Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U stresnim situacijama ljudi različito reaguju, da ne ulazim u detalje ali u tim trenucima dolazi i do suženja svesti i osoba ne može racionalno da razmišlja. U tom postu Laze Kaćanskog je najveća greška što nije zamračio, prežvrlao na slici identitet forumaša i za to je trebao da dobje kaznu ali zašto maksimalnu.
    Da je Laza kvaran igrač, mogao je da obrazloži da mu se ne sviđa neki post i način obraćanja i da ga lagano banuje uzastopno do permanentnog bana i to bi prošlo ali očito je da on nije takav.
    Da sada razglabam o vređanju i pretnjama na drugom mestu ne bih a i ignorišem takve osobe.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Kk Crvena zvezda Beograd.

      Opasan je smor biti mod. Moras da se ustrucavas, ne smes slobodno da pises i plus moras da visis stalno na forumu i sve da citas.
      Ma ne bih ja to bio u životu, samo kažem, voleo bih, da bih ovog banovao na zauvek. Iako bi mu posle skinuli ban, samo da me prodje želja.

      Ili bih ga hvatao za reč i banovao non stop i podsticao druge da ga provociraju pa bih samo njega kažnjavao. Sve u svemu bio bih loš moderator, koristio bih ga isključivo za drndanje dotične persone.
      Last edited by Cassius Clay; 12-08-19, 12:50.

      Comment


      • Forum je idealno mesto gde mozes da provociras druge bez bojazni da ti neko razbije nos. To pojedinci obilato koriste i eksploatisu.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Forum je idealno mesto gde mozes da provociras druge bez bojazni da ti neko razbije nos. To pojedinci obilato koriste i eksploatisu.
          Gresis. Bar na one koje mislis, npr ja licno nikog nisam vredjao, niti nesto ruzno napisao. Ima ovih sto napadaju konstantno, prete, psuju majku i familiju. Ovo sto vi vodite pod trovacima i trolerima to nisu. Ljudi izbace svoje misljenje..Sto ljude nervira kad se kaze da je covic lopov itd..to je vec poprilicno diskutabilno..ili kad se kaze prava cifra plata a ne kad se izvlaci iz Informera, Kurira i ostalih govana od novina.

          Meni ovde dosta osoba zna identitet, sa nekima sam se i linco upoznao. Nemam problema ni da popijemneku i sa ovima sto sam u losim odnosima.

          Ovi sto su tkz ''fini'' a sto vredjaju non stop su diskutabilni, juce je Kronos rekao ljudimada su Kaliniceve jbm li ga sta je dodao, izdrkotina,drkadzije., drkaju itd..pa nikom nista, to ocigledno nije teska rec ili kad ti neko pred svima hbe mater.. isprovocirani su? Ma ajde, najbolje da svi imamo jedno misljenje..

          Opusitete se,ovde treba da da uzivate, bez loma zivaca,ko komesmeta na ignore itd..Ja nemam nikog na ignore, niti cu imati
          Last edited by LosmiSK; 12-08-19, 14:27.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Vratih se posle mesec dana samo da Vas pozdravim sve.
            Odjavljujem se sa foruma i pisanja na istom.
            Imam malo vise godina, porodicu tako da nemam vremena ni zivaca da se upustam u rasprave.
            Za razliku od nekih koji bez ovog virtuelnog zivota ne mogu pa im ban stvori histeriju i krenu da najprimitivnije da vredjaju, pljuju, prete ja sam svoju banovinu,, odlezao,, bez da sam isao na trg da strajkujem gladju.
            Onim koji prete smanjuje se ban jer je to valjda nagrada ili sta vec.
            Bez da se ljutimo ZELIM VAS SVE NAJBOLJE.
            POZDRAV
            NAPRED ZVEZDA

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Lazo, nema razloga da primas k srcu. Potpuno te razumem i s pravom su ljut.. Nadam se da ces ipak razmisliti i nastaviti da pises kad te prodje.
              Dobar si forumas i svi te ovde gotive, pa nema smisla da napustas i zbog sebe i zbog nas koji cinimo kosarkaski deo foruma.

              Comment


              • Stojanče, vrlo si tolerantan mod i na tome ti čestitam od srca, primedba koju dajem a tiče se bana mom komši jeste što po pravilniku nabrojano nije za mesec dana, eventualno 15 (čini mi se maksimalno) jedino ako sabirate kazne kao Hag ili zemlje koje baštine anglosaksonsko pravo (a i mi počeli od 2000...odoh u težak of).
                Dakle, po važećem pravilniku to nije za mesec dana.
                Jedino ako potpada pod ovu fusnotu:
                Za sve sankcije koje nisu trajnog karaktera vazi pravilo da se udvostrucuju u slucaju neposrednog ponavljanja problematicnog ponasanja na forumu, a u tezim slucajevima ce rezultirati i trajnom zabranom pristupa. I na kraju, iskreno se nadamo da ce upozorenja moderatora u vecini slucajeva biti dovoljna mera.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Napisao je spamovanje, trolovanje i jos mnogo toga. Lik alo nastavi zasluzuje trajni.

                  Bukvalno sem tebe nema coveka da kaze bilo sta pozitivno za njega.

                  Kazna je po meni i niska ali Stojace je dao prvi ban..razumem ga. Takvo ponasanje nije za forum.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Jeste za mesec dana, uzeta su prethodna oglušivanja na upozorenja u obzir i uopšte tendencija da se nastavi po starom.
                    On je i dok je bio moderator zasluživao nebrojeno broj put da bude banovan, ali svakoj bahatosti dođe kraj i sada, priznajem, sa neskrivenim zadovoljstvom posmatram kako tone u živo blato koje možda to i nije ali podseća.
                    Sve je ovo ništavno u odnosu na ono što je priredio gomili normalnih ljudi koji smo imali obraz da se suprotstavimo despotizmu, tiraniji, bezobrazluku i bahatosti. E pa nema više, nećeš ga majci. Sad ćeš da vidiš kako se ZAISTA moderiše i upravlja forumom. Sve iskrene čestitke Stojančetu koji je pokazao, ne samo svim bivšim bednim izgovorima za moderatore sa ovog pdf-a već je primer i za moderatore sa ostalih pdf-ova kako se vodi jedan pdf.
                    Last edited by dekkard; 25-08-19, 21:28.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ovo je vise od posta Dekkarde. Bravo!!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Stojanče, vrlo si tolerantan mod i na tome ti čestitam od srca, primedba koju dajem a tiče se bana mom komši jeste što po pravilniku nabrojano nije za mesec dana, eventualno 15 (čini mi se maksimalno) jedino ako sabirate kazne kao Hag ili zemlje koje baštine anglosaksonsko pravo (a i mi počeli od 2000...odoh u težak of).
                        Dakle, po važećem pravilniku to nije za mesec dana.
                        Jedino ako potpada pod ovu fusnotu:
                        Za sve sankcije koje nisu trajnog karaktera vazi pravilo da se udvostrucuju u slucaju neposrednog ponavljanja problematicnog ponasanja na forumu, a u tezim slucajevima ce rezultirati i trajnom zabranom pristupa. I na kraju, iskreno se nadamo da ce upozorenja moderatora u vecini slucajeva biti dovoljna mera.
                        Ganac, tebi ću vrlo rado odgovoriti.

                        Onog dana kad sam tituliran napisao sam da ću svima drugarski pružiti ruku. Svestan sam da u takvoj situaciji ima ljudi koji će to ceniti a i ima i više onih koji će to zloupotrebiti i biti u fazonu - ko ga šiša, pisaću šta poželim on će samo brisati poruke.

                        Ni sam ne znam koliko poruka sam mu izbrisao misleći da će pronaći granicu. On je nastavio po starom. Danas je delovao kao da je krenuo u osvetnički pohod. Samo danas je imao više od desetak poruka za brisanje. Napiše poruku na Zvezdinoj temi koja nema veze sa temom, ja mu izbrišem, napiše istu takvu i drugi put pa i treći put. Ni tu nije bio kraj nego na temi o prijateljskim utakmicama piše kako se Sale svim kritičarima popišao posred usta i da mu se jebe što mu se brišu postovi.

                        I šta sad treba da uradim na takvu bahatost? Na moje dobro uzvraćaš zlim. E pa žao mi je, kazna možda deluje surovo al jedino tako se može sa pojedincima.

                        Lepo sam pre neki dana napisao da je i mom strpljenju kraj. Pa ko nastavi po starom neka bude svestan da će i kazna biti onakva kakvu zaslužuje.

                        Rossonero, izbrisao sam ti post. Zamolio bih te samo bez ličnih uvreda.
                        Last edited by Karamazov; 25-08-19, 21:42.

                        Comment


                        • Mogao si da post ostavis, ali da ga malo nasminkas. Da, svjesno sam pretjerao.

                          Shvatili su ljudi koji su procitali o cemu se radi.

                          Comment


                          • Pokušao sam da ga našminkam al je bilo nemoguće, veruj mi.

                            Comment


                            • Sve je na svom mestu, well done

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Pokušao sam da ga našminkam al je bilo nemoguće, veruj mi.
                                Kapiram te. Sve ok.

                                Comment

                                Working...
                                X