Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
    I ja sam pre bio banovan a sad kao šugav da sam niko da me banuje. I flejmuj, i provociraj, i seri i preti, ništa.

    Imam dobar odnos sa glavešinama i postao sam podguzna muva izgleda je to bitno. Dosta sam ja bio borac za pravdu. Ko te jebe narode, živeo Kronos!

    Kronos se popravio stvarno u odnosu na početak, ruku na srce. Sad je gotivna atmosfera.

    Gazda, Vama na usluzi. ( u Sopotu sam nisam na Brionima)
    Originally posted by Brajkula View Post
    Evo da Olja ne napisa šta je flejmovanje i stalkovanje ja bih do danas bio u zabludi.....pri tom ovog puta se ne sprdam, ne vašarim.
    Pera ložač, onaj koji zapodeva svađu pa se izvuče ili čak i ne započinje svađu nego bude Boško Buha ta nakon njegovih postova krene lavina postova pro et kontra.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Pera ložač, onaj koji zapodeva svađu pa se izvuče ili čak i ne započinje svađu nego bude Boško Buha ta nakon njegovih postova krene lavina postova pro et kontra.

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Nisam znao da je Losmi pretio Lazi. Ne bi ga branio da sam znao

        Ne bih ja ove pretnje posmatrao kao da su se desile van foruma, kao sto kaze Olja, jer oni se i znaju sa foruma i pricu sa foruma su samo nastavili na Tviteru.
        Tako da bih ja njega za pretnje rebnuo pa neka se kurci svojoj mami
        Last edited by Antona; 11-07-19, 18:56.

        Comment


        • Ma nesto sto se desilo van foruma ne moze da utice na kaznu na forumu. Ne znam sta tu nije jasno? Za nesto na tviteru se zalis tviteru ili MUP-u. Toliko je prosto.

          Originally posted by Antona View Post
          Tako da bih ja njega za pretnje rebnuo pa neka se kurci svojoj mami
          Evo, ovo "nek se kurci svojoj mami" je isto provokacija, po mom misljenju teska provokacija zbog spominjanja majke, gde su mnogo vece sanse da ce neko da odreaguje, a pritom Losmi nije na forumu vec u Banovicima. I recimo, kad mu istekne ban, dodje ovde i napise nesto Antoni zbog ovog, neki ce biti u fazonu "Eto, vidite kakav je, ne vredi" i bice banovan opet.

          Pojedini postovi ovde idu u korist Losmijevom misljenju da neki samo cekaju da ga nameste kako bi bio banovan.
          Last edited by Mr. Wolf; 11-07-19, 19:33.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ma nesto sto se desilo van foruma ne moze da utice na kaznu na forumu. Ne znam sta tu nije jasno? Za nesto na tviteru se zalis tviteru ili MUP-u. Toliko je prosto.



            Evo, ovo "nek se kurci svojoj mami" je isto provokacija, po mom misljenju teska provokacija zbog spominjanja majke, gde su mnogo vece sanse da ce neko da odreaguje, a pritom Losmi nije na forumu vec u Banovicima. I recimo, kad mu istekne ban, dodje ovde i napise nesto Antoni zbog ovog, neki ce biti u fazonu "Eto, vidite kakav je, ne vredi" i bice banovan opet.

            Pojedini postovi ovde idu u korist Losmijevom misljenju da neki samo cekaju da ga nameste kako bi bio banovan.
            Ovo ili je neko podmetanje ili nisi u stanju da razumes jednostavnu recenicu. Cuj pominjanje mame je teska provokacija. Valjda ti je jasno da je akcenat na kurcenju, a kome ce da se kurci nije ni bitno.

            A sto se tice drugog dela posta, ako ga je neko branio i podrzavao na ovom forumu to sam ja, od prvog dana od kad sam se registrovao. Nikad ni u najmanji svadju ili sukob nisam usao sa njim a neretko sam mu drzao stranu.. Ali na pretnje sam alergican, iznerviram se odmah bez obzira o kome se radi.
            Last edited by Antona; 11-07-19, 19:45.

            Comment


            • To za kurcenje je moglo da se kaze na bilo koji drugi nacin, ja samo kazem da bas zbog tog drugog dela "svojoj mami" spada u provokaciju, jer ce pre neko da reaguje na "kurci se mami svojoj", nego na "pa onda nek se kurci koliko hoce" ili bilo koji drugi primer.

              To sto si alergican na pretnje ne menja cinjenicu da je pretnja bila van foruma. Bila je na tviteru. Znaci ili tviteru da prijavi ili MUP-u.
              Last edited by Mr. Wolf; 11-07-19, 19:52.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                To za kurcenje je moglo da se kaze na bilo koji drugi nacin, ja samo kazem da bas zbog tog drugog dela "svojoj mami" spada u provokaciju, jer ce pre neko da reaguje na "kurci se mami svojoj", nego na "pa onda nek se kurci koliko hoce" ili bilo koji drugi primer.

                To sto si alergican na pretnje ne menja cinjenicu da je pretnja bila van foruma. Bila je na tviteru. Znaci ili tviteru da prijavi ili MUP-u.
                Brate opljuvao sam te na instagramu, ismevao sam te i provocirao, nemoj molim te da me prijavis, necu da me banuju
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Zao mi je, Indigo, kad sve sabere Kronos, za ono dobijas godinu dana minimum
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Jebote, pao Twitter, Indigo hakovao da izbrise dokaze.

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Jebote, pao Twitter, Indigo hakovao da izbrise dokaze.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Jebote, pao Twitter, Indigo hakovao da izbrise dokaze.

                        I onda kazi da nisam najmocniji lik na forumu, hoces da ti ugasim svetlo i otvorim frizider sad?

                        Inace forum je u kurcu, pogotovo kosarka, bas onako jad jadni. Tako ce i biti dok bude postojala najdebilnija tema u istoriji svih foruma "Pomracenje"

                        Ali opet treba to gledati i sa druge strane, niko nas ne tera da vreme provodimo ovde, siroko nam bilo polje, ovaj internet.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Najjace sto je vecina svadja oko istih tema uvek
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Oljica je veliki protivnik englicizama, ne siri dezinformacije Prince, iako znam da se zezas (zbog ovih koji ne znaju). Flejmovanje (prepucavanje) i stalkovanje (pracenje, uhodjenje) kad pricitam, kosa mi se digne na glavi. Nekad je to ok, moze da bude i simpaticno ponekad, opet cesto i nema prevoda za mnoge izraze, ali tamo gde ih ima, a na silu forsiranje bespotrebno tudjica, jer je u modi...brrrrr


                            Lepo je procitati da neko i ceni napore nas dve i odaje priznanje, hvala Stojance, trudimo se iako uvek nezadovoljnih i nezahvalnih ima -.-
                            Ne zezam se uopste, Oljice, ti robujes englicizmima, cak si mi i od forumskog imena napravila englicizam .

                            Iako si prevela ove reci, i dalje je dosta sturo i neprecizno odredjeno kakvo se ponasanje ovde zabranjuje. Kada se kaze npr. stalkovanje, odnosno pracenje, jel se to odnosi na pracenje kao na instagramu ili ili neki drugi vid pracenja, mada, kada malo bolje razmislim, koji je uopste vid pracenja moguc na forumu ?

                            I ima li neka engleska rec kada neko odgovara na postove gifovima? Meni je recimo to vrlo iritantno i ne deluje mi kao adekvatno ponasanje za bilo koji forum

                            Comment


                            • Sto bi rekla moja baba...ne zanosi se mnogo ...momce sa milion varijacija na temu princa
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • A stvarno me zanima sta znaci pratiti nekog na forumu... Ti si pisala pravilnik, zato te i pitam.

                                Comment

                                Working...
                                X