Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bzv ste banovali Losmija mesec dana. Stice se utisak da je popio ovakav ban zato sto je opleo po vama malo slobodnijim recnikom, a ne zato sto je par puta pomenuo Radonju na nasoj temi ili sta god je navodni razlog bana.

    Comment


    • Nedelju dana maksimalno, vise od toga je preterivanje.
      A inace je ban skroz bez veze.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ma uhodi sve redom, nisam ja cvećka, jebe mi se što mene spušta, nego mmajstora i šarca uhodi i gleda na svakom koraku da ih ponizi, a verovatno i ostale nego ne pratim redovno.

        Meni on ne smeta ali me boli kada čitam šta piše, mozak me boli.

        Ne jer sam ja pametan a Losmi je glup, koliko sam se ja izasrao na forumu nećete vi svi da ste ovde još 10 godina, nego kad vidim da on sve zna i onaj xD na kraju, kao da me šurikenom gadjao u levi testis
        Last edited by Cassius Clay; 10-07-19, 22:22.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          LosmiSK i mmajstor

          Samo nastavite sa medjusobnim prepucavanjima - lako vam se sredi druzenje,

          Da se ne zaboravi kako se moderator obraća drugim članovima foruma

          Comment


          • Haahahhahahahahahahahahhahaahahhahahahahah

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Bzv ste banovali Losmija mesec dana. Stice se utisak da je popio ovakav ban zato sto je opleo po vama malo slobodnijim recnikom, a ne zato sto je par puta pomenuo Radonju na nasoj temi ili sta god je navodni razlog bana.
              Vise od 10 puta sam ga upozoravao, cak i molio da prestane da zapocinje svaku raapravu, da iskulira malo. Obeca i posle pola sata krece sa Bajernom, prozivanjem itd, itd

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ovaj slučaj jeste zaista na drugom mestu učinjen ali je usko vezan sa ovim forumom i dešavanjem na njemu. Čini mi se da postoje i pretnje u stilu "kada bih te nšao u RL..." što je po meni nedopustivo i razumem moderatora i njegovu rekciju. Nisam otpratio kompletnu raspravu na forumu ali verujem da je moglo manje od mesec dana i da bi onda i LosmiSK bio smireniji. Mod je mogao da zamagli (prežvrlja) ime twiteraša i sve bi bilo u redu.
                Najlakše je kritikovati moderatore, pogreše - ljudski je grešiti a i priznati grešku. Ovj put je moderator to i pokazao i ja bih tu stavio tačku.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Niko pogresio nije! Malo je i godina za toliko gluposti ispisanih, losih sala, jos gorih predvidjanja. Podrska za admine!

                  Comment


                  • LosmiSK je vise puta upozoravan od strane moderatora da prestane sa trolovanjem o Bajernu na KKCZ temi, vise puta su mu brisani postovi, upozoravan je i na PM i on se na to nije obazirao. Zbog svega toga je i dobio mesec dana.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Na koliko vremena je banovan tuta bugarin i zbog cega? Da li ce Laza Kacanski snositi neke posledice zbog iznosenja licnih podataka forumasa sto je najstrozije kaznjivo, cak i pored izvinjenja? Ili za njega kao i Kronosa ne vaze ona pravila foruma?
                      Last edited by mark !t zer0; 11-07-19, 13:59.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Mnogo pitas momak... zabranjeno je pitati kada ce bahati moderatori biti smenjeni.

                        Comment


                        • Nije zabranjeno nego uzaludno.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Na koliko vremena je banovan tuta bugarin i zbog cega? Da li ce Laza Kacanski snositi neke posledice zbog iznosenja licnih podataka forumasa sto je najstrozije kaznjivo, cak i pored izvinjenja? Ili za njega kao I Kronosa ne vaze ona pravila foruma?

                            Opet banovan Tuta? Zašto?
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Mnogo pitas momak... zabranjeno je pitati kada ce bahati moderatori biti smenjeni.
                              Pa znaš šta neka onda oni ostanu sami lepo da se dopisuju na ovom forumu

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Na koliko vremena je banovan tuta bugarin i zbog cega? Da li ce Laza Kacanski snositi neke posledice zbog iznosenja licnih podataka forumasa sto je najstrozije kaznjivo, cak i pored izvinjenja? Ili za njega kao i Kronosa ne vaze ona pravila foruma?
                                Evo ti predlozi sankciju za mene i ja je prihvatam.
                                Tuta je pisao uvredljive pesme i pored upozorenja i brisanja isti je nastavio sa tim.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X