Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Ocigledno neki ljudi ovde ne razumeju pojam biznisa.
    Ljudi, u pitanju su milioni, ne placaju se igraci sirom i mascu.
    Liga koja je vise nego duplo skuplja od druge je zasigurno bolja. Stvarno je smesno raspravljati o ovome.
    I ne samo u fudbalu, vec sve na svetu sto je duplo skuplje je kvalitetnije od onog sto je duplo jeftinije.
    E ovo je tako povrsno i glupo gledanje na stvari da je to katastrofa,pa ako je nesto popularno izvikano ne znaci da je kvalitenije,ali je skuplje jer je tako,ima se novca pa i veca je zarada to svi znaju i igraci i agenti i onda se preplacuju Mangale,Imbule i slicni pa dok nije presao u PSZ Neimar je imao manju platu od Joja Selvija
    A jos tvrdiss da je duplo skuplja i duplo bolja hoces reci, to bas reazulati pokazuju...

    Pa Ibiza kao populrna destinacija oces reci da je bolja i lepsa i sa lepsim morem/plazama od jedne Lefkade,al su tamo cene vece i Koka kolu ces platiti 12e i lezaljke ne znam koliko a ovamo neces,ili primer Srbije sedi u BG na rucak i recimo u Nis i naruci rostilj recimo(banalan primer)u najboljim kafanama za iste pare dobices,manje a u vecini slucajeva i neukusnije u BG,ali aj nek kazem isto ,al platices mnogo vise u BG
    Last edited by 61563; 03-10-17, 20:29.

    Comment


    • Ma kakvi Fiksni, Sterling ima platu daleko vecu od recimo Dibale i Iguaina, naravno da je bolji Ima jos primera ovo mi prvo naislo

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ma bolji Sterling od Dibale, nema tu diskusije jer brojevi ne lazu.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Mozete da kopate po pojedinacnim primerima do sutra. Uvek i svuda ce biti manjih odstupanja.
          Ono sto se gleda je celokupan prosek na duze staze. Tu nema laganja.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            E ovo je tako povrsno i glupo gledanje na stvari da je to katastrofa,pa ako je nesto popularno izvikano ne znaci da je kvalitenije,ali je skuplje jer je tako,ima se novca pa i veca je zarada to svi znaju i igraci i agenti i onda se preplacuju Mangale,Imbule i slicni pa dok nije presao u PSZ Neimar je imao manju platu od Joja Selvija
            A jos tvrdiss da je duplo skuplja i duplo bolja hoces reci, to bas reazulati pokazuju...

            Pa Ibiza kao populrna destinacija oces reci da je bolja i lepsa i sa lepsim morem/plazama od jedne Lefkade,al su tamo cene vece i Koka kolu ces platiti 12e i lezaljke ne znam koliko a ovamo neces,ili primer Srbije sedi u BG na rucak i recimo u Nis i naruci rostilj recimo(banalan primer)u najboljim kafanama za iste pare dobices,manje a u vecini slucajeva i neukusnije u BG,ali aj nek kazem isto ,al platices mnogo vise u BG
            Ne mozes nikako kvalitet Lefkade meriti sa kvalitetom Ibize. Mozda kvalitet usluge da, ali ti pricas o lepoti, sto je subjektivna stvar.

            Pronadji mi jednu opipljivu stvar za koju mozes reci da postoji nesto jeftinije i da je bolje od duplo skupljeg.
            Last edited by limun; 03-10-17, 20:43.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Mozete da kopate po pojedinacnim primerima do sutra. Uvek i svuda ce biti manjih odstupanja.
              Ono sto se gleda je celokupan prosek na duze staze. Tu nema laganja.
              Imas ih milion primera,fudbalera,mi smo naveli pojedine
              A mozes i da gledas i na duze staze i kroz istoriju Spanija je svakako trofejnija tu nema laganja,mozda ce u buduconsti biti Engleska a mozda i Italija pricamo o sadasnjosti

              A ti sam primer naveo da je u bilo kojoj sveri zivota ono sto je skuplje da je i bolje,a to nije istina

              Ok tebi je Koka kola ukusnija na Ibici nego u Bg kaficu vazi,kao sto kazes stvar ukusa ,jedino sto je vise nego duplo skuplja..a imas i primer cene istog rucka u BG i bilo kom gradu u Srbiji ,BG skuplji naruci sve isto a kvalitet isti ako ne i bolji na jugu Srbije

              A sta ja pricam sa nekim kome je Koka Kola bolja na Ibizi jer kosta 12e nego u BG,jbg tamo je ukusnija jer je skuplja...
              Last edited by 61563; 03-10-17, 20:51.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Pa Ibiza kao populrna destinacija oces reci da je bolja i lepsa i sa lepsim morem/plazama od jedne Lefkade,al su tamo cene vece i Koka kolu ces platiti 12e i lezaljke ne znam koliko a ovamo neces,ili primer Srbije sedi u BG na rucak i recimo u Nis i naruci rostilj recimo(banalan primer)u najboljim kafanama za iste pare dobices,manje a u vecini slucajeva i neukusnije u BG,ali aj nek kazem isto ,al platices mnogo vise u BG
                Ljudi ne idu na Ibicu zbog mora, tj. odu i da se brčnu, već zbog noćnog(ovo noćnog je uslovno, jer su dnevne žurke isto brutalne)života koji ne može da se poredi sa bilo čim što nudi i Grčka. Znam, jer sam bio i u jednom i u drugom. Poređenje je kao Jugo i Mercedes.

                Na Ibicu idu ljudi kojima koka-kola košta isto kao što nama košta koka-kola u Srbiji. Da li će platiti 12 evra, to njih ne zanima. Oni tamo nemaju "budzet", i nisu opterećeni time.

                Ne kažem da Ibica kao mesto nije lepa, ali to je sporedni razlog što ljudi idu tamo, bar većina.

                p.s. Nemam pojma o čemu raspravljate, samo sam video ovo Ibica, pa sam morao da bacim kom.
                Last edited by z0La; 03-10-17, 20:51.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Imas ih milion primera,fudbalera,mi smo naveli pojedine
                  A mozes i da gledas i na duze staze i kroz istoriju Spanija je svakako trofejnija tu nema laganja,mozda ce u buduconsti biti Engleska a mozda i Italija pricamo o sadasnjosti

                  A ti sam primer naveo da je u bilo kojoj sveri zivota ono sto je skuplje da je i bolje,a to nije istina
                  Trofejnija jeste, sto ne znaci da je kvalitet lige bolji. To znaci da su 2 kluba bolja od svih ostalih klubova iz drugih liga.
                  To sto je tebi bolja Lefkada ne znaci da je i meni. Nije posteno poredjenje.

                  Da li ljudi stvarno misle da su strucni stabovi PL ekipa toliko glupi i nestrucni?

                  Comment


                  • Kad gledas ovu djecu na turnirima od 12-13 godina iz Španije kako igraju lopte bude ti sve jasno. Englezi niti imaju vremena da proizvode igrače niti to rade tako dobro, a čim moraš dovesti nekog stranca moraš ga i dobro platiti.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Trofejnija jeste, sto ne znaci da je kvalitet lige bolji. To znaci da su 2 kluba bolja od svih ostalih klubova iz drugih liga.
                      To sto je tebi bolja Lefkada ne znaci da je i meni. Nije posteno poredjenje.

                      Da li ljudi stvarno misle da su strucni stabovi PL ekipa toliko glupi i nestrucni?
                      Ne kapiras ti sta hocu da ti kazem ok licni ukus Lefkada/Ibiza,meni lepsa Lefkada ko sto mi je i Italijnska liga lepsa od Spanske ali nije kvalitenijaa trenutno
                      Sve druge moie primere ignorises jer nisi upravu al nebitno...

                      Najgluplja stvar je reci da je u sportu reci ono sto je skuplje da je to bolje, najbolje, pa cekaj sto onda MCFC nije non sto prvak sto je Lester bio sampion da nije imao mozda najvecu vrednost materijalnu....jedan Palas vredi materijalno toliko da bi zauzeo 6/7 mesto u La ligi ako se samo novac gleda,ima dosta stvari za koje vazi pravilo da je skuplje bolje,kola,odeca,cigare sta znam...ali ima kontra naveo sam ti primer Koka kole na Ibici jel bolja sto je skuplja nego u BG, ne nego zbog marketinga ambijenta i tako isto i PL veca popularnost ,bolji uslovi veci marketing skuplje karte pa se onda plate vece ail to ne znaci automaski kvalitetnije pogotovo u primeru sporta,cemu onda tamicenje,eno Zvezda izbaci Krasnodar 6 puta skuplji tim
                      Last edited by 61563; 03-10-17, 21:17.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Kad gledas ovu djecu na turnirima od 12-13 godina iz Španije kako igraju lopte bude ti sve jasno. Englezi niti imaju vremena da proizvode igrače niti to rade tako dobro, a čim moraš dovesti nekog stranca moraš ga i dobro platiti.
                        Nevezano za ostalo diskusiju, ja malo to gleda, bas je fenomenalno sta rade ona djeca. Nisam uporedjivao sa Englezima, ali samo sam se pitao kako li se sa ovom Balkanskom djecom radi i koliko su oni udaljeni od toga...

                        Comment


                        • Bio je cini mi se Midlsbrough sa svojim klincima, i mogu ti reci da se ni malo nisu lijepo proveli.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Fergi je rekao da klinci u Engleskoj izgube 7 godina ne radeci nista izmedju 8. i 15. godine.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • PL prvo da se pozabavi sudijama pa onda da ubacuje Barcelone u ligu.
                              Ja sam ubedjen da je konkuretnost engleske lige pala i zbog sudija. Engleske sudije već godinama ne znaju gde biju, neoprostive greške su im postale dobar dan i modus operandi. Gube se i sa kriterijumom za čvrstinu i za greške koje se tiču ofsajda, penala i takvih stvari.
                              Nemali broj utakmica sam gledao gde se utakmice raspadne najviše zbog sudjenja.
                              Ja da sam fudbaler u PL, 90 posto utakmice bih trosio odredjeni deo koncentracije na samokontrolu da ne pridjem i iznašutiram Olivera. Lik bukvalno nije za našu ligu, kao i većina sudija u PL. Plus prednjači u celoj ligi u toj aroganciji i gordosti dok vrši neznanje.

                              Stvarno utiče na samu igru, nekad timovi improvizuju način igranja i odbrane prema sudijama, i ne igraju svoj fudbal.

                              A naravno sve to potiče od toga da su zaštićeni kao beli medvedi. Naprave kardinalne greške, unakaze neki tim koji je uložio milione da bi tu sezonu se kvalifikovao npr u LŠ ili LE i onda te neka budaletina udalji od toga svojim greškama. I šta? Ne možeš mu ništa, ne možeš ni da ga pomeneš, ne smeju da se kritikuju i samo su nagradjeni za svoje odsustvo i koncentracije i znanja.
                              Totalna katastrofa.

                              Postala su incidentna kola kada nema gomile sudijskih grešaka, za koje se mogu reći da su uticale na utakmicu. Na stranu što i na "sitno" uništavaju utakmicu.

                              Hipotetički neki pajac od engleske sudije može da uništi Barcu. 2 kola Barca dobije očajno sudjenje, dozvoli da neki tim ne igra fudbal protiv njih. Ubije im momentum, unese nervozu timu, budu pod pritiskom zbog tih kao kikseva. Počnu nekim delom da razmišljaju o tome kakvo može sudjenje da ih snadje u narednim utakmicama i padne im fokus sa svoje igre.
                              Last edited by Busby Babe; 03-10-17, 21:27.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Fergi je rekao da klinci u Engleskoj izgube 7 godina ne radeci nista izmedju 8. i 15. godine.
                                Pa u Engleskoj je zakon da mogu samo "part time" da treniraju u odredjenim uzrastima, tj ne smeju da provode mnogo vremena po trening centrima, kao da se ne bi zanemarila škola, dok je to u Španiji npr drugačije, možeš kao onaj teniser Ferer, da spavaš u trening centru i tu budeš po ceo dan
                                I Fergie se borio da se to promeni i potencirao je na tome da je to ogroman hendikep za Engleze.

                                Comment

                                Working...
                                X