Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sraman je Murinjo i danas. Jedu mi se govna zbog ovakvih stvari.

    Comment


    • Dobrno, nije los ni Prevara sa svojima. Evo i Delf Fabijan da se upise. Cisto da se vidi kako igra tim.

      A Brada je neprevazidjen navijac Junajteda. Dobar je deckonja - to se vidi, samo sto ne ceni prave vrednosti Odlican mec za Rasforda kaze - a Rasko igrao beka. Nemoj biti Murinjo Brado!!!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Morata oprosti mi, nisi prevara!!!

        Comment





        • Kakva trenercina.

          City nema ozbiljnog konkurenta.

          Comment






          • tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Samuraj View Post



              Kakva trenercina.

              City nema ozbiljnog konkurenta.
              Sto jel petarda donosi 6 bodova?

              Comment


              • Najgora stvar (mislim najgora za mene koji Junajtedu kada igra ovako zelim sve najgore) je sto ovakve pobede donose mnogo...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Sto jel petarda donosi 6 bodova?
                  Ubjedljivo su najjaci u ligi. Drugi je Tottenham. Onda dalje je upitno.

                  Pogledati kako je Bayern opao njegovim odlaskom i dolaskom Carla.

                  Comment


                  • Ne otpisujte Kontea, kako gazi veliki mag, sledece kolo ce spustiti na zemlju Pepa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kakav spic grande <3

                      Nije problem pretrcati sve i zabit gol
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Opušteno Dušane, izgubiće prevodioc svlačionicu, a Pepu je onda livada.

                        Možda ga samo Vengerica ugrozi ako se povampiri, buahahaha

                        Comment


                        • Klasicna Murinjo utakmica, idemo dalje!

                          Lemina je zverka, odlican je bio i na prvim utakmicama, sto je i danas pokazao isto, lako ga se Juve odrekao.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            (mislim najgora za mene koji Junajtedu kada igra ovako zelim sve najgore)
                            Zasto?

                            Sta je tebi, navijacu Juventusa, Junajted ista skrivio u zivotu da mu zelis sve najgore?
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa jedino svlavionicu ako izgubi, jer drugo ce tesko [emoji23]

                              Venger da se povampiri lol

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gojko ako uzme Murinjo titulu ti ode na duzi odmor, a ono sto sigurno znamo je da nece dobiti otkaz
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X