Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Dejan Radonjic fan club
    Gejmotron Srbija
    Po 25k.
    a daaaj

    hvsla Indigo
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      ...
      Evo npr. napravio je grešku što je pozvao rovitog Teodosića i ako to napišem da li to po tebi znači da ga mrzim?!
      Paaa da napises to jednom/dvaput to bi znacilo samo nepoznavanje nase reprezentacije sto je sasvim legitimno, ali kada bi to jedno te isto pisala godinama kroz razne oblande kao sto ovde neki forumasi rade, to je onda nesto drugo - to je onda trolovanje koje obesmisljava diskusiju o onome sto je tema pdf-a.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Paaa da napises to jednom/dvaput to bi znacilo samo nepoznavanje nase reprezentacije sto je sasvim legitimno, ali kada bi to jedno te isto pisala godinama kroz razne oblande kao sto ovde neki forumasi rade, to je onda nesto drugo - to je onda trolovanje koje obesmisljava diskusiju o onome sto je tema pdf-a.
        Po čemu? Nije li ono što se juče desilo potvrda da sam u pravu kada kažem ovo?
        Naravno Miloš je super, ali ako zdravstveno nije u punoj formi ne treba da igra.

        Ostalo se slažem.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Po čemu? Nije li ono što se juče desilo potvrda da sam u pravu kada kažem ovo?
          Naravno Miloš je super, ali ako zdravstveno nije u punoj formi ne treba da igra.

          Ostalo se slažem.
          Pa necemo o tome sada da diskutujemo, pogotovo ne na ovoj temi. Samo sam hteo da kazem da je legitimno da imas i takvo misljenje, a da bi znala sta se sve pise i koji je motiv pisanja na temi reprezentacije, trebalo bi tamo da citas i pratis malo duze, a to nije ovaj tvoj motiv.

          Comment


          • Mihajlo prebacio temu repke tj SDj ovde, mmajstor nastavio. Bukvalno se brane sami od sebe. Kad se pojavio mmajstor na temi serija, pomislio sam da ce i tamo o Djordjevicu.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja uvek postujem temu pdf-a.

              Comment


              • Ne radi se uopste o tome da li ima boljih trenera od Djordjevica,naravno da ima,ali da li ti je taj bolji trener garant da ce imati bolje rezultate od Djordjevica,naravno da nije,imas primer i Obradovica i Ivkovica da su sa reprezentacijom pravili losije rezultate od ocekivanih,da nisu prolazili 1/8 ili 1/4,Djordjevic pravi vrhunske rezultate i opet ima neko ko ce da pljune po njemu,pa daj pokazi malo postovanja,on je jedan od najboljih igraca u istoriji nase zemlje,doneo nam tri srebra kao selektor,dva finala sa Amerikancima.
                Ko kaze da Djordjevic nece i na klupskom planu praviti vrhunske rezultate,pa on je Radonjicu na tacni ostavio titulu u Bajernu,uostalom mlad je trener,nisu svi Zeljko Obradovic da iz patika uskacu na mesto trenera i uzmu odmah evroligu,on je jedan jedini,ali ovde je tema reprezentacija,kakve veze ima i da je najgori trener na svetu kad pravi vrhunske rezultate kao selektor.
                Za mene nema nista gore nego kad vidim da decurlija pljuje po legendama naseg sporta bez ijednog jedinog razloga i to bih voleo da se ovde zaustavi ako ima neki mod koji razume o cemu pricam i da pritom nije ostrasceni navijac Zvezde ili Partizana.
                Ne radi se samo o Djordjevicu,isto to bih rekao i da je Sasa Obradovic selektor a da ga neko pljuje iako on nije ni blizu bio takva igracka velicina kao Djordjevic ali opet covek je bio u reprezentaciji,rezervni plej i mora da ima postovanje od mene. Ili recimo u vaterpolu da neko pljuje po Savicu,pa nije u redu,znaci to bih voleo da se zaustavi.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Pa necemo o tome sada da diskutujemo, pogotovo ne na ovoj temi. Samo sam hteo da kazem da je legitimno da imas i takvo misljenje, a da bi znala sta se sve pise i koji je motiv pisanja na temi reprezentacije, trebalo bi tamo da citas i pratis malo duze, a to nije ovaj tvoj motiv.
                  Čitam ja redovno tamo
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Čitam ja redovno tamo
                    Na tenisu nije idealno ali je mnogo bolje nego ovde.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Na tenisu nije idealno ali je mnogo bolje nego ovde.
                      Imali smo mi i tamo svašta ranije, ali je rešeno...
                      Nadam se da će se i ovde srediti stvari
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Imali smo mi i tamo svašta ranije, ali je rešeno...
                        Nadam se da će se i ovde srediti stvari
                        Hoce sko ode prostakluk tipa Kaliniceve drkadzije i to na topiku reprezentacije. Moderacija mora to da opomene bar!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Moram da se vratim na vremensku kaznu Lazi Kaćanskom, po pravilniku koji je pisala Miloolja je :"Spekulacije o identitetu drugih forumasa - 15-30 dana" a pošto mu je prvi prekršaj, iako je mod u pitanju ne vidim zašto mu je data maksimalna kazna?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Imali smo mi i tamo svašta ranije, ali je rešeno...
                            Nadam se da će se i ovde srediti stvari
                            Naravno da neće. Tenis, fudbal niti jedan drugi deo foruma i svi zajeno nisu kao košarkaški deo.
                            Čuj nije idealno na teniskom delu, pa za ovo ovde je i više nego idealno.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • I ja se to pitam, Ganac. Laza nikad nije bio trovac i zbog jednog loseg trenutka ne mora bas da dobije max kaznu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Moram da se vratim na vremensku kaznu Lazi Kaćanskom, po pravilniku koji je pisala Miloolja je :"Spekulacije o identitetu drugih forumasa - 15-30 dana" a pošto mu je prvi prekršaj, iako je mod u pitanju ne vidim zašto mu je data maksimalna kazna?
                                zato sto ovo nisu bile spekulacije, vec iznosenje insformacija sa drugih mreza i to jajarski dok je drugi forumas (koji mi je na ignore i ne pada mi na pamet da ga branim) bio banovan - sto se moze i podvesti pod provociranje. prosto.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X