Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekinjo View Post
    Ako sam dobro shvatio iz tvog gornjeg posta "ne lupetaj" se tretira kao lakša uvreda, nešto slično kao "glup si" i to povlači negativne poene. Zašto onda ti negativni poeni nisu dodeljeni onome koje napisao "ne lupetaj"?

    Na meni su primenjena pravila, dobio sam zasluženi ban i ne dovodim u pitanje kaznu prema meni. Cela moja priča je usmerena da nikakvu kaznu, odnosno negativne poene nije dobio onaj koji se obraća nekome sa "ne lupetaj". Time se šalje loša poruka svima ostalima da je takvo ponašanje dozvoljeno.

    Hvala što si imao strpljenja da mi odgovaraš, a ja sada na ovu temu stavljam tačku.
    Ukapirao sam...voliš da je tvoja poslednja...Ok..
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Ukapirao sam...voliš da je tvoja poslednja...Ok..
      Mislio sam na sebe, ja necu vise pricati na ovu temu, sve sam rekao sto sam imao, a ti mozes dodati jos nesto ako imas potrebu.

      Comment


      • Originally posted by dekinjo View Post
        Mislio sam na sebe, ja necu vise pricati na ovu temu, sve sam rekao sto sam imao, a ti mozes dodati jos nesto ako imas potrebu.
        Ok, sve je u redu.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Samo da kazem da je Gojkinjo u pravu

          Comment


          • Originally posted by Princoni. View Post
            Samo da kazem da je Gojkinjo u pravu
            Čisto da uđe u zapisnik...bez ikakvog uticaja
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Princoni. View Post
              Samo da kazem da je Gojkinjo u pravu
              Ako ovo kaže čovek kome red i zakon struje kroz krv, onda to ima veliku težinu. [emoji3]

              Comment


              • Ti kojima red i zakon struji kroz krv su najgori.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ti kojima red i zakon struji kroz krv su najgori.
                  E Brajko....nisi mi javio da si slao opomene, pa ja kaznio čoveka. A on me potseća (valjda neće da se naljuti - ako se ljuti povlačim, brišem) na :

                  Last edited by Constantin; 06-08-18, 16:53.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ti kojima red i zakon struji kroz krv su najgori.
                    Ziva istina

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      E Brajko....nisi mi javio da si slao opomene, pa ja kaznio čoveka. A on me potseća (valjda neće da se naljuti - ako se ljuti povlačim, brišem) na :

                      Spoiler
                      Ja sam mislio da je autmatski onaj ban, kad skupi neke negativne poene onda ide ban po automatizmu, kad ono ti...

                      Ja nikako da naučim kako se to radi

                      Ali evo pet dana mi administracija objašnjava proces, lakše sam naučio krivični postupak nego postupak banovanja na forumu.

                      Comment


                      • Princoni jel mogu ja sad da tražim odštetu za duševni bol?

                        Comment


                        • Novčana naknada

                          Član 200

                          (1) Za pretrpljene fizičke bolove, za pretrpljene duševne bolove zbog umanjenja životne aktivnosti, naruženosti, povrede ugleda, časti, slobode ili prava ličnosti, smrti bliskog lica kao i za strah sud će, ako nađe da okolnosti slučaja, a naročito jačina bolova i straha i njihovo trajanje to opravdava, dosuditi pravičnu novčanu naknadu, nezavisno od naknade materijalne štete kao i u njenom odsustvu.

                          (2) Prilikom odlučivanja o zahtevu za naknadu nematerijalne štete, kao i o visini njene naknade, sud će voditi računa o značaju povređenog dobra i cilju kome služi ta naknada, ali i o tome da se njome ne pogoduje težnjama koje nisu spojive sa njenom prirodom i društvenom svrhom.
                          Pa gde me nađe na specijalnost.

                          Slikanje ti je prevod.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ja sam mislio da je autmatski onaj ban, kad skupi neke negativne poene onda ide ban po automatizmu, kad ono ti...

                            Ja nikako da naučim kako se to radi

                            Ali evo pet dana mi administracija objašnjava proces, lakše sam naučio krivični postupak nego postupak banovanja na forumu.
                            Ako treba pomoc - samo reci.
                            Last edited by kronostime; 06-08-18, 21:21.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ti si lak na okidaču, lako ćemo.

                              Comment


                              • Naš brat Fixni je dobio ban 5 dana. A persona Ventspils light 21 dan zbog teških uvreda.

                                Svi znamo koliko je Fixni umeren i odmeren čovek. I koliko treba da bi se on izbacio iz ravnoteže.

                                U sredu igra Zvezda i znamo koliko mu to znači.

                                Kazna je zaslužena i ne mešam se u moderatorsku politiku. Da ne igra Zvezda u sredu ne bih ovo pisao.

                                Ovo je molba, ako je moguće da bude kažnje 2 dana + uslovno može i dosta više.
                                Fixni čovek ne pravi pobleme.

                                Nadam se da ćete razmotriti.

                                Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X