Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro sam upoznat sa načinom pisanja forumaša.

    Nema ovde sprdnje, trebalo je i duže ali ovaj put biće samo 7 dana.
    Last edited by Karamazov; 10-10-19, 19:55.

    Comment


    • Stalker si i ti sad. Sta spominjes druge u prici oko drugog bana. Verovatno problem oko to nacije. Itd..ali vidis kad ja kazem da drugi vredjaju onda nista a ovo ban na keca. Modovi treba da se dogovore oko ovoga...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja bih stvarno voleo da pređemo na neki civilizacijski nivo da možemo da komuniciramo bez toga "ti si kancer" ili "ti si glup" ili "ti si retard" ili "ti si degenerik".....mnogo pratimo svevišnjeg i njemu slične opozicionare, oni se frljaju atributima.

        Doista nema potrebe, nemoj da smo Lošmi aka Nori Kol.
        #49006

        Rekoh ti čoveče opusti se, stvarno se ne palim na ovo klinačko prepucavanje što uglavnom i radi vas par.

        Ako ne kapiraš iz videa šta je pisac hteo reći, milijardu reči ja ovde mogu ispisati, sve je džabe.

        Što se Dekarda tiče i on preteruje uglavnom, ali i napiše nešto konkretno, za razliku od tebe koji uglavnom pišeš postove iz kategorije rasula, pa te par nas branimo od trajnog bana, ja ne iz razloga jer si ti sad neki lik, već iz razloga što nas je i onako malo na forumu, pa ajde i da trpimo i brišemo tvoje bljuvotine.

        Što se inteligencije tiče,stvarno mi je nestvarno da čovek koji za sebe piše da je popio svu pamet ovog sveta ne zna da se rečica ne piše razdvojeno od glagola, u početku sam mislio da su lapsusi jer mnogo pišeš i žuriš da što više ispišeš, ali kako sam primetio da se stvar ponavlja onda sam skapirao da ti to u stvari ne znaš. Jbg, propusti čovek osnovnu školu i to nije problem, problem u nas Srba je što uglavno takvi ljudi sebi daju za pravo da komentarišu i okarakterišu ljude koji i imaju neko obrazovanje.

        A i stilizacija rečenica ti je blago rečena u rangu nepismenosti, pogotovo iz ovog posta u kom si se baš potrudio da ne napraviš "lapsus".

        Ali ok, tvoje mišljenje kao što je i ovo gore moje, rekao bih ti da mi popušiš kurac ali ne ide uz moj pedigre.
        #48413


        Moj ban je bio opravdan, tu nema diskusije i da si brisao ranije dosta toga, naravno ne samo meni vec svima. Ipak, sad vidim da je Brajkula i admin. Za mene neverovatna cinjenica, ali to je vec na modovima SK foruma.

        Napisao sam da je degenerik i slazem se da sam bio bezobrazan. Ipak pitam tebe Stojance, sta da kazes za coveka koji zove Radonju, Radonja slameni sesir, kaze da je Noris Kol poluinvalid zivota i kao admin napusava qrcem ucesnika diskusije. Na sve to na tvojoj temi proziva coveka koji je u banovini i sam pravi nerede??

        Sta ti kazes za te nove izraze, tipa poluinvalid zivota ili Radonja slameni sesir, sta to znaci i kako bi ti nazvao tog coveka? Ili stvarno je mi je nestvarno strasno je kako covek ne zna da se izrazi.

        Nije on los lik, takvih sad da udjes u Max bet kladionicu mozes naci 70%. Tipa, udjes u kladionicu i pitas, alo Brajkula, jel Juventus kec? On kaze da jeste, ti izbrises Juventus.. Toliko je bitno njegovo misljenje u nekoj zadimljenoj rupi u Beogradu.

        Retroaktivno treba da ga kaznis, najvise sto je admin i to on ne sme da radi. Ne sme niko, kamoli admin.

        Imam poverenje u tebe Stojance, necu vise pisati o ovoj temi. Nadam se da ces presuditi po pravilima.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Lošmi, ja jedino sam mogao Brajkuli izbrisati komentare. Bez obzira što sam moderator na ovom delu foruma ne ide da moderator banuje moderatora.

          To može da uradi neko ko je na višoj funkciji od mene.

          Njegova prozivka u vezi potpisa nije bila strašna, ti si žestoko reagovao i ja sam samo obrisao komentare.

          Ti si kasnije nastavio i ja više nisam ima gde, morao sam da te banujem.

          Nema potrebe tako da reaguješ, pogotovo kada vidiš da sam tu i aktivno učestvujem u diskusiji.

          I sam znaš da sam uvek reagovao kada su tebe prozivali i banovao kada je bilo žestokih uvreda.

          Ako imaš poverenja u mene onda me ispoštuj. Piši o košarci i šali sa tebi dragim ljudima.

          Ja sam prošle nedelje bio i malo surov, ali morao sam takav biti.

          Mnogo puta sam lepo zamolio na drugarski način i nije pomoglo, tako da sam pooštrio kriterijum i smanjio prag tolerancije.

          Comment


          • Šta ima Lošmi da se žali kad je pravično banovan.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post

              I sam znaš da sam uvek reagovao kada su tebe prozivali i banovao kada je bilo žestokih uvreda.
              Znaci po tebi ovaj post nije provokacija posto si ga izmenio i ovo ostavio:
              Nemam vremena ni zivaca da ponovo pokrecem istu temu sa tobom, znam da ces imati sada burnu noc, verovatno nista od spavanja, i ne bih da ti uzimam vreme od beauty sleepa, ipak sutra moras biti odmoran, dve utakmice na programu, treba iz sve snage navijati za Asvel kao i za Bayern da ne dozivi blamazu kao u Vitoriji. Treba i to preziveti , ah da Bayern ima onaj slepacki budzet od plus 24 miliona, ali 22 miliona ide na cistacice i bubnjarke i samo sitnina ostane za Radonjine igrace, pa otuda i minus 33 od ekipe koja veceras izgubi kuci 30 plus razlike. Puste pare, nikada enough.
              Seletivno brises poruke i kaznjavas forumase jer za svadju je uvek potrebno dvoje a ti jednoga kaznis a ostale sudionike ne.
              Drugo koliko jos puta treba odredjeni forumas da pokusa da me isprovocira da bi bio sankcionisan posto vidim da dva puta nije dovoljno?(a cak nije ni opomenut vec mu samo izbrisan post posle moje prijave)

              Comment


              • Izbrisao sam i taj deo poruke. Bilo je mnogo poruka za brisanje i editovanje pa mi je nešto sigurno i promaklo.

                To što više njih učestvuje u svađi ne znači da će svi biti i kažnjeni.

                Zavisi od težine reči a i od učesnika rasprave.

                Ima onih koji su više puta kažnjavani i upozoreni. Kao takvima i mala svađica im je potrebna pa da budu banovani.

                Fitilj strpljenja je odavno dogoreo što se njih tiče. Drugarski su upozoreni više puta ali to nije pomoglo.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Izbrisao sam i taj deo poruke. Bilo je mnogo poruka za brisanje i editovanje pa mi je nešto sigurno i promaklo.

                  To što više njih učestvuje u svađi ne znači da će svi biti i kažnjeni.

                  Zavisi od težine reči a i od učesnika rasprave.

                  Ima onih koji su više puta kažnjavani i upozoreni. Kao takvima i mala svađica im je potrebna pa da budu banovani.

                  Fitilj strpljenja je odavno dogoreo što se njih tiče. Drugarski su upozoreni više puta ali to nije pomoglo.
                  Kao sto sam vec konstatovao selektivno kaznjavas, ponekad je za mnogo vecu kaznu onaj koji namerno pokusava da nekoga uvuce u kavgu nego onaj koji ima kratak fitilj pa u nju upadne i svasta kaze
                  A na kraju i forumas koji mene pokusava da uvuce u neku raspravu ima poveliku istoriju kazni (na raznim forumima) pa ga nisi kaznio ili je on neki "beli medved" pa ga kaznjavas kada samo kada bas pretera.

                  Comment


                  • Nije niko beli medved niti privilegovan. Što se jučerašnje situacije tiče, kavgu je zapodenuo Lošmi.

                    Ima i na ovoj strani komentar od pre desetak dana gde sam ga prijateljski zamolio da ako me već ceni onda i ispoštuje.

                    Posle nekoliko dana opet sve po starom. Izbrisao sam mu komentare i nisam ga banovao.

                    Juče opet nastavlja. I šta treba da radim? Da svakog dana molim i brišem komentare?

                    Cenim ja svoje vreme, ne želim da ga traćim tek tako.

                    Kad već drugarska upozorenja ne pomažu, onda je ovo najlakši način da rešim problem i svoje vreme stavim u službi nekih drugih stvari.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Nije niko beli medved niti privilegovan. Što se jučerašnje situacije tiče, kavgu je zapodenuo Lošmi.

                      Ima i na ovoj strani komentar od pre desetak dana gde sam ga prijateljski zamolio da ako me već ceni onda i ispoštuje.

                      Posle nekoliko dana opet sve po starom. Izbrisao sam mu komentare i nisam ga banovao.

                      Juče opet nastavlja. I šta treba da radim? Da svakog dana molim i brišem komentare?

                      Cenim ja svoje vreme, ne želim da ga traćim tek tako.

                      Kad već drugarska upozorenja ne pomažu, onda je ovo najlakši način da rešim problem i svoje vreme stavim u službi nekih drugih stvari.
                      3.3 Spamovanje nije dozvoljno, kao i poruke bez ikakvog smisla. Pišite cele rečenice i odgovarajte na temu ukoliko imate šta da kažete, a ukoliko sadržaj poruke nije u skladu sa temom u kojoj se nalazi ta poruka, biće obrisana. Svako namerno spamovanje bice kažnjavano.

                      Jesam li ja dva puta prijavio spamera i jesi li kaznio spamera? Ali ocigledno da za razlicite forumase postoje i razliciti arsini !

                      Comment


                      • Spamer je kažnjen onog trenutka kad je prešao granicu.

                        Dva puta sam ga već kažnjavao tako da sigurno nije privilegovan.

                        Comment


                        • ko zatvori reprezentaciju... ste videli novog trenera?

                          Comment


                          • Zaboravih da je otvorim.

                            Otvorena je sada pa možete pisati komentare u vezi novog selektora.

                            Comment


                            • Ajde sto si dao meni 10 dana, ali sto drugima u raspravi nisi. Zamisli na fudbalskom mecu igrac udari samar drugom igracu, ovaj njemu vrati a sudija da crveni samo ovom sto je samar udario prvi. Dal to tebi ima logike?

                              Na sve to moja uvreda, ako je uopste uvreda i spustanje na licni nivo je nesto sitno naspram napusavanja kurca koje sam javno dobio od jednog admina na KKCZ temi (imas gore ). I za to sto sam napisao npr nekom da pise npr glupe postove, dobijam 10 dana, a ovaj sto mi je rekao da pusim kurac ne dobija nista zato je admin?

                              Sad ti meni reci kako je to moguce? Ti si napisao da je je glupo da ti sankiconises drugog admina.

                              Plus sto su jasno provicirala dva coveka, jedan je cak napisao da zeli da me vidi iznerviranog, ali o njemu cu na drugoj temi, vezanoj za Nebojshu i podacima koji idu sa ovog foruma. Svi znaju da Laki ide BG-ZG ali to je jedino ovde napisao. Da ne idem u detalje sto je NC pricao da moze uvek da se dodje kod njega i poprica u bilo koje doba dana i noci...negde sam to vec cuo....

                              Ti kao admin si to trebao da primetis. Sumnjam da je npr lupam..Uros otisao i trtljao to sve Nebojsi ako me razumes. Treci u raspravi je troler koji prijavljuje na keca, provocira i koji je ili ce biti izbacen sa svih foruma zbog trolovanja.

                              Na sve to je toliko bolestan i da ide na svim mogucim mrezama i pise meni (i ne smao meni vec to radi odavno )kako ovi sto pricaju o superlativu o FC su pravi ljudi i dobro karaju ove ostale. Bukvalno sam ga blokirao sa svih mogucih foruma, i socijlanih mreza.

                              Sto se mene tice, da dodam da je ruzno to sl put bice visemesecno. Slobodno brale, udari dozivotno. Necu izgubiti ni ja, a ni ovaj forum nista. Samo moje ponasanje nikad nije izlazio previse iz pravila foruma. Pisem o kosarci, pokusavao sam i igre da napravim, da pisem nesto vise itd...ali ocigledno je ovde nas mozda 10ak generalno voli kosarku izvan klubastva...

                              Pisao sma vec sta mislim o tebi, tako da nije nista licno. To sto se drugi osecaju uvredjeno mojim tekstovima i misle drugacije, to je njihov problem.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Oko banovanja moderatora sam već objasnio, da se ne ponavljam.

                                Da li ću te banovati višemesečno ili doživotno ne zavisi od mene, nego od tebe i tvog ponašanja.

                                Na ovoj strani imaš našu razmenu mišljenja gde sam ti drugarski savetovao da pišeš o košarci i šališ se sa ljudima koji tebi prijaju.

                                Posle 2 ili 3 dana ista priča i sve po starom. Tada sam samo izbrisao komentare.

                                Posle nekoliko dana bez ikakve potrebe započinješ kavgu sa čovekom s kojim nisi u dobrim odnosima i naravno da se tema pretvorila u pičvajz.

                                Što se tiče ovog dela u vezi podataka koji idu Nebojši, zamolio bih te da takve stvari ne pišeš bez jakih dokaza.

                                Tako se samo može napraviti problem čoveku koji možda nema veze sa onim što pišeš.

                                Sa takvim stvarima se nećemo igrati i to ovde neću dozvoliti.

                                Comment

                                Working...
                                X