Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by A P View Post
    Izvinjavam se Indigu, sto sam preskocio detalje pa cu replicirati na ono sto smatram najbitnije.

    Ja sam na primjer, prezadovoljan radom moderacije.
    Jer kad samo pomislim ko ih je tu doveo, i sad se iz sjenke smjeska na svo ovo nase prepucavanje oni stvarno ispadaju andjeli, bez obzira da li su starosjedioci ili novopridosli sa U92. Jer to nije bitno, ono sto se racuna je da oni obavljaju posao za sefa (seficu...) tako da je Uros jos i dobro prosao. Jer, moglo im je pasti na pamet na primjer dan, sedmica, mjesec, godina, dvije, deset - sasvim svejedno koliko, rijec je o cifri koja im prva padne na pamet.
    Inace ne vidim pretjerano materijala za vise od sedmice dana, a dva-tri dana bi bilo sasvim prikladno, nista vise. Da je Uros navijac jednog drugog kluba, to bi vjerovatno tako i bilo.
    Upravo to, iracionalno je kazniti bilo koga za te stvari kaznom duzom od sedam dana.

    Otkad je avangarda kaznjiva rec Maricu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • #47
      Treba da bude, zato sto je generalizacija navijaca Partizana(posto je u dva posta napisao postena avangarda) i zato sto je pokretac idiotskih rasprava. Da li je njega neko isprovocirao na forumu pa da takve stvari napise? Nije. Sve to potice iz njegovog okruzenja ili portala/drugih foruma i to se prenosi ovde zbog cega bi i trebalo da bude kaznjivo.Kada se takve stvari pisu, znas da nema konstruktivne rasprave. Samo sto ovde malo ko zeli da se uhvati u kostac sa njim, inace moglo je da strada jos forumasa a na drugim popularnijim forumima to se i desava. Na dobro regulisanom forumu takve stvari se seku u korenu.

      Nijednom do sada nisam apelovao da se banuje (a pisao je dosta takvih postova), ali kada je vec banovan naravno da cu prvo da pogledam i da vidim da li je greska napravljena posto se svaka odluka moderatora preispituje. Pogresan razlog da, za duzinu bana bih se bunio da je kazna kraca od 15 dana ili duza od 30. Citao sam naravno celu raspravu i mozda bih samo jos jednog clana banovao zbog sadrzaja posta, a nije niko od forumasa koji su do sada dobili banove.

      Comment


      • #48
        Je li termin "U92" dozvoljeni termin za korišćenje, odnosno ta implikacija da su ljudi koji su došli odatle ustaše? Poslednji sam koji bi branio to leglo samozadovoljnih i ničim utemeljenih samopouzdanih idiota koji u najvećoj meri čine taj forum, ali ipak je previše izjednačavati ih sa tom pošasti koja je manje više izašla nekažnjena iz II svetskog rata. To je po meni za najoštrije kazne, videli smo kako je prošao Taliesin za mnogo bezazleniju stvar. I ne, ne tražim da se kazni bilo ko, samo da se to jasno stavi do znanja svakome ko ima želju da pravi takvu vrstu upoređivanja sa čime će se suočiti ako to uradi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #49
          Daj, brate, povezao si forum sa ustasama. Ovaj upis je tako slican gornjim spratovima sa devedes dvojke, da vristi od Kinik, Melankolik&co stila pisanja i povezivanja. Nemoj, ziv ti ja, da podsecas na njih. Niko nije toliko malouman da ustase koristi za metafore.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Daj, brate, povezao si forum sa ustasama. Ovaj upis je tako slican gornjim spratovima sa devedes dvojke, da vristi od Kinik, Melankolik&co stila pisanja i povezivanja. Nemoj, ziv ti ja, da podsecas na njih. Niko nije toliko malouman da ustase koristi za metafore.
            Meni se obraćaš, ili...? Ako je meni, pročitaj maaalo pažljivije šta sam napisao. Ako nije, izvinjavam se.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #51
              Originally posted by dekkard View Post
              Je li termin "U92" dozvoljeni termin za korišćenje, odnosno ta implikacija da su ljudi koji su došli odatle ustaše?

              ali ipak je previše izjednačavati ih sa tom pošasti koja je manje više izašla nekažnjena iz II svetskog rata.

              I ne, ne tražim da se kazni bilo ko, samo da se to jasno stavi do znanja svakome ko ima želju da pravi takvu vrstu upoređivanja sa čime će se suočiti ako to uradi.
              Da, tebi sam se obratio, jer da, ti si osoba koja je povezala ustase sa forumom.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Da, tebi sam se obratio, jer da, ti si osoba koja je povezala ustase sa forumom.
                Ne, nisam nego onaj ko je upotrebio to "U92". Tačno se zna šta to "U" označava, a ja sam post napisao u nameri da sprečim dalje korišćenje te kovanice, ako nije bilo dovoljno jasno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #53
                  Originally posted by dekkard View Post
                  Ne, nisam nego onaj ko je upotrebio to "U92". Tačno se zna šta to "U" označava, a ja sam post napisao u nameri da sprečim dalje korišćenje te kovanice, ako nije bilo dovoljno jasno.
                  Opusti se, kapiram da je to zbog novog naziva televizije.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Opusti se, kapiram da je to zbog novog naziva televizije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by dekkard View Post
                      Jbg, a mozda je i ono svako vidi ono sto hoce da vidi.

                      P.S. jel ovo Dzenifer?
                      Last edited by mark !t zer0; 08-11-17, 12:37.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Jbg, a mozda je i ono svako vidi ono sto hoce da vidi.

                        P.S. jel ovo Dzenifer?
                        Moguće, a moguće i da nema "O" ili " B" na tastaturi.

                        P.S. jeste
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • #57
                          Na nekim navijačkim forumima je ustaljeno "U92", tako da je dekkard (po meni) u pravu. Istina je da je dobar deo tamo debelo zastranio, ali ne treba generalizovati, jer onda i mi novopridošli sa B92 se možemo podvesti pod to.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • #58
                            Dobra je Dzenifer.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Ganac View Post
                              Na nekim navijačkim forumima je ustaljeno "U92", tako da je dekkard (po meni) u pravu. Istina je da je dobar deo tamo debelo zastranio, ali ne treba generalizovati, jer onda i mi novopridošli sa B92 se možemo podvesti pod to.
                              "Metak u celo" za bilo kakvo pominjanje fasistickog odreda NDH osim u iskljucivo negativnoj konotaciji.

                              Comment


                              • #60
                                Ne treba nikoga "ubijati" dovoljan je ban na neki određeni period, ako se nastavi sa tom praksom.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X