Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citirati Originalno postavljeno od Guthrie Pogledati poruku
    A vi dovodite pleja iz NBA i bek apa iz evroligasa... da ne nabrajam dalje, smesno je.
    Videcemo kako cete opravdati ovaj ogroman novac od drzave i koji ce vam alibi biti.

    Po koji put ti treba reci da trolujes i da ovaj tip rasprave pstavljas na Pomracenju uma?


    Pa nije problem ovaj post nego onaj na koji je odgovarao. Njemu mesto nije na topiku KKP vec "eventualno uz natezanje" na ABA liga topiku. Inace komotno ono premeravanje patke u original postu moze da ide u pomracenje a tamo bi mu i Guthrie odgovorio. Onda ne bi bilo potrebe za bold-om

    Comment


    • Upravo to, s tim da je moj post obrisan, a onaj na koji sam replicirao je ostao tamo.
      Ja trolujem, a on ne.
      Uvek objektivni Kronos, ala Tegi.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Upravo to, s tim da je moj post obrisan, a onaj na koji sam replicirao je ostao tamo.
        Ja trolujem, a on ne.
        Uvek objektivni Kronos, ala Tegi.
        Pravedno ti je obrisan post. Oni kao navijaci Partizana na svom topiku mogu da izraze svoje misljenje. Ako njegovo misljenje se ne poklapa sa realnoscu, nije tvoj posao da ispravljas krive drine i provociras po topiku. Koliko gluposti je napisano na KKCZ topicima, mnogo njih nema veze sa realnoscu, pa opet ne dolazi tamo niko od njih da djubri to.

        Mislim da je previse puta objasnjeno zasto ne treba praviti sranja po maticnim topicima. Imate jebeno Pomracenje pa udrite tamo...

        Comment


        • Pa nije mesto tamo za poredjenje sa KKCZ, Cedevitom i Buducnosti. Za to postoji topik ABA liga.
          Na stranu sto je post napisan, kao i obicno, u cilju premeravanja i mesto mu jeste na pomracenju

          Comment


          • Zasto Kronos briše postove? Proziva omalovazava a nakon toga kad dobije odgovor brise post! Jadno,nezrelo i kompleksaški. . .mada navikli smo vec

            Comment


            • Sve zamerke na to kako se uređuje forum pišite ovde. Meni se spočitava često trolovanje, a kako drugačije komunicirati sa stalkerom i klonom? To su, da podsetim moderaciju, dva prekršaja koja spadaju u kategoriju najtežih koji se mogu napraviti prilikom aktivnog učestvovanja na forumu.
              Prvo je flagrantno ugrožavanje privatnosti drugog forumaša, drugo prekršaj za koji automatski sledi trajni ban klona i dupliranje kazne na originalnom nalogu.
              Last edited by dekkard; 29-09-18, 10:18.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Znaci priznajes da namerno trolujes? Ne znam na koga si mislio da stalkuje i da se klonira, samo znam da mi je na dnu tolerancije kada se neko pravi mnogo pametnim i ispravnim tako sto non stop unizava i omalovazava druge forumase i njihovo misljenje, protivnicke igrace i protivnicke klubove.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ovo nije mesto za lično preganjanje nego kao što ime topica kaže za kritiku, žalbu, zamerku koja se upućuje moderaciji. Uostalom, nijedan topic na ovom PDF-u ne bi trebalo da služi tome, nego pisanju isključivo o sportu. I to je takođe zamerka moderaciji zašto ne uređuju topice na taj način da se forumaši drže striktno tema na kojima pišu. Razumem da se neko zanese pa piše na KKCZ temi ono što bi trebalo na temi KK Budućnost, ABA lige ili KK Cedevita, ali onda se forumašu ili forumašima blagonaklono skrene pažnja da nastave diskusiju na pravom mestu a ti postovi se premeste na odgovarajući topic. Moderator upravo to treba da radi najviše, a ne samo da preti banom kako i kome stigne. Ako ne ume to da radi neka prepusti moderatorsko mesto nekom ko ima malo više šlifa za taj posao.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ako nije mesto za licno preganjanje, mogu li dobiti odgovor ko stalkuje i ko se klonira?
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Ne možeš, nije tebi upućeno.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Naravno da jeste i naravno da si provalio da si se zeznuo pa se naknadno vadis. Budi covek i priznaj gresku, umesto da se ukopavas sve dublje.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ova tema bi mogla da se preimenuje u Kritike, žalbe, ostale zamerke... i poneka pohvala.

                          Učiniću upravo ovo poslednje i to je upućeno Kronosu za sposobnost da se izdigne iznad situacije i navijačke obojenosti i postupi na pravi način u smislu kažnjavanja koga treba kazniti. Razmišljam, ako je kritikovan, s pravom mnogo puta, ne treba ostati nezapaženo kada ga treba i pohvaliti, kada je to takođe s pravom zasluženo. I to nikakva predistorija naših odnosa ne može da spreči, jer jednostavno ovakve stvari su jače od toga. Nekad sam i zaslužio ban, nekad sam ga svesno isprovocirao, a često sam i nepravedno kažnjavan, što od njega, što od drugog moderatora i nikad mi nije bio problem da spomenem sve to i u privatnoj prepisci sa moderatorom, a to može i on da potvrdi. Ovde apsolutno nema ni trunke ironije, sarkazma ili čega god, 100% sam iskren dok ovo pišem. I zato još jednom, bravo Kronose!
                          Last edited by dekkard; 23-10-18, 17:47.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Evo da potpišem i ja ovo. Treba Kronosu pomoći, ali i on da pomaže nama da bi ovaj forum bio normalno mesto gde ćemo pisati o košarci, a ne o nekim nebulozama. Btw, šta je sa manny-jem? Nedostaje kao moderator, a još više kao neko iz čijih košarkaških postova može uvek nešto da se nauči.

                            Comment


                            • Konacno i Kronos da banuje kako treba

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Evo da potpišem i ja ovo. Treba Kronosu pomoći, ali i on da pomaže nama da bi ovaj forum bio normalno mesto gde ćemo pisati o košarci, a ne o nekim nebulozama. Btw, šta je sa manny-jem? Nedostaje kao moderator, a još više kao neko iz čijih košarkaških postova može uvek nešto da se nauči.
                                Tu sam, moderisem kad stignem. Za postove i nemam previse vremena, naisao mi na poslu bas veliki haos (Black Friday u USA se priblizava i sl.). Tamo u Novembru cu biti daleko aktivniji.

                                Comment

                                Working...
                                X