Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post

    Ali nije sve u kaznama, postoji potreba da dodje do.rehabilitacije odnosa, da se vidi u cemu je konkretno problem, da se saslusa, jer ako se nastavi ovakav trend ostace nas desetoro. To je jako lose.

    Jbg moramo biti tolerantniji I razumniji ili sve ode u #$%$#.

    Uh koliko sam obavjestenja pisao pred svaki plej of, ali dzabe, provokacije su stalne.
    Moderacija moze da kaznjava primitivne i odvratne postove, ali ne moze nekog da vaspitava, tu vec pojedinacno svi moraju da se potrude. Kao sto kazes, ako bi smo sprovodili strogu diktaturu, ostalo bi 10 ljudi [emoji1]


    Edit, deki ispisao si 15 nepotrebnih postova. Clanovi foruma ne biraju moderaciju, tako da uzaludno vodis proteste, i ako imas nesto konstruktivno da prijavis prijavi uz quotovan post, sve ostalo pa na dalje ce biti brisano.




    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Last edited by StefanPG; 16-06-19, 14:43.

    Comment


    • Vrtite priču u krug

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        deki ispisao si 15 nepotrebnih postova. Clanovi foruma ne biraju moderaciju, tako da uzaludno vodis proteste, i ako imas nesto konstruktivno da prijavis prijavi uz quotovan post, sve ostalo pa na dalje ce biti brisano.




        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
        Obično tako bude kada se vodi dijalog. Neko te nešto pita, ti odgovoriš, i tako 15 ili više puta, sve dok mu ne bude kristalno jasan odgovor na svako pitanje. A hvala Bogu, imam dovoljno strpljenja i živaca da sve razjasnim do tančina.
        Zato i služi forum, kao diskusiona platforma, a tema diskusije je u skladu sa topicom gde se piše.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • A vala pretera ga stvarno!
          Znas li nekad da stanes?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Znam. [emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Zasto ovaj post i dalje postoji iako sam ga prijavio jos u subotu? Zasto se banuju ljudi kad napisu debeli dukljanin a za midzet nista?
              Originally posted by Mihajlo10
              Sto se ovaj Jaramaz ne spusti na niski post protiv midzeta,visi je za dve glave,to bi svaki put bio kos.
              Nadam se da nije zato sto jednu uvredu pise navijac zvezde a drugu navijac partizana?
              Valjda znate da ovakvom selektivnom "pravdom" samo podsticete i druge da pisu gadosti kada vec to prolazi bez problema.

              P.S.
              Da ne bude da trazim ban za Mihaila, to nikako, ionako se banuju ljudi za gluposti, ali zasto ova gadost i dalje postoji na temi KKP?
              Ako vec Mihailo ne kapira da je RUZNO prozivati druge na osnovu fizickog hendikepa valjda ima neko od normalnih moderatora da mu ukaze na to? Da ga upozori i da obrise ovo

              Kronose meni si brisao/prebacivao post, pretio banom zbog Zabar? Midzet je ok?

              Comment


              • Midzet nije uvreda, to je pojam za neku malu stvar ili coveka...Zabar je uvredljiva stvar i u tome nema nikakve druge odrednice..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nije istina Lošmi, midget se koristi pežortivno da naglasi neke fizičke nedostatke, nekada se može koristiti i kao karikiranje moralnih nedostataka ali svakako se koristi da se neko unizi i dezavuiše.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Pa moze i uvredljivo, ali se i koristi kada se govori daje nesto malo od osnovnog sto i jeste slucaj. Midzet je u kosarci i to je fakat. Ne znam sta mi sad pokusavas napisati...Zvali su ga navijaci Zvezde mnogo gorim imenima, kao i oca mu od navijaca partizana...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Admin i njegov "savetnik" me oznacise kao problem kosarkaskog dela foruma.. Ja kazem ok, dajte nekog drugog jos danas, i nista. Pojeo vuk magarca.
                      Navodno ne mogu da pronadju resenje.

                      Ja mogu da kazem da je ovaj forum odlican kakav mu je admin, barem onaj koji je mene oznacio kao problem.
                      Bojana gura tenis, ne mesa se, treci admin i ne znam ko je.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Admin i njegov "savetnik" me oznacise kao problem kosarkaskog dela foruma.. Ja kazem ok, dajte nekog drugog jos danas, i nista. Pojeo vuk magarca.
                        Navodno ne mogu da pronadju resenje.

                        Ja mogu da kazem da je ovaj forum odlican kakav mu je admin, barem onaj koji je mene oznacio kao problem.
                        Bojana gura tenis, ne mesa se, treci admin i ne znam ko je.
                        Bojana je posle "pobune" na tenisu i kada je otišlo dosta ljudi iz ovih i onih razloga ili ličnih sukoba sa njom , ali ti tada nisi bio tu, spustila loptu i dogovoreno je da se ne meša u odluke već se bavi tehničkim delom foruma i ne petlja u odluke moderacije...mada i mi koji smo ostali smo spustili loptu...
                        Potrebno je da se obostrano pokaže dobra volja...

                        Ako me sećanje dobro služi tada je Olja i napravila postojeći pravilnik koga se Kronos "slepo" drži...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Kosarkaski pdf nema admina, samo vas trojicu modova. Nema ni fudbal, ali cini mi se da tamo nema nikakvih problema.

                          Nije Maro bas tako bilo, nikada na tenisu nije bilo nikakve pobune, ali nema ni veze na kraju.

                          Mod f-ja zahteva vreme ovde, i to moze da bude problem ako ga nemas.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Bojana je posle "pobune" na tenisu i kada je otišlo dosta ljudi iz ovih i onih razloga ili ličnih sukoba sa njom , ali ti tada nisi bio tu, spustila loptu i dogovoreno je da se ne meša u odluke već se bavi tehničkim delom foruma i ne petlja u odluke moderacije...mada i mi koji smo ostali smo spustili loptu...
                            Potrebno je da se obostrano pokaže dobra volja...

                            Ako me sećanje dobro služi tada je Olja i napravila postojeći pravilnik koga se Kronos "slepo" drži...
                            Ono sto znam da zbog mene niko nije otisao za ovo kratko vreme koje sam bio mod. Dao sam sve od sebe da se ljudi koji pisu na kosarci osecaju prijatno, u granicam toga koliko sam imao vremena da se posvetim. Glavni cilj mi je bio da ljudima povratim sigurnost i da probam da uspostavim pravdu. Da li sam bio uspesan u tome, obzirom da sam ovo radio volonterski (kao i svi modovi uostalom), nije ni bitno, vazno je da sam ja ulozio neko svoje vreme u to i napor.
                            Last edited by Antona; 18-06-19, 17:00.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Admin i njegov "savetnik" me oznacise kao problem kosarkaskog dela foruma.. Ja kazem ok, dajte nekog drugog jos danas, i nista. Pojeo vuk magarca.
                              Navodno ne mogu da pronadju resenje.

                              Ja mogu da kazem da je ovaj forum odlican kakav mu je admin, barem onaj koji je mene oznacio kao problem.
                              Bojana gura tenis, ne mesa se, treci admin i ne znam ko je.
                              Ne znam da li mislis na mene ali ja stvarno nisam niciji savetnik, takodje mi je krivo sto spustas raspravu na licni nivo. Jbg nisam ocekivao da ces se uvrediti, stvarno nemam nista protiv tebe.

                              Administratori su ti koji treba da sprovedu konkretne akcije, kada ce to biti ja ne znam.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Ne znam da li mislis na mene ali ja stvarno nisam niciji savetnik, takodje mi je krivo sto spustas raspravu na licni nivo. Jbg nisam ocekivao da ces se uvrediti, stvarno nemam nista protiv tebe.

                                Administratori su ti koji treba da sprovedu konkretne akcije, kada ce to biti ja ne znam.
                                E u tome i jeste kvaka. Ne spustam na licni nivo ali je licimerno da mene neko proziva sto nemam vremena a taj koji me je prozivao se ne zna kada ce da "sprovede konkretne akcije".

                                Comment

                                Working...
                                X