Announcement

Collapse
No announcement yet.

NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Trka +10
    Srdjan -1

    Jel neko zna za koga Srdjan navija?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #62
      Setila se Jamaha da organizuje privatan test. Za vikend u Mizanu

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • #63
        Dobro su se setili. Inace test u Silverstonu bi bio beskoristan zbog eventualnog nevremena sto na testu sto na trci. Svakako moraju da odgovore kako znaju i umeju i obojica budu bolji od Hondi u Silverstonu. Generalno Maveriku lezi ta staza dok Rosi mora biti na nivou u Mizanu.

        Comment


        • #64
          Honda je imala tri testa, Dukati dva, dok se Jamaha zeza

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #65
            Pa dobro, valjda su im ograniceni ti testovi sto znaci da mogu kasnije imati testove i eto mozda tu neku prednost.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Trka +10
              Srdjan -1

              Jel neko zna za koga Srdjan navija?
              Srdjan navija za Kejsija Stonera, zatim za Marka Markeza i za Žoana Zarka... A u Formuli 1 za Fetela, pa za Rikarda i za Botasa

              Comment


              • #67
                Lepa borba i žestoki finiš Dovizioza i Markeza. Dobra trka za Padrosu, Lorenca i Zarka. Veliko razočarenje od obe fabričke Yamahe, pogotovo od Rosija. Nakon odličnog tempa za trku dan ranije, totalni podbačaj u nedelju na Warm Up-u i na trci. -33 boda je preveliki zaostatak, pad u Le Man-u je preskup i šanse za titulu su svedene na teorijske. Sledi brzi Slverston i moguća repriza borbe Dukatija i Honde. Vinjalesu leži Silverston i moguće je da će biti konkurentan za vrh. Za Rosija bi podijum "po suvom" tamo bio veliki uspeh

                Comment


                • #68
                  Bodovni zaostatak i nije toliko veliki, nadoknadivo je to, problem je sto od sredine prosle sezone ne mogu da rese trosenje zadnjeg pneumatika i konstantno su spori u drugoj polovini trke. Sa druge strane Honda i Dukati su napredovali vise od njih i danas vidmo da Dukati pobedjuje sa zadnjom mekom a Honde bez problema sa trvdom dok su Jamahe spalile gume do polovine trke. Dodajmo na to da Maverik ok cuva gume a da je Rosi izgradio karijeru na cuvanju i brzini u drugoj polovini trke ocigledno da imaju ozbiljnih problema sa gumama. Ako rese taj problem mogu napraviti nesto narocito jer su poboljsali ostale aspekte bajka dosta.
                  Last edited by mikisavic89; 14-08-17, 08:47.

                  Comment


                  • #69
                    Šta se dešava Yamahi Ajmo buđenje!!!
                    Maverik pa moraš se razbuditi, ovo juče baš loše uopšte nisi ličio na sebe. Ništa nije funkcionisalo.
                    Opet ljudi iznenađeni Markezom, ja nisam uopšte jer znam šta mogu od njega na trci očekivati...
                    Da ne misle njegovi navijači da je ovo u nekom lošem kontekstu , a ustvari je baš suprotno
                    Iako ne navijam za njega, uvek me oduševi svojim potezima.
                    Last edited by NEMANJA97; 14-08-17, 19:18.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Šta se dešava Yamahi Ajmo buđenje!!!
                      Maverik pa moraš se razbuditi, ovo juče baš loše uopšte nisi ličio na sebe. Ništa nije funkcionisalo.
                      Opet ljudu iznenađeni Markezom, ja nisam uopšte znam šta mogu od njega očekivati...
                      Da ne misle njegovi navijači da je ovo u nekom lošem kontekstu , a ustvari je baš suprotno
                      Iako ne navijam za njega, uvek me oduševi svojim potezima.
                      lmao

                      Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Nikoletina View Post
                        lmao

                        Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                        I zbog čega si ti ostavio komentar?
                        Napomena:

                        Često znam da imam baš dosta problema sa forumom

                        Comment


                        • #72
                          ..samo da dodam da je i Pedrosica vozio jučer bez greške, realno.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by aristokrata View Post
                            Srdjan navija za Kejsija Stonera, zatim za Marka Markeza i za Žoana Zarka... A u Formuli 1 za Fetela, pa za Rikarda i za Botasa
                            Ali baš sve si omanuo...

                            Comment


                            • #74
                              6/6 omanuo samo.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • #75
                                Drago mi ji zbog Dovia , lepo bi bilo da osvojio titulu !!!

                                Comment

                                Working...
                                X