Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Desilo se sta se desilo, treba spustiti loptu, a ne sad od ovog slucaja praviti neko pravilo.
    Pravilo vec postoji, treba da znas, ti si ga pisala.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ja i dan danas ne znam šta je flejmovanje. Kad bih znao radio bih u zinat. Ovako me drže u neznanju a ja bih malo flejmovao.

      I ne flejmuj Princaro više, muka mi je od tvog stalkovanja i trolovanja i flejmovanja i smaranja i ostalih stvari.

      Šta si došao ovde da flejmuješ pošten narod.

      Mark bratić to ti je sve mrtvo slovo na papiru tj na forumu, oni to arbitrarno svi sprovode a i ne može se drugačije sprovoditi.

      Nije isto kad neko ponavlja grešku 15 puta i kad je prvi put banovan.
      Last edited by Cassius Clay; 11-07-19, 15:10.

      Comment


      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
        Ja i dan danas ne znam šta je flejmovanje. Kad bih znao radio bih u zinat. Ovako me drže u neznanju a ja bih malo flejmovao.

        I ne flejmuj Princaro više, muka mi je od tvog stalkovanja i trolovanja i flejmovanja i smaranja i ostalih stvari.

        Šta si došao ovde da flejmuješ pošten narod.

        Mark bratić to ti je sve mrtvo slovo na papiru tj na forumu, oni to arbitrarno svi sprovode a i ne može se drugačije sprovoditi.

        Nije isto kad neko ponavlja grešku 15 puta i kad je prvi put banovan.
        Pa i Laza Kacanski je bio banovan. U sustini nemam ja problem ni sa kim, samo me izludjuje kada se selektivno primenjuju pravila.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Ja i dan danas ne znam šta je flejmovanje. Kad bih znao radio bih u zinat. Ovako me drže u neznanju a ja bih malo flejmovao.

          I ne flejmuj Princaro više, muka mi je od tvog stalkovanja i trolovanja i flejmovanja i smaranja i ostalih stvari.

          Šta si došao ovde da flejmuješ pošten narod.

          Mark bratić to ti je sve mrtvo slovo na papiru tj na forumu, oni to arbitrarno svi sprovode a i ne može se drugačije sprovoditi.

          Nije isto kad neko ponavlja grešku 15 puta i kad je prvi put banovan.
          Dosao da vidim dal mi neko pustio kod za fantazi, ali corak. Pa kad sam vec tu, sto da ne bacim koji flejm, stalk i trol . Necu vise, izvinjavam se

          Comment


          • I ja sam pre bio banovan a sad kao šugav da sam niko da me banuje. I flejmuj, i provociraj, i seri i preti, ništa.

            Imam dobar odnos sa glavešinama i postao sam podguzna muva izgleda je to bitno. Dosta sam ja bio borac za pravdu. Ko te jebe narode, živeo Kronos!

            Kronos se popravio stvarno u odnosu na početak, ruku na srce. Sad je gotivna atmosfera.

            Gazda, Vama na usluzi. ( u Sopotu sam nisam na Brionima)
            Last edited by Cassius Clay; 11-07-19, 15:16.

            Comment


            • Dobro, idemo dalje, ne vredi ipak raspravljati.
              sloboda ili ništa

              Comment




              • Golema je vaša sreća što ja nisam postao moderator. Morali bi sa mnom na VI. Ostao sam u opoziciji i sada sa Urošem a i Ganac želi da nam se pridruži pripremamo revoluciju. Smenićemo ovu vlast za tri dana. Dame nećemo dirati, one svoj posao rade odlično što i ne čudi jer su žene vrednije, hrabrije i pametnije od muškaraca.

                Al zato Kronos, Laza, Stefan PG...lele, lele, lele, bolje im je da se sele odavde.

                Comment


                • Kako najviše problema na košarkaškim temama majku mu. I to najviše na pomračenju i KK Partizan-KK Crvena Zvezda. Jadni ti ljudi tamo što ni krivi ni dužni najebu uvek.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ja sam se prodao Stojanče. Hteo sam da potpalim revoluciju kao Volter, bio sam u rusoovskom zanosu, Sen Žist mi nije bio ravan. Ali nije uspelo. Onda su me ucenili i kupili, došao je čovek iz malteških vitezova i objasnio mi stvari.

                    Sad sam se odao ezoteriji i zagovaram ovaj new world order koji je nastao na forumu velikom seobom naroda 2017.

                    Sada sam jedan od njih. Ne šaljite mi planove zavere na pm odaću vas

                    Comment


                    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                      Ja sam se prodao Stojanče.
                      Prod'o si se za šaku privilegija. Pozvaću ja Sandugpa umesto tebe, on je nepotkupljiv i beskompromisni borac za pravdu.

                      Comment


                      • Oljica je veliki protivnik englicizama, ne siri dezinformacije Prince, iako znam da se zezas (zbog ovih koji ne znaju). Flejmovanje (prepucavanje) i stalkovanje (pracenje, uhodjenje) kad pricitam, kosa mi se digne na glavi. Nekad je to ok, moze da bude i simpaticno ponekad, opet cesto i nema prevoda za mnoge izraze, ali tamo gde ih ima, a na silu forsiranje bespotrebno tudjica, jer je u modi...brrrrr


                        Lepo je procitati da neko i ceni napore nas dve i odaje priznanje, hvala Stojance, trudimo se iako uvek nezadovoljnih i nezahvalnih ima -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Evo da Olja ne napisa šta je flejmovanje i stalkovanje ja bih do danas bio u zabludi.....pri tom ovog puta se ne sprdam, ne vašarim.

                          Comment


                          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                            Ja sam se prodao Stojanče. Hteo sam da potpalim revoluciju kao Volter, bio sam u rusoovskom zanosu, Sen Žist mi nije bio ravan. Ali nije uspelo. Onda su me ucenili i kupili, došao je čovek iz malteških vitezova i objasnio mi stvari.

                            Sad sam se odao ezoteriji i zagovaram ovaj new world order koji je nastao na forumu velikom seobom naroda 2017.

                            Sada sam jedan od njih. Ne šaljite mi planove zavere na pm odaću vas
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Prod'o si se za šaku privilegija. Pozvaću ja Sandugpa umesto tebe, on je nepotkupljiv i beskompromisni borac za pravdu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Oljica je veliki protivnik englicizama, ne siri dezinformacije Prince, iako znam da se zezas (zbog ovih koji ne znaju). Flejmovanje (prepucavanje) i stalkovanje (pracenje, uhodjenje) kad pricitam, kosa mi se digne na glavi. Nekad je to ok, moze da bude i simpaticno ponekad, opet cesto i nema prevoda za mnoge izraze, ali tamo gde ih ima, a na silu forsiranje bespotrebno tudjica, jer je u modi...brrrrr


                                Lepo je procitati da neko i ceni napore nas dve i odaje priznanje, hvala Stojance, trudimo se iako uvek nezadovoljnih i nezahvalnih ima -.-
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X