Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by miloolja View Post
    Sve si u pravu. Govorim generalno. I naravno to je samo moje misjenje, koje ne mora uopste da bude ispravno.
    A ne znam koji se pa andrak mesam.

    tt


    Nego šta da treba da se mešaš. SVako ko ima bilo kakav stav treba da ga kaže. Kako bi inače došli do najboljeg rešenja. Evo, tvoja primedba ("noga i gas") možda dopre do nekog ko ima "poslednju reč" da malo razmotri kaznene odredbe pravilnika, smanji dužine nekih kazni, možda neke da poveća. Najbitnije je učesnici u diskusiji nedvosmisleno znaju šta može, a šta ne. Koliko će biti kažnjeni za kršenje forumske discipline je irelevantno.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • #77
      Vec postoji izmena I dopuna pravilnika. Ne znam kada ce biti stavljena u upotrebu.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #78
        Ovaj član
        4.1 Zabranjeno je svako vređanje i omalovažavanje ostalih korisnika foruma kao i iskazivanje mržnje i netrpeljivosti prema rasnoj, verskoj, nacionalnoj, polnoj, političkoj i svim drugim oblicima društvene pripadnosti i različitosti! Za bilo kakvu vrstu vređanja članova, automatski sledi ban!
        sasvim sigurno ne treba da se menja. Ko ima prigovor na njega treba da razmisli da li se nalazi na pravom mestu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #79
          Ne treba da se menja pravilnik vec dopuna kaznenih odredbi da se revidira i konkretizuje...i da se postavi.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #80

            Dok se ne promeni Pravilnik - postupa se po vazecem.
            Attached Files
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • #81
              Originally posted by miloolja View Post
              Ne treba da se menja pravilnik vec dopuna kaznenih odredbi da se revidira i konkretizuje...i da se postavi.

              tt
              ...i da se izbaci stavka u vezi zloupotreba reputacija ... koliko ja vidim to svakako nije moguće, pa nema potrebe da opterećuje tekst pravilnika.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • #82
                Originally posted by Constantin View Post
                ...i da se izbaci stavka u vezi zloupotreba reputacija ... koliko ja vidim to svakako nije moguće, pa nema potrebe da opterećuje tekst pravilnika.
                To ce mo da raspravimo na "Komitetu"
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • #83
                  Ali nema zloupotrebe ako nečeg više nema, tj ne radi kako treba, kao što rep ne rade. Što vas to žulja, to je najmanji problem.
                  Uostalom možda nekad one prorade, dobijemo like..pa je u tom slučaju pravilo neophodno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by miloolja View Post
                    Ali nema zloupotrebe ako nečeg više nema, tj ne radi kako treba, kao što rep ne rade. Što vas to žulja, to je najmanji problem.
                    Uostalom možda nekad one prorade, dobijemo like..pa je u tom slučaju pravilo neophodno.
                    Tako stoji u izmenama i dopunama.....ja sam za to da se briše...ako se meni obraćaš ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Constantin View Post
                      Tako stoji u izmenama i dopunama.....ja sam za to da se briše...ako se meni obraćaš ?
                      Da, da, nisam te razumela malo pre, mislila sma da pričaš o Pravilniku.
                      Pa ja sam predložila da se to skine iz onog nacrta kaznenih odredbi, jer zloupotrebe nema, kao i još neke opaske koje sam imala.
                      Ima sve u mod četu, na kraju tamo i stoji onaj predlog dopunjenog kaznenog pravilnika, ovde i ne treba o tome razgovarati, jer nije ugledao svetlost dana.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by miloolja View Post
                        Da, da, nisam te razumela malo pre, mislila sma da pričaš o Pravilniku.
                        Pa ja sam predložila da se to skine iz onog nacrta kaznenih odredbi, jer zloupotrebe nema, kao i još neke opaske koje sam imala.
                        Ima sve u mod četu, na kraju tamo i stoji onaj predlog dopunjenog kaznenog pravilnika, ovde i ne treba o tome razgovarati, jer nije ugledao svetlost dana.
                        Nadovezao sam se na Indiga....izvinjavam se.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • #87
                          Ja strahovito postujem Constantina jos iz ranijih dana , i sam njegov entuzijazam oko Radnickog jednog od nasih najvecih klubova koji sam i sam gledao uzivo nekoliko puta i legendarni kad je tim Ducija Nenkovica tuka Fejnord 1 0 i ne mislim da je nesto uradio sad pogresno, samo mislim da je kazna drakonska mesec dana mi deluje bas puno za zlocin na mah da upotrebim pravnicku terminologiju, pogotovo sto je Uros ok forumas. Samo eto molim ako postoji ikakva sansa za smanjenjem da se razmotri.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Ja strahovito postujem Constantina jos iz ranijih dana , i sam njegov entuzijazam oko Radnickog jednog od nasih najvecih klubova koji sam i sam gledao uzivo nekoliko puta i legendarni kad je tim Ducija Nenkovica tuka Fejnord 1 0 i ne mislim da je nesto uradio sad pogresno, samo mislim da je kazna drakonska mesec dana mi deluje bas puno za zlocin na mah da upotrebim pravnicku terminologiju, pogotovo sto je Uros ok forumas. Samo eto molim ako postoji ikakva sansa za smanjenjem da se razmotri.
                            Kad je sledeća utakmica LE....Zvezda - Keln i Dinamo - Partizan ? datum ?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • #89
                              Za 10 dana.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • #90
                                7 decembar Zvezda Keln,13 decembra derbi

                                Comment

                                Working...
                                X