Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Ako se ovo kojim cudom desi Celziju oni su za dve klase losija ekipa u odnosu na proslu godinu.
    Neverovatno bi bilo da Konte ode u ovom trenutku, videcemo sta ce se izdesavati do kraja prelaznog.

    Citam da je Barsa poslala novu ponudu za Kutinja koja bi sa bonusima isla do 160 miliona. Uzas sta se desava sa fudbalom i sta je PSG napravio sa transferom Nejmara.
    Transfer Neymara nije problem. Neymar vrijedi 220m. Problem je transfer Coutinha, problem je transfer Morate, problem je trasfer Walkera, Stonesa, Mendya, Bernarda Silve, Salaha, Lacazetta
    Dakle nije Neymar skup, skupi su svi drugi koji mu kvalitetom nisu ni blizu.
    Last edited by Mrkela; 23-08-17, 10:43.

    Comment


    • Пошто си ти против ФФП и осталих регулација у фудбалу, реци ми онда шта мислиш о НБА систему?

      30 екипа, свакоме ограничено да сме 100м да потроши и најгоре екипе добијају право на најбоље младе играче.

      Comment


      • Što je problem transfer Kutinja? Ako je Nejmar 222, Kutinjo je 130. Ne vidim tu poremećenu cenu, ako se kao referentna uzme cena Nejmara i njegov kvalitet.

        Prošle godine sam pogodio prvaka na početku sezone, ove godine tipujem na ManCity. Chelsea 2. Utd 3. Da imam materijalan dokaz.

        Comment


        • Cuj Kutinjo je 130m reaalna cijena. Ubi me Boze. Da li Kutinjo ima potencijal postati najbolji igrac svijeta, i ukolilo ima napisi mi jos par njih koji po tebi spadaju u tu kategoriju.
          Ne uzima se refernta cijena Neymara i njegov kvalitet nego svih tih ostalih u tome je problem i oni su problem stvorili. Jedan Lukaku vrijedi 85m a vjerovatno nije u 20 najboljih na svijetu. Sta je onda problem da je Neymar 3 puta skuplji od njega a top 3 je igrac i najveci potencijal za najboljeg igraca svijeta. Ista stvar je za Coutinha njegova cijena je u startu bila 100 prije Neymarovog transfera, o cemu mi pricamo?
          Last edited by Mrkela; 23-08-17, 10:50.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Пошто си ти против ФФП и осталих регулација у фудбалу, реци ми онда шта мислиш о НБА систему?

            30 екипа, свакоме ограничено да сме 100м да потроши и најгоре екипе добијају право на најбоље младе играче.
            To je potpuno regulisani sistem i on dobro funkcionise. Ali ja kada bi mogao da biram, izabrao bi slobodu

            Al dobro NBA je kao fantazi. Igras igru unutar pravila igre i svaki pokusaj varanja kaznjiv.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Samo sto je NBA je zatvorena liga sa odredjenim brojem timova, u fudbalu je to nemoguce regulisati.
              sigpic

              Comment


              • Problem je sto ce zbog transfera Neymara prosecni igraci vredeti 50+ m, i dize im cena posle tog transfera. Da nije Neymar presao za 222, Kutinjo ne bi vredeo vise od 60 miliona garantovano.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kutinjo ni ne vrijedi 60m.

                  Kutinjo ce biti pocetak kraja ovih suludih cifri.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Kutinjo ni ne vrijedi 60m.

                    Kutinjo ce biti pocetak kraja ovih suludih cifri.
                    Кутињо је бољи од Месута који је коштао 50м евра, тако да вреди те паре

                    Comment


                    • Kutinjo je mozda bolji od Mesuta u nekom paralelnom univerzumu u kojem je Liverpool osvojio neku titulu PL.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Kutinjo ni ne vrijedi 60m.

                        Kutinjo ce biti pocetak kraja ovih suludih cifri.
                        Ne vredi 60m, vec 160m.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Pa Mangala i Otamendi po 50 miliona, sve vam je jasno. Sterling, najveca prevara Engleskog fudbala u skorije vreme, 73 miliona
                          Moratu je Juventus doveo za 20 m pre par godina...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Ne vredi 60m, vec 160m.
                            Igrac od 160m bi vec donio neku titulu, a ne jedva 4. mjesto u PL.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Igrac od 160m bi vec donio neku titulu, a ne jedva 4. mjesto u PL.
                              Fudbal je timski sport.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Transfer Neymara nije problem. Neymar vrijedi 220m. Problem je transfer Coutinha, problem je transfer Morate, problem je trasfer Walkera, Stonesa, Mendya, Bernarda Silve, Salaha, Lacazetta
                                Dakle nije Neymar skup, skupi su svi drugi koji mu kvalitetom nisu ni blizu.
                                Znaci tebi Nejmar vredi 222 miliona, a B. Silva ni 50 ?

                                Comment

                                Working...
                                X