Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ta opcija je otvorena.

    Comment


    • Jos ako prodaju Edena na leto...
      sigpic

      Comment


      • Italiji bi mnogo bolje bilo da dovede Ancelotija
        sigpic

        Comment


        • Bolje Bentekea da dovedu umesto Kerola. Slična cena, sličan tip igrača ali od Bentekea bar neka korist.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Celsi ide po Emersona Palmijerija kaze Di Marzio, nista od Sandra
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Celsi ide po Emersona Palmijerija kaze Di Marzio, nista od Sandra
              Pa skupo mu 60m za drugog najbolje LB na svetu,jao muka mi vise od Romana i svih koji odlucuju koga ce dovesti u klub,svaki dan sve bolje od boljeg

              Na kraju ispade bolje Ricmonda iz Zvezde da su doveli nego Kerola

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ali imaju i dobrih mladih igraca Pikford, Keni, DCL, Dejvis, Vlasic, Kin, pa i Holgejt, Lukman, Ramirez, ni Klasen ni Tosun nisu nesto stari igraci..
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment




                  • Ne znam da li ste gledalo ovo, meni je Robsonov pokušaj španskog urnebesan 'dribble dribble dribble' a Murinjo je definitivno mrzio posao prevodioca

                    Dešava li šta novo oko Sančeza/Mkitarijana?

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Ali imaju i dobrih mladih igraca Pikford, Keni, DCL, Dejvis, Vlasic, Kin, pa i Holgejt, Lukman, Ramirez, ni Klasen ni Tosun nisu nesto stari igraci..
                      Mladi su im svetska klasa nema sta...ne zna se ko je bolji.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Mladi su im svetska klasa nema sta...ne zna se ko je bolji.
                        A stari jesu? Osim Runija. A ko kaze da neko od njih nece biti? Da su sa 20 godina klasa bili bi u jacem timu, cak mislim da je bolje sto su ovde, imaju prostora za igranje, napredak, rad sa dobrim trenerom, sa doziranjim pritiskom, igraju i Evropu (bez obzira na rezultat) u timu koji je u najmanju ruku 7., 8. tim najjace lige sveta. Ima li bolje sredine za mladog igraca?
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Everton bi sledece godine mogao da bude bas blizu ispadanja.

                            Svakako tim koji ima ozbiljne probleme sa buducnoscu.
                            Trenutan roster je star, sa jakim platama, a nije ni nesto posebno jak.
                            Potrosili su dosta u poslednje vreme pa se ne bih kladio da ce imati sredstva da prave neki rebuild tima.

                            Dyche im treba, kad vec nisu uzelo Moyesa

                            Comment


                            • Grujic na pozajmici u Kardif

                              BREAKING: Cardiff sign Liverpool midfielder Marko Grujic on loan to end of the season. #SSN


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Povrede su poremerile, nemaju 5 igraca sa 80% nastupa. Kolmen, Bejns, Bolasi, Kin, pa i Niase i Runi, sve nosioci ekipe. Ima kvaliteta za sredinu tabele, a uz pametno biranje trenera i pojacanja moze da lici na ono pre. Mislim da nisu ekipa za borbu za opstanak. A deluju mi njihovi mladi bolje od Arsenalovih npr, licni utisak.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X