Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad Pulis pobjedjuje to je ludilo mozga,a kad veliki Rafa s hrpom prosjecnih igraca to je ocekivano

    Ne mozes onako izgledati kao sto LFC izgleda kada brani kornere ono je zalosno...dva ista kornera maltene u par sekundi ljudi ne znaju reagovati
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Po mom mislenju Konte ce opet osvojiti ispred dva Mancestera.
      Veliki je mag Konte, ove sezone ce imati najtezi zadatak, da odbrani titulu, do sada u svojoj trenerskoj karijeri nikada nije zavrsio ispod 1. mesta, nadam se da nece ni ove sezone.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Cylokin View Post
        Naravno, sa ovim ofsajd poklonima, sve to ide lagano, neko će sada da kaže kako su pobedili 6:0 pa ta dva gola nemaju veze, ali kada te sudija odmah na početku sjebe sa onakvim krađama, naravno da ćeš u nastavku da padneš i izgubiš volju.

        Fecking Pep.
        Ljudi dobiju 6-0 i ti spominjes ofsajd. Nadam se da nisi ozbiljan.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Gledao sam poslednjih pola sata Liverpula, ok Barnli je jedna od najorganizovanijih ekipa u ligi defanzivno, ali Liverpul je sigurno jedna od najneorganizovanijih u ligi, cak u ligama petice. Ona dva kornera, ista potpuno, ista sema, isti centarsut, isti covjek, i oba puta prolazi na isti nacin, pa to je nedopustivo. Naravno mogli su da dobiju, ali su isto tako mogli i da izgube. Klop zasluzuje da se zestoko krititikuje trenutno, jer mu je odbrana presmijesna. I ne pricam o igracima, vec o postavci i kretanju odbrane, to je na treneru.
          Slazem se, ali mislim da nije sve na klopu kad je u pitanju odbrana. Oni su igrali tu neku zonu i pre Kloppa, ali to deluje presmesno sa ovim igracima, toliko su pogubljeni ne pokusaj skoka...

          Comment


          • Originally posted by Samuraj View Post
            Ljudi dobiju 6-0 i ti spominjes ofsajd. Nadam se da nisi ozbiljan.
            Pep i Mou sve sem osvajanja titule je veliki neuspeh, ali ja mislim da Pep nece.

            Comment


            • Dečki moji. sutra je derbi a ja cu biti mamuran jako. Hocu vam samo reci ostanite gospoda ko i do sad sto ste bili.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Mirni smo mi uvek, pogotovo sad jer je Aki banovan nece biti nekih vecih incidenata.

                Ja radim prvu smenu do 16h, i nesto najgore gledati tako bitnu utakmicu a ljudi te smaraju da kucas tikete.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Pep i Mou sve sem osvajanja titule je veliki neuspeh, ali ja mislim da Pep nece.
                  Ja smatram da je Mou uspio ako bude medju 4 sa ovom ekipom.

                  Comment


                  • Originally posted by Samuraj View Post
                    Ljudi dobiju 6-0 i ti spominjes ofsajd. Nadam se da nisi ozbiljan.
                    Kao da zidu pišem... I give up...

                    Comment


                    • Kad neće onda stvarno neće. I kad probiju bunkericu Kejn pogodi okvir gola.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Svi mi kojima je Harry Kane kapiten u fantaziju. I protiv Barnlija je bio on i takodje je bilo nereseno.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Tobdzija View Post
                          Svi mi kojima je Harry Kane kapiten u fantaziju. I protiv Barnlija je bio on i takodje je bilo nereseno.
                          Pa Tobdzija si. Bitnije je da Tottenham ne dobije od toga hoces li dobiti bodove na fantaziju.

                          Comment


                          • Meni je Kejn od pocetka prvenstva svako kolo bio kapiten... Ugasi me brat, neka no imam i Dele Alija i to ga zamijenih za Pogbu... A i Silva opet vise nabode poena od KdBa, tacno vidim da cu ubacit Davida Silvu i Hazarda kad pocne da startuje umjesto De Brujna i Alija. Ili da izbacim Kejna za Kuna/Dzizusa.

                            Poch definitivno ima Tripijea na fantazi zato ne ubaca Dejvisa, brat se muci na mjesto lijevog beka al ispostova nas je junacki.

                            Svidja mi se Klement kako vodi Svonsi, bas su bruka dobro organizovani. Cak i protiv Junajteda su dobro izgledali dokle se nisu potpuno otvorili.

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Pep i Mou sve sem osvajanja titule je veliki neuspeh, ali ja mislim da Pep nece.
                              Ma gde da uzme Pep. pogotovo kada se vidi u kakvoj su formi trenutno. Nisu mnogo ni dali golova na poslednjih nekoliko utakmica, a nije ni Kun u nekoj formi. Tek o Silvi i De Brujneu ne zelim da pricam, a da nema onog malog netalentovanog Isusa mozda bi nesto i uradili.
                              Jedino sto je penal bio - i onaj Aguerov treci gol regularni. Ovo ostalo sve ofsajdi. Da nije bilo tih sudijskih gresaka ko zna sta bi bilo, mozda bi Votford presao pola koji put.... nikada to necemo saznati nazalost.
                              Jos je rano o bilo cemu govoriti. Jedino mi krivo sto ne mogu da se uskoro sastanu sa Junajtedom - jbg da im neko prekine ovu seriju. Autobus bi bio vise nego delotvoran protiv ovoga cini mi se. Ali do decembra ce se svasta izdesavati siguran sam.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Dečki moji. sutra je derbi a ja cu biti mamuran jako. Hocu vam samo reci ostanite gospoda ko i do sad sto ste bili.
                                muahahahaha
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X