Announcement

Collapse
No announcement yet.

EL 17/18 Rosteri timova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bez ikakve sumnje najjaca ekipa ovde je Fener. Usudio bih se reci i na NBA nivou

    Comment


    • #17
      Originally posted by Knipex® View Post
      Wanamaker ako ne prođe u NBA ide u Fener.
      Ne mora da znaci navodno Wanna hoce ugovor od sezonu sto Obrad ne zeli a Real nema problema s time, a sada hvala Bogu i moraju izjednaciti pondue

      Comment


      • #18
        Originally posted by Боги View Post
        Ja sam nekako misljenja gledajuci ove rostere da ce Zvezda opet moci ravnopravno sa svima da se nosi.
        To zavisi od pleja i trenera. Zamisli ovaj roster koji imamo sa Mekelom.
        Od ostalih moje simpatije idu Zalgirisu. I prosle sezone su igrali iznad ocekivanja, ove mogu i u 8.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Mrkela View Post
          Ne mora da znaci navodno Wanna hoce ugovor od sezonu sto Obrad ne zeli a Real nema problema s time, a sada hvala Bogu i moraju izjednaciti pondue
          Ako se ne varam sportski direktor Fenera je izjavio da imaju dogovor sa Wanamakerom da ako ne prođe u NBA potpiše za Fener višegodišnji ugovor sa NBA izlaznom klauzulom posle svake završene godine.
          This is the beginning of your day
          Life is more intricate than it seems
          Always be yourself along the way
          Living through the spirit of your dreams

          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

          Comment


          • #20
            Kaže Pick da Norris Cole dolazi u Makabi. Alaaa

            Comment


            • #21
              Cenim da ce Fener biti slabiji nego prosle godine. Tesko da ce Guduric i Tompson moci da zamene Bogdana i Udoa na tom nivou, plus su Datome i Dixon godinu dana stariji.

              Armani, Makabi i Efes nastavljaju po starom, prangijasi bez ikakve koncepcije. Oli i PAO se nadogradili, Barsa u prinicpu dosta odlicnih igraca ali sve nekako deluje na silu. CSKa i Real deluju najizbalansiranije.

              Comment


              • #22
                Last edited by kronostime; 15-08-17, 10:02.

                Comment


                • #23
                  Ovo znači da je Real opasno zagrizao za Wanamakera, valjda.

                  Comment


                  • #24
                    Moje misljenje je da ce Armani ove sezone biti dosta jaca ekipa no prosle sezone. Thedore jeste nepoznanica kako ce izgledati na EL nivou ali mozda i eksplodira. Od Micova i Bertnasa znamo sta mozemo ocekivati a mislim da je Cory Jefferson pun pogodak. Sto se tice Goudelocka on je dosta racionalnije igrao prosle sezone u Makabiju sto pokazuju i procenti. Slusao sam njegovu izjavu na zvanicnom predstavljanju u Milanu gde je izmedju ostalog istakao da je spreman da bude lider ekipe. Problem moze biti na centarskoj poziciji zato sto Young nikako ne moze nakon povrede da se vrati u formu a Tarceswski nije taj kvalitet mada voleo bih da budem tu demantovan I naravno tu je Pianiganni na klupi koji je ogroman upgrade u odnosu na Repesu. Videcemo...

                    Comment


                    • #25
                      Jordan McRae potpisao za Baskoniju, ugovor na godinu dana vredan 700k$, prethodno odbio Makabi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment

                      Working...
                      X