Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno kad nema nikakve argumente.

    Moze usput da mi se sagne.

    Comment


    • Dobio čovek podršku odozgo i može da vršlja i da se bahati dokle mu je volja.. Sada će uslediti neka vrsta gifa jer kako može iskompleksirana osoba drugačije da odgovori na ovo..

      Comment


      • Ja sam mislio da će bar neko osuditi ovo vređanje, kad ono, međutim...

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Zajebavaš da ne znaš skraćenicu za private messages

          Kako ste smešni i jadni(pogotovo Kronos). Lično vredjanje i stalkovanje dodje na isto mesec dana ahhahahahahahahah
          Originally posted by Rossonero View Post
          Hoce li neko oduzeti moda ovom bolesniku? Idi na B92, pa tamo silji kurac, a da tamo ne mozes jer si trajno banovan.

          Noto, brate sta ti radis?

          Odakle njemu pravo da banuje sa tema na kojima on nema ovlascenje i nemaju nikakve veze sa kosarkom?

          PRAVDA ZA NEREALNOG!!!
          Originally posted by Rossonero View Post
          Jel se za ovo dobija ban mjesec dana?

          http://www.sportklub.info/forum/show.../6194-ANAGRAM2


          Dozvolili ste nekome da se ponasa kao da je ovo njegov forum licno. Svaka vam cast.

          Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Dobio čovek podršku odozgo i može da vršlja i da se bahati dokle mu je volja.. Sada će uslediti neka vrsta gifa jer kako može iskompleksirana osoba drugačije da odgovori na ovo..
          Originally posted by Rossonero View Post
          Naravno kad nema nikakve argumente.

          Moze usput da mi se sagne.

          Lord Aleksoni - 15 dana

          Konstantno provociranje i flejmovanje - 3-15 dana
          Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
          Rossonero - 30 dana
          Prekomerno ili konstantno licno vredjanje - 5-30 dana
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ako izbije neki problem na forumu ili neko sranje kao sa RPZ onomad, samo mi posanjite PP jer odmah dobijam notifikaciju na mail pa cu moci da reagujem. Inace slabo sam na forumu u poslednje vreme

            Comment


            • Pozdrav kolege, ocekujem da se kazne za sve( sem za zeljkacg) koje je kronos banovao ukinu ili drasticno umanje. Pre svega iz pristrasnosti jer ne mozes biti i sudija i osteceni, bar ne bi trebalo to da dozvolimo.

              Druga stvar, ponavljaju se greske iz proslosti kada se moderatorima van svojih tzv "nadzornih podrucja" dozvoljava reakcija pa samim tim i sprovodjenje neke sture kaznene politike bez trunke fleksibilnosti i osecaja nadleznosti.

              Treca stvar, moderator koji sprovodi svojevrsnu inkviziciju, proterujuci neistomisljenike i stavljajuci sebe na neki pijadestal i ne bi smeo sebi da dozvoli da istog dana ukloni sa fouma nekolicinu ljudi, cije greske nisu za makskmalne kazne nego za udaljavanje sa foruma na 24h kako bi ohladili glave.

              Cetvrta stvar, ako ti neko napise da si jadan i smesan, to jeste primitivni izraz necijeg misljenja o tebi i treba ga takvog prihvatiti, biti iznad situacije a ne povucen emocijama osobu ukloniti sa foruma. Isti izraz treba razmotriti, zagledati se malo u svoj virtuelni odraz i utisak koji odajes, a za konkretnu situaciju gde reagujes bez nadleznosti odluku doneti samo za prekrsaj a ne kumulativno, za sve ono sto ti je neko ranije pisao a ti to lepio u neki file izgrednika pa poput starog zlopamtila jedva docekas da ga odstranis.

              Peto, moram da napomenem da forum sam po sebi ne sme da postane pribeziste staljinizma gde se koristi sva moguca i raspoloziva sredstva da se isti forum ocisti od neistomisljenika kroz masovne cistke, kao situacija koje se desila pre par dana

              Meni kronos licno ne smeta, samo profesionalno nije na visini zadatka.

              Antona takodje treba da bude uklonjen sa mesta moderatora, lik koji napise da nije bas mnogo na forumu i da ce uleteti ako izbije neka frka podesca me na lika kojem se drugovi pobiju do krvi a onda on, umesto.da ih razdvoji, donosi presude ko je koga, kako i koliko i smatra da to treba uvazavati. E pa zajebi.

              Ovde su potrebni prisutni a ne adekvatni pripadnici, to jest frakcijski podobni likovi.

              Ocekujem neko normalno resenje.
              Ljubi vas brat
              Last edited by Indigo; 15-06-19, 13:11.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Nema ništa od toga, džabe si prste umarao.
                Ne razumem zar niko od glavnih ljudi sa foruma, ko god da su oni jer ja ne znam to, ne vidi da se svi redom na njega žale. Nema jedne jedine osobe koja će reći u redu je. Osim nekih njegovih koji će ga podržati, tipa sa KK Partizan teme. Lik pokušava da trenira strogoću, radi kako mu dune. (Pitam se da nije ovo njegov forum).
                Normalno da ga pljuju i vređaju lik zamislio da je bog i batina foruma. Uz to on kao moderator ne bi trebalo da ulazi u provokacije, a to stalno radi, umesto da smiri situaciju on je još više raspali. Koja je tačno njegova svrha ovde? Da banuje koga poželi? Isto kao i tema pomračenje gde jedni duge vređaju i provociraju pa kad nekome pukne i opsuje drugom majku i sve redom onda se ovaj buni i žali. Pa šta se žališ, sam si to tražio i čačkao mečku.
                Last edited by DžonDon; 15-06-19, 13:18.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                  Nema ništa od toga, džabe si prste umarao.
                  Ne razumem zar niko od glavnih ljudi sa foruma, ko god da su oni jer ja ne znam to, ne vidi da se svi redom na njega žale. Nema jedne jedine osobe koja će reći u redu je. Osim nekih njegovih koji će ga podržati, tipa sa KK Partizan teme. Lik pokušava da trenira strogoću, radi kako mu dune. (Pitam se da nije ovo njegov forum).
                  Normalno da ga pljuju i vređaju lik zamislio da je bog i batina foruma. Uz to on kao moderator ne bi trebalo da ulazi u provokacije, a to stalno radi, umesto da smiri situaciju on je još više raspali. Koja je tačno njegova svrha ovde? Da banuje koga poželi? Isto kao i tema pomračenje gde jedni duge vređaju i provociraju pa kad nekome pukne i opsuje drugom majku i sve redom onda se ovaj buni i žali. Pa šta se žališ, sam si to tražio i čačkao mečku.
                  Sa svime se slažem,osim sa ovim poslednjim, ako nemaš samokontrolu ne razlikuješ se od životinje. Ako je topic otvoren u cilju sitnih navijačkih podbadanje i peckanja, onda treba da ostane u tim granicama, jbga ko ti je kriv što si manje pismen, sa manje smisla za humor, manje širine i ne umeš tako lepo da sročiš kao neko drugi, vežbaj, čitaj, nije nikad kasno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Meni je situcaija kristalno jasna čovek je voljan raditi taj posao i visiti na forumu po ceo dan - samim tim kompenzuje sve ostalo. Bojana rešila problem a vama kako bude Poenta je da trenutno nema "boljeg" koji će biti stalno u temi jer je to neophodno zbog svakodnevih varnica.

                    Comment


                    • Opet napominjem da stvar nijednog trenutka ne zelim da spustim na licni nivo, ja sam kronosom nikad problem nisam imao, to moze i on da potvrdi.

                      Medjutim ono sto je uradjeno nije u redu i treba da se ublazi i preinaci.

                      Slobodno mozete da me zovete drvenim advokatom, jebe mi se, ja ovde ne stajem u zastitu nerealnom, rossoneru, Aleksi, ne, ne radim to.
                      Branim samo neke principe u koje verujem, u neku poeticnu pravicnost koja polako iscezava.

                      Verujem da se moze naci neko resenje povodom izrecenih kazni.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Nije ni neko rešenje da se aboliraju, pritom mislim sve najbolje o obojici, ne radi se o njima nego o netrpeljivosti koja neće nestati i kad se budu vratili. Da li postoji neka takva netrpeljivost između njih i ostalih moderatora, da se vidi da li je to njihov obrazac ponašanja ili pojedinačni slučaj? Ako je ovo drugo, onda su stvari prilično jasne gde je koren problema, i lako je rešiv ako postoji volja i konsenzus da se to dovede do kraja. Svi od moderacije su ovde valjda zamenjivi, i ne trebaju ni sami moderatori to da shvataju kao tragediju ili neki lični poraz, jbga dešava se, izgubi se živaca, strpljenja i takta za rešavanje problema, neka radi to sad neko drugi, dok i taj ili ta ne dođe u tu situaciju pa ćemo opet da menjamo. Za to se valjda zalažemo i u životu, kada pričamo o politici i društvu u kojem živimo, zar ne, zašto bi se običan forum razlikovao od toga? Practice what you preach.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Uz to imam jedno pitanje za administratore, kako to da banuje čoveka i uz to napiše zbog čega ga je banovao
                          Konstantno provociranje i flejmovanje - 3-15 dana Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
                          A on je taj koji to stalno radi, zašto neko njega ne banuje? Kakve on to privilegije ima kao moderator? Treba pre svega da uzme on pravila da pročita, i da krene od sebe, a ne druge da banuje zbog istih stvari koje on radi, samo što je on moderator pa to prolazi nekažnjeno.
                          Last edited by DžonDon; 15-06-19, 14:23.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Bijes bitku sa vetrecenjacama, tako su meni bar rekli nekih 15 strana ranije

                            Comment


                            • Ja sam moderator brat bratu 7 godina i nikada nikoga nisam banovao, skoro su mi objašnjavali kako se to radi.

                              Meni je interesantno kad se malo digne adrenalin pa krene pičkaranje, to tako funkcioniše u svakoj društvenoj sferi gde ima više ljudi, jbg posvađaju se ljudi nekad....

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Pozdrav kolege, ocekujem da se kazne za sve( sem za zeljkacg) koje je kronos banovao ukinu ili drasticno umanje. Pre svega iz pristrasnosti jer ne mozes biti i sudija i osteceni, bar ne bi trebalo to da dozvolimo.

                                Druga stvar, ponavljaju se greske iz proslosti kada se moderatorima van svojih tzv "nadzornih podrucja" dozvoljava reakcija pa samim tim i sprovodjenje neke sture kaznene politike bez trunke fleksibilnosti i osecaja nadleznosti.

                                Treca stvar, moderator koji sprovodi svojevrsnu inkviziciju, proterujuci neistomisljenike i stavljajuci sebe na neki pijadestal i ne bi smeo sebi da dozvoli da istog dana ukloni sa fouma nekolicinu ljudi, cije greske nisu za makskmalne kazne nego za udaljavanje sa foruma na 24h kako bi ohladili glave.

                                Cetvrta stvar, ako ti neko napise da si jadan i smesan, to jeste primitivni izraz necijeg misljenja o tebi i treba ga takvog prihvatiti, biti iznad situacije a ne povucen emocijama osobu ukloniti sa foruma. Isti izraz treba razmotriti, zagledati se malo u svoj virtuelni odraz i utisak koji odajes, a za konkretnu situaciju gde reagujes bez nadleznosti odluku doneti samo za prekrsaj a ne kumulativno, za sve ono sto ti je neko ranije pisao a ti to lepio u neki file izgrednika pa poput starog zlopamtila jedva docekas da ga odstranis.

                                Peto, moram da napomenem da forum sam po sebi ne sme da postane pribeziste staljinizma gde se koristi sva moguca i raspoloziva sredstva da se isti forum ocisti od neistomisljenika kroz masovne cistke, kao situacija koje se desila pre par dana

                                Meni kronos licno ne smeta, samo profesionalno nije na visini zadatka.

                                Antona takodje treba da bude uklonjen sa mesta moderatora, lik koji napise da nije bas mnogo na forumu i da ce uleteti ako izbije neka frka podesca me na lika kojem se drugovi pobiju do krvi a onda on, umesto.da ih razdvoji, donosi presude ko je koga, kako i koliko i smatra da to treba uvazavati. E pa zajebi.

                                Ovde su potrebni prisutni a ne adekvatni pripadnici, to jest frakcijski podobni likovi.

                                Ocekujem neko normalno resenje.
                                Ljubi vas brat


                                Dobro si to sastavio Ban za Željka je opravdan, došao sam ga banovati sat poslije nego je odreagovao kronos, no postovi njegovi još uvijek tamo stoje i sad ću ih tek obrisati Pogledaću koji su banovi sijevnuli van košarke i ti sukobi se definitivno moraju ugasiti, a banovi svih njih nisu rješenje.

                                Koje ti rješenje predlažeš kao glavni savjetnik foruma

                                Slažem se i za Antonu, košarka je previše živo mjesto da bi se moderisalo ponekad. Stojanče je neko ko bi mogao ovdje dobro da djeluje ako želi, na osnovu upisa vidim da ima iskustva i nema ličnih sukoba ni s jednim forumašem što je uvijek bitno. Rijetko griješim u procjeni, a znam da ovdje sigurno ne griješim

                                Comment

                                Working...
                                X