Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Znaci tebi nije rasizam kad kaze Afroamerikanci se drogiraju,duvaju...dok ove belce nije video a nije ni o njima rec? To je taj duh pravoslavlja i demokratije ali ajde necu vise..ja ovde baratam cinjenicama...i dokazima...
    Ukoliko je receno da se to odnosi na samo igrace u NBA onda nije rasizam jer se ne odnosi na celu etnicku skupinu (tipa svi crnci na svetu se drogiraju) vec se odnosi samo na sportiste i to u samo jednoj ligi na svetu gde je to cesto dokazivano u praksi.
    Ali slazem se da je formulacija malo bezvezna, jer ne mislim da je ok reci da su drogiranju skloniiji ljudi poreklom sa jednog kontinenta vise nego sa ostalih kontinenata (iako je to nekad moguce - npr. svi sportisti iz Rusije su kaznjeni na predstojecoj Olimpijadi samo zato sto su iz Rusije iako masa njih nemaju nikakvu mrlju u karijeri - pa to nije rasizam nego legalna odluka MOK-a).

    Comment


    • Pa i po meni je Mihajlo liberal. Reci i Sovi da obrati pažnju na svoj skromni rečnik.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ukoliko je receno da se to odnosi na samo igrace u NBA onda nije rasizam jer se ne odnosi na celu etnicku skupinu (tipa svi crnci na svetu se drogiraju) vec se odnosi samo na sportiste i to u samo jednoj ligi na svetu gde je to cesto dokazivano u praksi.
        Ali slazem se da je formulacija malo bezvezna, jer ne mislim da je ok reci da su drogiranju skloniiji ljudi poreklom sa jednog kontinenta vise nego sa ostalih kontinenata (iako je to nekad moguce - npr. svi sportisti iz Rusije su kaznjeni na predstojecoj Olimpijadi samo zato sto su iz Rusije iako masa njih nemaju nikakvu mrlju u karijeri - pa to nije rasizam nego legalna odluka MOK-a).
        Ne radi se ovde o kontinentu, to je njih Mihajlo sam preselio u Afriku...nemoj da ga branis, nepotrebno je..

        Chiwwi, po tebi je ubistvo na filmu kaznjivo....svasta je po tebi...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Radim Losmi na mom recniku,svaki dan procitam neki tvoj post. Ucim kako ne treba da razmisljam i pisem.

          Comment


          • Ne znam Losmi sta ti vise nije jasno,pricali smo o crncima NBA igracima,a sta si ti u tvojoj glavi iskonstruisao to me se ne tice.

            Comment


            • Ovo je tema za kritike.

              Temu koju ste započeli možete nastaviti u Pričaonici, mada nije ni za tamo.

              Comment


              • Ne kritikujem, nisam stalno na forumu a vidim da je DinoFC fasovao ponovo ban samo produžen, šta je to skrivio da ga banujete 21 dan odmah nakon što mu je prethodni od 7 dana istekao? Zar je bio tako eksplicitan u uvredama?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Što mi se briše post koji je objavljen na uglednom sportskom portalu?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Što mi se briše post koji je objavljen na uglednom sportskom portalu?
                    Ranije sam postavio taj link na temi ''Bivši igrači i treneri Partizana''.

                    Comment


                    • A ok.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nista, zanemari samo nema razloga da ih branis.
                        Last edited by LosmiSK; 31-07-20, 17:17.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Imamo dve istovetne teme na "košarci":
                          http://www.sportklub.info/forum/show...2019-20/page62
                          http://www.sportklub.info/forum/show...vrokup-2019-20
                          Mislim da je jedna viška, a vi?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ma samo moderator da ispravi naziv ove @dekkard-ove http://www.sportklub.info/forum/show...vrokup-2019-20 na 20/21. Greskom je upisao 2019-20 a otvorena je pred sezonu 2020/21 i misli se na nju

                            Comment


                            • Promenjeno je
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ovo ti je 5-6 put da jednog istog tolerišeš i dozvoljavaš da i pored argumenata koji mu se predoče, čovek namerno provocira, troluje. Onda selektivno pobrišeš komentare, iako ti se u startu rasprave predočilo šta se radi i kako će rasprava završiti(jer se ista mantra ponavlja više puta) "za.. o sam se, nisam odavde" i sl.
                                Ako već želite da držite neki nivo pristojnosti, što podžavam, onda bi bilo dobro da svaki pokušaj bezobrazluka u startu prekinete.
                                Ponavljam ovo se dogadja već nekoliko puta i u pitanju je namera trolovanja , bez kako navodite "ozbiljne i normalne diskusije".
                                Ako ovakvim aršinima zelite da napravite odabir ko i šta može pisati i bitisati, nemojte se truduti.
                                Što se mene tiče, pod ovakvim uslovima izaći ću sam.
                                Last edited by L a z a r; 11-11-20, 10:53.

                                Comment

                                Working...
                                X