Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    A dečko je izašao iz La Masie. Proveo je tamo dosta vremena. Ako tamo nije uspeo da stvori tu "fudbalsku inteligenciju", stvarno ne znam gde će.

    A realno je stvoren za nekog RB-a. Sa ovom brzinom i građom, raznosio bi po NFL-u.
    Ma koga bi raznosio, nizak je on. U odnosu na profi nfl igrace je smesan, sta je on visok 170. Oni su svi preko 190, i po 110kg. Pritom ima mnogo brzih.
    Pogotovo RB ne treba da bude toliko nabijen, bolje je da bude malo vizljastiji, ovako ga lakse dohvatis.
    Last edited by Brian McShtull; 12-05-18, 19:49.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ma koga bi raznosio, nizak je on. U odnosu na profi nfl igrace je smesan, sta je on visok 170. Oni su svi preko 190, i po 110kg. Pritom ima mnogo brzih.
      Running bekovi svi preko 190? Da nisi pomešao sa WR-ovima?

      Što se tiče nabijenosti, lako bi se on dodatno napucao. Svakako ima potencijal.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Running bekovi svi preko 190? Da nisi pomešao sa WR-ovima?

        Što se tiče nabijenosti, lako bi se on dodatno napucao. Svakako ima potencijal.
        Pa dobro nisu preko 190 svi, ali od 180 pa na vise. Ali evo pogledaj npr Petersona ili Barkleya imaju 185 i 100kg(svi su ti oko 100kg), Adama ima 72kg, sto je smesno u odnosu na njih to je 30kg razlika.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Pa dobro nisu preko 190 svi, ali od 180 pa na vise. Ali evo pogledaj npr Petersona ili Barkleya imaju 185 i 100kg, Adama ima 72kg, sto je smesno u odnosu na njih to je 30kg razlika.
          Najbolji RB-ovi su negde oko 180. Mrzi me sad da proveravam, ali na prvu... Eliot, Kamara, Gurli, Bell, Hunt. Retko da koji ima više od 182-183.

          A nije ni Adama toliko mali. Po meni je savršene visine za RB-a. Samo eto, valjalo bi kilograme da sredi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Kako nas Fiksni baca u velike rebuse.
            Pise kontradiktornosti i onda se covek zapita, zna li on sta o fudbalu ili je duduk teski?
            Jer da neko ko se razume u fudbal (doduse samo po sopstvenom priznanju tipa daj da hvalim samog sebe kada me niko drugi ne hvali), napise da je Gvardiola najlosiji trener od svih trenera top ekipa nikako ne ide jedno sa drugim.
            Ili ona fraza, Murinjo je najtrofejniji, pa je zato najbolji. Znaci ako Zidan uskoro uzme trecu LS bolji je od Murinja?

            Opet volim da citam samouverenog fiksnog i drago mi je sto se vratio na fudbal. Jer kakav god da je - nas je.
            ha ..realno gledano za mene je on najlosiji od ovih iz top 6 al ne volim bas ni Poketina,a sto se tice Zidana,dok ne predje ako ikad i predje da vodi neki drugi tim sem RM tad cu dati sud za sad mi je ono samo RM i to jedan od najjacih RM u poslednje vreme,nesto slicno ko Pep,jedina razlika je sto sam ja kod Pepa jos dok je vodio Barsu rekao da je prevara i da nije on materijal,sto se pokazlo u Bajernu pa i Sitiju..e Zidan mi ne deluje tako,a i gazi bez kiksa evropom ,a Pepinjo je znao i tu da se oklizne i sa Barsom,licno bih voleo da vidim Zizua u recimo Juveu,sad ovom ovakvom,ili recimo kad bi RM nekim cudom oslabio a on nastavio da gazi Evropom rekao bih da je top...pa da tad dam sud,al ima i jos jedna stvar Zidan mi je najbolji igrac kog sam ikada gledao...al ok to nema veze sa trenerskim delom ,al mozda malo pristrsno gledam na njega,a sto se tice Mou nije za poredjenje ni sa njim ni Conteom ni Colom ipak su oni prvo pekli zanat ,na raznim meridijanima i za sada bez premca je Mou,boljeg nema sto ce svi nevernici a ima ih koliko hoces i u MU videti vec sledece sezone,pod uslovom da dobije sve sto treba i zeli...Jer boljeg trenera za sad nema,naravno ako zele i neku lepotu u igri pored rezultat bice nezadovoljni vrv...al sta ja da radim takvima,nista

            Jer sta je Pep uradio u Sitiju do sad vise nego Mancini ili Pelegrino cak i manje,bice zanimljivo videti sta ce biti na kraju sledece godine kad opet zvekne LS ,sta ce Arapi da rade....sad videh znaci ipak Vila u PL,neka ipak su uz Vulvse najjaci a i glupo toliki grad bez PL
            Last edited by 61563; 12-05-18, 20:26.

            Comment


            • Samo da Vila ne uđe.. Kao da nije dovoljno jedno prokleto gostovanje Murinju kod Njuke plus Bridž gdje imamo jednu pobjedu u 15 godina

              Navijam da se Fulam ipak dokopa PL, da konačno vidimo srpskog trenera u najdražoj ligi

              Comment


              • Adama Traore... sa još 10kg u slot WR.

                Okretan, brz, nezgodan za niske lopte koje ovi od 190 ne mogu da brane.

                I ja bi rekao da je on Messi u nekom paralelnom univerzumu

                Samo mu treba objasniti da ovde to nije i kada to ukapira biće na top nivou.

                Ovako bi sve, a to obično ispadne ništa. Ne mogu tolike lopte da se troše.

                Da ima talenta, to se vidi iz satelita.

                Comment


                • Danas će Rafael Benítez možda i poslednji put sedeti na klupi Svraka iz Njukasla. Naime, gazda kluba Majk Ešli ga ponovo zavlači oko novca za pojačanja, kao i za neke druge stvari iza scene.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Pa sviraj taj penal. Još si lepo postavljen i opet ništa...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kako bih voleo da ne prodje Totenhem u LS, ali veoma tesko, jer je Celsi ocajan danas.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Totenhem je obezbijedio LS.

                        Celzi treba da dobije a da Liverpul izgubi da bi upao u LS


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • MO Salah se upisuje u istoriju!

                          32 gola u PL-u...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • A gle stvarno, moja greska. Ma Konte je izgubio svoje sanse protiv Hudd-a proslo kolo, evo i Benitez ga ubi sad.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Konte je izgubio svoje šanse za top4 odavno. Još pre mesec dana i više.

                              Ovo je samo zvanična verzija.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Carrick[emoji41]

                                Kakav igrac


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X