Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nije problem u temi, problem je u ljudima koji pisu. Jesam za neku off temu gde ce moci da se raspravlja medjusobno o svemu i svacemu sto ne spada u klupske stvari. Samo bez efekta koji je taliesin pomenuo u gornjem postu. Ako tema postane g...o ili djubre, skupice se i muve zunzare i onda ce moderatori morati da dezuraju iznad sa majalicom u ruci.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • #17
      WTF, kakav prekrsaj?
      Jel prekrsaj ako se cudim saopstenju ili je prekrsaj kad ukazem da je u vreme svojih serija Zvezda bila poredjena sa Salkeom?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • #18
        Originally posted by canarian View Post
        WTF, kakav prekrsaj?
        Jel prekrsaj ako se cudim saopstenju ili je prekrsaj kad ukazem da je u vreme svojih serija Zvezda bila poredjena sa Salkeom?
        Da li ti je problem da malo uprostiš, nama sa jeftinijom ulaznicom.... Zašto baš Šalke i na koji period misliš.....i ko je poredio Zvezdu sa tim periodom Šalkea ?
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • #19
          Ovo je više smešno za šta se banuje

          Comment


          • #20
            Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Ovo je više smešno za šta se banuje
            Šta nije u skladu s pravilima ?
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • #21
              Originally posted by Constantin View Post
              Šta nije u skladu s pravilima ?
              Nije u skladu to sto treba imati razumevanja za afekt. Ove lopuze kradu iz kola u kolo, ljudima prokljuca glava.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Konjokradica View Post
                Nije u skladu to sto treba imati razumevanja za afekt. Ove lopuze kradu iz kola u kolo, ljudima prokljuca glava.
                Nemoj da vredjas!
                sloboda ili ništa

                Comment


                • #23
                  Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Nemoj da vredjas!
                  Ne vredjam, konstatujem.

                  Comment


                  • #24
                    E pa sad...u afektu može svašta da se učini i kaže, ali to ne isključuje odgovornost za učinjeno.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Constantin View Post
                      Šta nije u skladu s pravilima ?
                      Sve je u skladu sa pravilima ,ali lep nacin da se skloni neistomisljenik,ali ok zasto bi bilo drugacije na forumu nego u zemlji

                      Imas milion primera provokacija ,na istoj temi eno bas na poslednjoj stranici,ali naravno sve je tumacenja i kako ko to procenjuje,sta jeste provokacija i dizanje tenzije a sta ne ,ali to je sve na sudijiskom uverenju,a na forumu posteno kao i u JSL,sve ok idemo dalje

                      Sto se mene tice ja provokacije i dizanje tenzije ne bih kaznjavao ali po pravilu foruma se kaznjava tako da...
                      Last edited by 61563; 05-11-17, 20:22.

                      Comment


                      • #26
                        Pa glupa su pravila, nedosledna i nemas ti druze nikakvo pravo da banujes nekoga jer mrzi Partizan.
                        Ja na primer mrzim Buducnost iz Glozana, to je fiktivno ako mozes da razumes. Buducnost iz Glozana nema osecanja i nece biti uvredjena kao sto nece biti ni Partizan.
                        Entitet koji je sadrzan od klupskih prostorija, dresova, gaca, stucni, nesto travnatog terena i ljudstva nema svest, jedino ako je u toku neki sumanuti proces evolucije koji ja ne razumem.

                        Ako ovo smatras vredjanjem navijaca i simpatizera FK Partizan, sto lik nigde nije naveo, cak ni onda ovo nije za ban jer ovo nije vredjanje po verskoj, nacionalnoj i rasnoj osnovi niti su navijaci Partizana pripadnici neke etnicki ugrozene zajednice.

                        Dakle, tabula rasa. Nemas nista.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #27
                          Cist ban jeste jos od prvog posta nakon tekme se namesta na zicer, pocevsi od generalizacije koju pravi da su Grobari losi ljudi.Napravljeno je vise prekrsaja, mozda nisu navedeni svi prekrsaji ali duzina kazne nije pogresna.Sve sto je napisao je za min. 15 dana, ali ne duze od mesec dana.

                          Comment


                          • #28
                            Ti druze nisi moderator na tom delu i uopste mi nije jasno sto se ti javljas.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • #29
                              I zbog toga sam diskreditovan unapred sto se javljam ovde?

                              Procitaj ponovo sve njegove postove i reci ponovo da nije za ban.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Indigo View Post
                                Pa glupa su pravila, nedosledna i nemas ti druze nikakvo pravo da banujes nekoga jer mrzi Partizan.
                                Ja na primer mrzim Buducnost iz Glozana, to je fiktivno ako mozes da razumes. Buducnost iz Glozana nema osecanja i nece biti uvredjena kao sto nece biti ni Partizan.
                                Entitet koji je sadrzan od klupskih prostorija, dresova, gaca, stucni, nesto travnatog terena i ljudstva nema svest, jedino ako je u toku neki sumanuti proces evolucije koji ja ne razumem.

                                Ako ovo smatras vredjanjem navijaca i simpatizera FK Partizan, sto lik nigde nije naveo, cak ni onda ovo nije za ban jer ovo nije vredjanje po verskoj, nacionalnoj i rasnoj osnovi niti su navijaci Partizana pripadnici neke etnicki ugrozene zajednice.

                                Dakle, tabula rasa. Nemas nista.
                                Da je vređanje po verskoj, nacionalnoj ili rasnoj osnovi, ban bi bio od 1 godine, do trajnog. Tako nalažu pravila.

                                @61563.....naravno da nije moj istomišljenik. Ja ne mrzim nikoga.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X