Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ruzni jeste i ranije imao postove kao da se obraca saborcima sa juzne tribine (ili koje god od one tri). Verujem da je ok forumas koji vise ne dozivljava forum ozbiljno i onda se ovde izduvava.

    Ne znam kako je pisanje na pomracenju da je Covic ubica premijera za trajan ban, a konstantno trolovanje, provociranje, trovanje, spamovanje, podbadanje nije. Covic je politicar cija je karijera VEOMA sumnjiva, koji je opstao u svim rezimima i u najmanju ruku je u pitanju mutan lik. Ne vidim zasto bi bilo dopusteno da se vredjaju obicni forumasi, a da se takvi tipovi stite? Valjda bi trebalo da bude obrnuto.

    Sve ovo se desava jer nema pravila kojih biste se drzali. Onomad mod opominje tipa koji truje sve teme da ne pise provokacije na temi za provokacije, dozvoljava se navijacko prepucavanje po svim temama, a secam se kako sam zbog bezazlenog posta na temi KKP bio banovan na 5 dana od Bogija, samo tada smo pokazivali cvrstinu, a sad kad nam dosadi banujemo nekog jednom u mesec dana.

    Po meni prestroga kazna, post napisan u afektu na temi na deponiji.
    Last edited by blond; 12-06-19, 23:52.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Ne znam kako je pisanje na pomracenju da je Covic ubica premijera za trajan ban, a konstantno trolovanje, provociranje, trovanje, spamovanje, podbadanje nije.
      Lik je u više postova psovao jednog od forumasa, istresao se u više postova.
      Što se trolovanja tiče verujem da većina sledi primer i ugleda se na moderatora koji trolla i podbada.

      Comment


      • Nemoj da mi brises postove.

        Tema sluzi za kritike, tako se i ponasam. Ne vredjam te, samo te lepo pitam odakle ti pravo da banujes ljude, brises postove, zakljucavas teme van kosarkaskog pdf-a?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Nemoj da mi brises postove.

          Tema sluzi za kritike, tako se i ponasam. Ne vredjam te, samo te lepo pitam odakle ti pravo da banujes ljude, brises postove, zakljucavas teme van kosarkaskog pdf-a?
          Objasnio sam ti na PM.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Objasnio sam ti na PM.
            Od čega je skraćenica PM? Nema veze sa psovkama?

            Comment


            • Zajebavaš da ne znaš skraćenicu za private messages

              Kako ste smešni i jadni(pogotovo Kronos). Lično vredjanje i stalkovanje dodje na isto mesec dana ahhahahahahahahah

              Comment


              • Hoce li neko oduzeti moda ovom bolesniku? Idi na B92, pa tamo silji kurac, a da tamo ne mozes jer si trajno banovan.

                Noto, brate sta ti radis?

                Odakle njemu pravo da banuje sa tema na kojima on nema ovlascenje i nemaju nikakve veze sa kosarkom?

                PRAVDA ZA NEREALNOG!!!

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Večeras ako izgubimo od Partizana očekujem Kronosa sa nekim klipom da podjebava, i nema ljutnje. A pošto sam siguran da ćemo mi pobediti, onda neka se dobro spremi jer kad ga Ganac i ja dovatimo neće mu biti
                  .......
                  Necu ti nista reci.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ne trebaš mi ništa reći al ako će ti biti lakše, opljuni me, opljuni me...

                    Comment


                    • Nemoj te Coline...
                      Nije on za ovu temu. Imas mnogo boljih stvari. Na primer od cuvenog zvezdasa Djordjevica:
                      "Ja sam jos ona ista budala" ili "Jos jedan sugav dan" moze i "Pobeci negde" ima jos mnogo.... A u tim pesmama zanimljivih rima moze da se nadje za trenutnu situaciju
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jel se za ovo dobija ban mjesec dana?

                        http://www.sportklub.info/forum/show.../6194-ANAGRAM2

                        Dozvolili ste nekome da se ponasa kao da je ovo njegov forum licno. Svaka vam cast.

                        Comment


                        • Pa da..Da dobijem ja mesto Moda...sve bi bilo sredjeno u roku 48 sati... Doduse meni ne smeta nista, secam se da sam dobijao 2 nedelje zato sto sam napisao tipa..Dzilo...a posle kad su mi psovali sve po spisku od 3 dana do 2 nedelje..i ako je onaj Jimi imao dva naloga duze vreme itd...al sta znam..ja volim sto je opusten forum..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ovde je najveci problem sto se petlja u teme i stvari koje veze nemaju sa kosarkom i banuje. Sve nesto na licnom nivou, samo cemo da vidimo dokle...

                            Comment


                            • Kronos je zasticen kao Beli Medved, ali ne mislim da lose vodi. Samo mislim da moze bolje ali moze i gore..i to dosta gore..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Džabe se bunite, sad će on te postove da obriše čim vidi.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X