Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda igra sutra, sve ostalo stoji ..

    Comment


    • 1 dan bana + 20 dana uslovno.

      Comment


      • Brate Fixni nedostaješ. Pravda za - Uroša, šalim se pravda za Fiksnog brata, iako je moderator koji je banovao korektan čisto da zna brat da mislimo na njega

        Comment


        • Sramna je duzina bana koja je odredjena nasem Fiksnom. Samo pet dana? Kao da je curica neka. Neka se tamo prepravi to na neki muski ban od nekih mesec dana, pa i dva ili tri ako treba, a ne da mu gazite ponos i musko dostojanstvo sa ovih pet dančića. Sramota.

          Comment


          • U pogrešnu si kancelariju ušao, vezao za potonji ban fiksnog.... ako fiksni svrati ovde, računaću odmah 5 dana u startu...zbog tvoje želje
            Last edited by Constantin; 13-08-18, 20:34.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              U pogrešnu si kancelariju ušao, vezao za potonji ban fiksnog.... ako fiksni svrati ovde, računaću odmah 5 dana u startu...zbog tvoje želje
              Nisi ni ti nista bolji. Nije administracija kao sto je nekad bila. Ranije se znao red, nisi dobar i banovina bar mesecna, ovo sad sve neki dnevni banovi, koji nisu zapravo ni banovi, nego vise neka mentalna poprckivanja sto bi se u nasem narodu reklo

              Comment


              • Originally posted by Princoni. View Post
                Nisi ni ti nista bolji. Nije administracija kao sto je nekad bila. Ranije se znao red, nisi dobar i banovina bar mesecna, ovo sad sve neki dnevni banovi, koji nisu zapravo ni banovi, nego vise neka mentalna poprckivanja sto bi se u nasem narodu reklo
                Ne treba biti surov prema ljudima...nije ni ovo Akademija Nauka, već forum. Treba biti pristojan, ništa više.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Oštro kazniti sve koji zagoravaju oštrije kazne

                  Comment


                  • Apsolutno se slazem i to nista cile-mile... nego odmah zestoko
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Apsolutno se slazem i to nista cile-mile... nego odmah zestoko
                      Opa....msm...pričamo o moderisanju foruma, šta je ovo sad ...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Pa o moderisanju...nista dan.. odmah nesec
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa o moderisanju...nista dan.. odmah nesec
                          Aha...kad reče odmah žestoko "prebacio sam" se....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Mene bilo sramota kad sam dobio ban od 3 dana, ranije sam za manje prekršaje dobijao minimum 15, ali uglavnom je bilo 30+

                            Sa setom se sećam tih dana kada je disciplinovanje forumaša bilo kao na Golom Otoku.

                            Neki se zbog trauma nikada nisu vratili.

                            Comment


                            • Originally posted by dekinjo View Post
                              Mene bilo sramota kad sam dobio ban od 3 dana, ranije sam za manje prekršaje dobijao minimum 15, ali uglavnom je bilo 30+

                              Sa setom se sećam tih dana kada je disciplinovanje forumaša bilo kao na Golom Otoku.

                              Neki se zbog trauma nikada nisu vratili.
                              E...gadna vremena došla. Sad se preti drugačije...npr. banovaću te na dva dana...i ti od sramote propadneš u zemlju i kažeš u sebi :"Daj da se smirim, sledeći put će me banovati na 8 h" ...pa gde ćeš veće sramote
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ili pišeš još gore stvari da bi povećao dužinu bana i sprečio da se osećaš kao curica.

                                Princara to najbolje razume.[emoji4]

                                Comment

                                Working...
                                X