Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekinjo View Post
    Ili pišeš još gore stvari da bi povećao dužinu bana i sprečio da se osećaš kao curica.

    Princara to najbolje razume.[emoji4]
    E Gorance moj, ja sam bio dobio istinski muski ban, 3 meseca ako se ne varam, ali smatrao sam i da sam veci muskarac od toga, pa iz protesta nisam pisao jos koji mesec. A ovo sad dan dva buji paji i sve po starom. Ali to je po meni i odraz stanja u drustvu. Danas je degeneracija zastupljena u velikoj meri kod muskaraca, jer danas postoji mali broj muskaraca koji trezni smeju prici zeni, jer nemaju samopouzdanja, nemaju petlju. Nego je lakse da je nadju na instagramu i tamo ucine prvi korak. I onda ga ona sutne kad ukapira da ima ,,veca jaja,, od njega, jer sta ce joj takav muskarac, njoj je potreban lider

    I poenta cele price je da Fiksnom treba ukinuti ovaj ponizavajuci ban ako vec ne postoji osnova za neku tezu sankciju

    Comment


    • Da, fiksnom treba ukinuti ban ili mu povećati na mesec dana kao i pils lajtu.

      Ranije ovakva tema nije ni postojala. Umesto nje bilo je pod nekom tačkom u pravilima: Zabranjeno je komentarisanje bana, komentarisanje bana se kažnjava novim banom.

      Naravno, svi su komentarisali u nekoj od of tema i dobijali upozorenja da će biti banovani ako nastave da komentarišu, radili su to i dalje, ali niko nije bio banovan zbog toga.

      To su bila neka romantična vremena, kada su muškarci trezni prilazili ženama i imali veća jaja od njih, a žene su bili lideri samo na forumu.

      Comment


      • obustavljamo na neodređeno vreme
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Posto znam da se zalim kad je BAN po mom misljenju sporan,sad samo da kazem da sam ga zasluzio 100%,i bio sam svestan da cu ga dobiti,cim sam poslao PP znao sam da cu biti prijavljen,idemo dalje.

          Naravno da se zahvalim,svima na podrsci kako ovde tako i na drugim temama,salelesa,MarkoNFL,Uros (uzima ATM lagano LS) kao i veselom drustvu na suicidu

          A posebna zahvalnost Princoniju,koji brine o mom dostojanstvu,u jednu ruku je u pravu dok u drugu,pa zamisli sta bi bilo da sam zveknuo mesec dana,pa ko bi ti sredio fantazi tim tad,vec u prvom kolu fijasko,ne sme se dozvoliti nesto slicno al evo stojim na raspolaganju

          Comment


          • Zašto je umrela tema FK Partizan? Ne dozvolimo da joj se desi isto što i KK Partizan temi koja tužno tavori u bespućima interneta![emoji17]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Što provociraš ti sada, pa posle treba mi da te branimo? Aj iskuliraj realno. Ne unosi nemir kada ga nema.

              Comment


              • Mozda covek ne zna za bolje.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Cudno sto obracas paznju na tako nebitne stvari.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Zašto je umrela tema FK Partizan? Ne dozvolimo da joj se desi isto što i KK Partizan temi koja tužno tavori u bespućima interneta![emoji17]

                    Polako, Rumenka - tek je pocetak sezone.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post

                      Polako, Rumenka - tek je pocetak sezone.[emoji3]
                      It's time for kronosicu. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • E Konstatine, gde nestade post o Stojkovicu i njegovoj skandaloznoj izjavi o 'sinovima' Srbije?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Pa dobro, ajde i javno da objasnim. Svaka poruka koja sadrži parafraziranje parole "Ein Volk ein Reich ein Fuhrer"....biće trajno banovan a na temelju Pravila foruma sa osvrtom na deo:
                          Propagiranje rasne, nacionalne, verske, seksualne ili bilo kakva druge mrznje - od 1 godine do trajno
                          Primeri: ekstremni sovinizam, otvoreno velicanje zlocina i zlocinaca, otvoreni i nedvosmisleni sovinisticki pozivi na nasilje, itd.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Slazem se da je to sramna izjava, nebitno od koga dolazi. Moj komentar se ticao tog nacina razmisljanja koji poznaje samo mentalitet sile ili zrtve. Stojkovic je u istoj recenici svoj klub uzdigao iznad svih drugih u Srbiji i protestovao protiv tretmana svog kluba u odnosu na Zvezdu. Pa to nije ni bezobrazno, to je umobolno.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Molim forumaše, koji vode nekakav "privatni rat" na topicima, prate jedan drugog i reportuju, da dobro razmisle kad reportuju. Svakakvih gluposti smo se načitali....moderatori i administratori. Pojedinci prijavljuju sagovrnike i kada se oni na najkulturniji način ne slažu s njim.

                              Kod reportovanja za "stalkovanje"....nije svaki odgovor na post stalkovanje, a niko od nas nije zakonom zaštićen da mu se ne može odgovoriti na post.

                              Potsetio bih da u kaznenim odredbama postoji u stavu 5. sledeća konstatacija:
                              Neosnovane prijave postova: od 1-10 dana (prvo ide upozorenje u vidu negativnih poena)
                              primer: prijave postova koje nisu opravdane, nego sluze za resavanje ličnih sukoba izmedju clanova koji su u zavadi
                              Da vam ne pišem pp svakom posebno, vredeće i za ostale...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ti mi pričaj o fasovanju.
                                Evo nek dobijem.
                                JEBEM TI POKOLJENJE KRVAVO. TEBI I SVIM GEJLIJAMA

                                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                                Da le je ovo normalno obraćanje, na bilo kom pdf-u?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X