Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Jedino što ja branim je pravo na ljudsko dostojanstvo, pojedini odavde znaju kakav sam ja tretman imao na tom forumu, i poslednji sam ko bi ih branio ali preko nekih granica se ne sme preći, tim pre ako je istina to što si naveo oko stradanje tvoje porodice trebalo bi da budeš oprezniji sa terminologijom. Neću puno da dužim, budem li te još jednom video da si koristio taj termin, obećavam ti da ti od mene sledi report pa neka se moderacija bavi tobom na način na koji zaslužuješ.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #62
      Cemu ova rasprava o "ratnim iskustvima i boli"?
      Definitivno pogresno mesto za to.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • #63
        Pitanje za Konstantina. Kojim se kriterijumima vodis kada odredjujes duzinu bana? Pobeda je dobio jednako dugacak ban(za komentarisanje bana na pogresnom mestu, wtf ), kao ovaj clan za koga si citirao da je uradio nesto sto je najstroze kaznjivo. Isto tako, ovde postoje ljudi koji provociraju Grobare na dnevnoj bazi vec mesecima, a onda Uros dobije ban na mesec dana koji kada se uporedi sa ovim danas upisom je bas, bas smesan(iako sam Grobar). Bilo bi dobro kada bi se drzali bar malo nekog kriterijuma.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #64
          Originally posted by mark it zer0 View Post
          Pitanje za Konstantina. Kojim se kriterijumima vodis kada odredjujes duzinu bana? Pobeda je dobio jednako dugacak ban(za komentarisanje bana na pogresnom mestu, wtf ), kao ovaj clan za koga si citirao da je uradio nesto sto je najstroze kaznjivo. Isto tako, ovde postoje ljudi koji provociraju Grobare na dnevnoj bazi vec mesecima, a onda Uros dobije ban na mesec dana koji kada se uporedi sa ovim danas upisom je bas, bas smesan(iako sam Grobar). Bilo bi dobro kada bi se drzali bar malo nekog kriterijuma.
          Deo ovoga sam rešio ovako i to je bila moja odluka:
          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1734683
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • #65
            Da ne upadano u zamku "komentarisanja banova" , sve, detaljnije koga šta zanima, izvolte na pp. Napravio sam grešku, tehničku, što se tiče Uroša i ipak stigao, ja mislim na vreme, da je ispravim. da ne detaljišem ovde, i ja sam obavezan da poštujem pravila, pa ko hoće dodatne informacije....na pp, meni, ili nekom Adminu.
            Last edited by Constantin; 09-11-17, 21:05.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • #66
              Evo me, na slobodi ponovo. Pre svega, da kažem da sam zaslužio ban, ali ne iz onog navedenog razloga, no nebitno. Uvek sam podržavao to da moderatori i administratori rade svoj posao i banuju odmah. Ni ja ne treba da budem izuzetak. Uz jednu malu napomenu, predlog. Nemojte ubuduće čekati ni mene niti druge da se kumulativno nakuplja kazna, ako ima materijala, šaljite i po 2-3 dana na hladjenje. Dovoljno da čovek ohladi glavu i da ne zaradi jači ban. Da to bude institut takozvanog "preventivnog bana". Za Konstantina dodatno, ko radi taj i greši tako da nema frke. Indigo je objasnio to oko mržnje lepo, da ne širim priču.

              Indigo i Pobeda nisu branili mene, branili su princip, ali svakako im hvala, a pogotovo Valteru i mark it zer0.

              Jedino mi nije jasno aludiranje da sam sa šipkaškog foruma moderatora sa nekog drugog pdf-a, koji meri koje je ponašanje za šta. Druže, kazna postoji, Konstantin je promenio. Čak i da je ostalo 30 dana, ne bih se naljutio na njega, dečko je tako video pravila. A dalji komentari na moje ponašanje i kako niko ne sme da se upusti u koštac sa mnom, nisu potrebni. Meni vaspitač ne treba, kazna postoji, za svako svoje ponašanje odgovaram. Bilo da sam narkoman, navijač, šipkaš, nevaspitan, seljačina, to je moja stvar. Dakle samo primeni pravilo i uskrati se deskriptivnih komentara na moj račun. Tu sam završio sa obraćenjem dotičnoj osobi.

              Da ne dižemo famu, sve ok. Idemo dalje.

              Comment


              • #67
                Zbog cega je banovan VLADIMIR PERIC VALTER?
                lik cesto prenosi razne novosti, neretko citam njegove postove, a u temi BAN ga nema

                Comment


                • #68
                  I valter i Kanarian su banovani na po 5 dana jer su poprilično privatizovali forum ličnom raspravom i nakon upozorenja nisu prestali.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • #69
                    Dobro, ok Uros jeste malo preterao ali molim Konstantina da razmotri da je ipak bio afekat, izazvan u trenutku kad su zaista nas sve iznenzdile ove kazne Uefe. Molim da se razmotri smanjenje bana, mnogo je mesec dana ljudi , ok je forumas , doprinosi diskusijama i aktivan je , svi mi u afektu milion puta izgovorimo razne stvari pa se glava ohladi.

                    Comment


                    • #70
                      Da krivim Konstatina ne mogu,covek je odregovao kako pise po pravilniku,sa druge strane razumem Urosevu reakciju,jer i sam kad sam video post ,samo sam procitao da se vodi postupak protiv Zvezde i FKP zbog razizma momentalno sam se iznervirao,jer ok jesmo mi problematicni navijaci,baklje ,tribine ,upaljaci,transparenti,al kad cujem rasizam poludim.evo tek sad sam detaljno iscitao post ,u kom nazalost jeste izvredjao nacije.

                      E sad jbg,po pravilima kako vidim pise od minumuma 30 dana do trajno,znaci dao mu je najmanju mogucu kaznu u svakom slucaju po meni glupost koja nije trebala da se desi,sto verujem da misli i Konstatin

                      Comment


                      • #71
                        Moje misljenje i savet je da treba malo skinuti nogu sa kaznenog pravilnika. Ne mora se svaki pisac problematicnog posta kaznjavati odmah. Ponekad obrisite post, preko pp opomenite ili javno, svejedno, pa ako nastavi i dalje u istom stilu ok...ovako ko inkvizicija da radi na forumu. Treba saseci u korenu neke stvari slazem se, ali i tu ima razlike kako i na koji nacin.

                        Constantine nista licno i nista vezano konkretno za ovaj slucaj, odnosi se na sve modove.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #72
                          Uros je dobar ali impulsivan decko. Ban je totalno zasluzen i ne vidim razlog da pisemo ovde uopste povodom te situacije.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #73
                            Ja sam napisala komentar zbog sveukupnog utiska na forumu i svih banova generalno, nevezano za Urosa.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Moje misljenje i savet je da treba malo skinuti nogu sa kaznenog pravilnika. Ne mora se svaki pisac problematicnog posta kaznjavati odmah, aman ljudi. Ponekad obrisite post, preko pp opomenite ili javno, svejedno, pa ako nastavi i dalje u istom stilu ok...ovako ko inkvizicija da radi na forumu. Treba saseci u korenu neke stvari slazem se, ali i tu ima razlike kako.

                              Constantine nista licno, odnosi se na sve modove.

                              tt
                              Ako ne trebamo postupati po pravilniku onda ga izbrišite, revidirajte. To je do vas u "gornjem domu". Ja samo primenjujem pravila koje ste vi doneli. Trudim se da budem što objektivniji. Mislim da je kazna Urošu u skladu sa pravilnikom i minimalna je u okviru njega. Ako uporedimo kaznu Talesinu, sa suštinski sličnim upisom i koji je odmah nakon prijave na forum dobio mesec dana, ne vidim razloga sa skidanje "noge s gasa" za nekog koji je više puta kanjavan i kome to verovatno neće biti ni poslednja kazna. Doduše, kažu, pretpostavka je majka svih z.j.ba, ali ovo čisto kao preventivno.

                              Cenim da je SK respektabilna kuća i da forum u okviru nje bi trebalo da ima visoke standarde u svim sportskim segmentima, jer je pre svega namenjen i ljubiteljima sporta. Kultura izražavanja bi, opet po mom mišljenju, trebala da bude bar na prihvatljivom nivou, a upisi tipa:
                              Jebem mater svima u UEFA ....
                              Jebem ja lepo sve iz UEFA, ovo je ljudi sramota. Ništarije.
                              Imperijalističko-rasistička-kolinijalističko nacistička govna.
                              stvarno mislim da ne trebaju, čak ni u afektu.

                              Što se tiče Uroša....dok se kreće u fudbalskim vodama, milina ga je čitati. Čak i kad se ne slaže neko s njim. Vidim da svoju polemiku podupire skoro uvek, po njemu, jakim argumentima, i vrlo često je u pravu. Ovakvi upisi i opservacije bi trebao i on i svako drugi da izbegava, ne idu mu od ruke.
                              Last edited by Constantin; 25-11-17, 09:14.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • #75
                                Sve si u pravu. Govorim generalno. I naravno to je samo moje misjenje, koje ne mora uopste da bude ispravno.
                                A ne znam koji se pa andrak mesam.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X