Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ovde nikakvog selektivnog brisanja.

    Nemam ti kad je korektan forumaš. Od mog dolaska ovde nisam primetio kod njega trolovanje, provociranje, vređanje ostalih forumaša.

    Ti njegov poslednji nastup tumačiš kao trolovanje, neko to može videti kao njegovo nerazumevanje prethodnih rasprava i da mu je potrebno dodatno objašnjenje.

    Ako i imaš bilo šta prigovoriti, onda to uradi ovde, nema potreba da na temi ABA lige komentarišeš bilo kog forumaša jer onda rasprave odu pogrešnim putem.

    Uslovi će ostati isti, a meni će iskreno biti žao ako napustiš ovo mesto.

    Comment


    • Hvala na odgovoru i objašnjenju.
      Izvinjavam se, verovatno sam pomešao forumaše i pogrešno shvatio nameru.
      Svako dobro.

      Comment


      • U Banu bi moderator trebalo da navodi razlog bana. Ne znam zašto se to ne radi?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Trebali bi da ponovo otvorite pomračenje jer nema teme gde bih napisao jedno zapažanje ( Starim ljudima i navijačima KKP su ostala samo sećanja...ovo za KKP se vidi po njihovoj temi)
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ošini na KKP temi, tamo ionako nema nikoga sem Wolfa i ovih plavo bijelih a zapravo crno bijelih. 😉
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Elem, nije kritika već moja želja da krenem nanovo sa dijalogom (pristojnim). Novo izdanje foruma je kod mene isprovociralo da skinem funkciju ignore sa jedinog ignorisanog (sa moje strane)sa ovog foruma.
              Nadam se da neću zažaliti.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Moli se da taj bivši ignorisani nešto napiše. Hvala!
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Moja zamjerka bi se odnosila na funkcionisanje sadasnjeg foruma. Linkovi su izuzetno spori a po nekada cak i ne rade. Otvaranje teme je slozen proces i veoma teško je ubosti one male plave strijelice na mobilnom prikazu da bi se otislo na poslednju stranu. Sve ostalo dobro funkcionise i relativno je prostije od starog no precesta loadovanja kod otvaranja stranice su zamarajuca.
                  Postoji par stranica za testiranje web adrese pa mozete tamo provjeriti sta gusi brzo ucitavanje. Jer ako moram cekati po minut - dva da bi otvorio temu i nesto napisao onda ovo ne sluzi svrsi i dzaba mu sto je lijepo.

                  Comment


                  • Najverovatnije uskoro krećemo od nule.

                    Javio se admin Bojani pre neki dan i rekao da želi kupiti novi domen i da prebaci samo korisnike.

                    Čekamo i dalje.

                    Comment


                    • Pa postoje forum template cini mi se i free verzije koje dobro funkcionisu i imaju izvrstan pregled na svim uredjajima. Ovaj sjajno izgleda ali ga neki pozadinski program gusi odnosno sudara se sa ovim postojecim. Prava je zajebancija to pronaci, izbrisati a da ne stvori nove probleme. Nisam bas toliko iskusan u programiranju pa ne bih da se pravim pametan al da nešto koci to da.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Najverovatnije uskoro krećemo od nule.

                        Javio se admin Bojani pre neki dan i rekao da želi kupiti novi domen i da prebaci samo korisnike.

                        Čekamo i dalje.
                        Umoriće se jadan dok nas sve prebaci. Ja sam recimo preko 100 Kg...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post

                          Umoriće se jadan dok nas sve prebaci. Ja sam recimo preko 100 Kg...
                          Kako je krenulo to prebacivanje trajaće nekoliko godina.

                          Teško u skorije vreme da bude nekih promena.

                          Comment

                          Working...
                          X