ljudi da bi se dopali ženkama nego iz potpuno drugih razloga. Većina ljudi sa kojim ja treniram su svi oženjeni, imaju decu, ne vitlaju klinke i treniraju samo zbog toga što žele da budu fit i vitalni i izgledaju bolje od većine klinaca od 20 godina iako oni imaju svi preko 30. Što se privlačnosti tiče svaka žena je drugačija i svaka gleda nešto drugo. Kod nas je daleko bitnije da muškarac bude finansijski siguran nego da lepo izgleda mada opet veliki broj devojaka gleda i samo fizički izgled.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • #44
                              Ko pominje razloge njihovog treniranja?
                              Ja svakako ne. Ono sto ja kazem je da se takvi ljudi ne dopadaju vecini zena. Nebitno je koji su njihovi motivi, razlozi da budu takvi.
                              A ovo drugo je tacno. U sustini uopste nije ni bitno kako izgledas. Bitno je koliko love imas (i tu je dosta izuzetaka, da ne generalizujemo opet) i to ne smao kod nas, nego svugde. Ima jedna anegdota vezana za Dragana Stojkovica Piksija dok je jos bio momak. Zezali ga i prozivali na racun visine, da ni jedna devojka nece hteti da bude sa njim jer je nizak i slicno. On im je samo rekao: "Kada se popnem na novcanik, visi sam od svih vas." I zakljucio diskusiju ...

                              I da se razumemo, ne kazem da ljudi ne treba da treniraju. Svako treba da radi ono sto ga ispunjava i cini srecnim, sta god to bilo. Samo ova dvojica koje je Gangaric delio u ovoj temi mi izgledaju prebudzeni, previse nabudzeni - opasno zeznuti tipovi. Ima mnogo likova koji imaju izvajano telo zdravi su, pucaju od snage, a nemaju ruku debelu kao stubic od svinjca, niti sise vece od pola zena...
                              Last edited by Sandugp; 05-09-17, 08:51.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • #45
                                U pravu je Gangara. Ja treniram jer se osecam lakse i zdravije, da bih mogao da izdrzim termin fudbala ili sta god drugo se igra a ne da crknem a i na poslu stalno sedim ili lezim, isto tako kod kuce, malo je kretanja u svakodnevnim aktivnostima iako se trudim da po gradu setam sto vise... Treniram da bi mi bolje stojala odeca, da mogu da nosim slim stvari

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Miletić; 05-09-17, 09:17.
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X