Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto je ovo podforum kosarke, Kronosovo moderisanje foruma me podseca na Milijino sudjenje utakmica. Za vecinu stvari on jeste u pravu ali brate smara >60 faulova >80 bacanja i 3h trajanje utakmice. Tako i Kronos.
    Znaci vise Lamonika style nego Vojinovic style.
    Prebrzo se daju banovi, predugo traju banovi.
    Mudro bi bilo nekad progledati i kroz prste, prepoloviti propisanu kaznu. Dovoljno je i 1-2-3 dana da bi neko dobio poentu, ako nekog banujes 30 dana taj se nece ni vracati. Ako neko ne kapira poentu i posle nekoliko kratkih banova onda lepo trajni i reseno. Iskreno ne vidim poentu sa banovima od 30, 60 dana ili 6 meseci....

    Comment


    • Kronosa za admina!

      On je pravi covjek da vrati forum na pravi put.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        15 dana - vredjanje

        15 dana - vise puta opomenut za stalkovanje Valtera
        Ovo je smesno. Banujes li ti ikoga osim par imena koja se stalno vrte jer na njima volis da demonstriras moderatorsku moc? Pre svega, ovo je tema u kojoj se forumasi zale na rad moderacije i tu je dozvoljeno pomenuti bilo kog forumasa. Sama cinjenica da forumasi na koje sam se ja kao "ostrvio" (dvojica poznatih, da ih ne pominjem) na bilo kom drugom forumu za najvise 5 dana popiju ban (i to ne zbog kloniranja!) govori dosta toga.

        Dalje, cak i RSB forum je pojam za ovaj forum, jer cak i tamo nije dozvoljeno pisati jednu recenicu za jednom recenicom u svakom postu jer je nekom forumasu dosadno i misli da je ovo chit chat. Ovde je to uobicajena praksa, a reagujem samo kada se u tome pretera.

        Ovaj podforum mora dobiti jos jednog moderatora ili da se ukine. Zaista je tesko pisati kada nema normalnog moderisanja. To je kao da se pliva u gomili smeca koje niko ne cisti.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Ovo je smesno. Banujes li ti ikoga osim par imena koja se stalno vrte jer na njima volis da demonstriras moderatorsku moc? Pre svega, ovo je tema u kojoj se forumasi zale na rad moderacije i tu je dozvoljeno pomenuti bilo kog forumasa. Sama cinjenica da forumasi na koje sam se ja kao "ostrvio" (dvojica poznatih, da ih ne pominjem) na bilo kom drugom forumu za najvise 5 dana popiju ban (i to ne zbog kloniranja!) govori dosta toga.

          Dalje, cak i RSB forum je pojam za ovaj forum, jer cak i tamo nije dozvoljeno pisati jednu recenicu za jednom recenicom u svakom postu jer je nekom forumasu dosadno i misli da je ovo chit chat. Ovde je to uobicajena praksa, a reagujem samo kada se u tome pretera.

          Ovaj podforum mora dobiti jos jednog moderatora ili da se ukine. Zaista je tesko pisati kada nema normalnog moderisanja. To je kao da se pliva u gomili smeca koje niko ne cisti.
          Sta pise Valter na drugim forumima me ne interesuje - ovde je jedan od korektnijih forumasa i dokle god ne prekrsi pravila nece biti banovan.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Ovo je smesno. Banujes li ti ikoga osim par imena koja se stalno vrte jer na njima volis da demonstriras moderatorsku moc? Pre svega, ovo je tema u kojoj se forumasi zale na rad moderacije i tu je dozvoljeno pomenuti bilo kog forumasa. Sama cinjenica da forumasi na koje sam se ja kao "ostrvio" (dvojica poznatih, da ih ne pominjem) na bilo kom drugom forumu za najvise 5 dana popiju ban (i to ne zbog kloniranja!) govori dosta toga.

            Dalje, cak i RSB forum je pojam za ovaj forum, jer cak i tamo nije dozvoljeno pisati jednu recenicu za jednom recenicom u svakom postu jer je nekom forumasu dosadno i misli da je ovo chit chat. Ovde je to uobicajena praksa, a reagujem samo kada se u tome pretera.

            Ovaj podforum mora dobiti jos jednog moderatora ili da se ukine. Zaista je tesko pisati kada nema normalnog moderisanja. To je kao da se pliva u gomili smeca koje niko ne cisti.
            Stalno se zalis to je neka vrsta tvog identiteta, a opet nisam te video da prokomentarises poraz u finalu kupa od Gosa koji je gori od Rocestija i kako nemamo sanse da izgubimo od Partizana na koji sam ja pored Buducnosti i upozoravao, pisi o kosarci bolje vise, moj savet.

            Comment


            • I da , ja ne pisem na drugim forumima, pisao sam na b92 i to je vec poznata stvar, sad samo ovde, i sam sam bio banovan od Kronosa i nemam problem sa tim posto je zasluzeno, prosto, nisam se suzdrzao i kaznjen sam to su pravila.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Stalno se zalis to je neka vrsta tvog identiteta, a opet nisam te video da prokomentarises poraz u finalu kupa od Gosa koji je gori od Rocestija i kako nemamo sanse da izgubimo od Partizana na koji sam ja pored Buducnosti i upozoravao, pisi o kosarci bolje vise, moj savet.
                A ti pises pesme tuzbalice pod zenskim nickom. Zaljenje je macji kasalj za to. Inace, Roch>>>>Goss, a ti bi mogao da prestanes da budes bezobrazan i da u svakom postu pokusavas da se predstavljas za velikog znalca kao u boldovanom, za to si i bio banovan na vecini foruma na kojima si se pojavio.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  A ti pises pesme tuzbalice pod zenskim nickom. Zaljenje je macji kasalj za to. Inace, Roch>>>>Goss, a ti bi mogao da prestanes da budes bezobrazan i da u svakom postu pokusavas da se predstavljas za velikog znalca kao u boldovanom, za to si i bio banovan na vecini foruma na kojima si se pojavio.
                  Umesto proganjanja Valtera, mogao bi da doprineses postovima o ostalim utakmicama ABA, ABA2 lige, zatim juniora, seniora....
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Umesto proganjanja Valtera, mogao bi da doprineses postovima o ostalim utakmicama ABA, ABA2 lige, zatim juniora, seniora....
                    Sto bih pisao o juniorima, seniorima tako sto cu da kopiram vesti? Pisem o onome sto me zanima, svi to mogu da vide. Nekada kritikujem, nekada pohvalim. A ti bi mogao da opomenese proganjanog jer je upravo napisao:

                    Ne, nego to je zato sto Gos ek treba da gradi karijeru, a Roc koji nesumljivo je dobar igrac u godinama kad ne juri ni transfer ni karijeru a to je u borbi za trofej velika stvar, sta vredi sto vise zna od Gordica kad ga ovaj nadigra i slicno, ali moras da se bavis kosarkom da bi to znao, a ne da kao na menadzeru gledas ocene i reputaciju i mislis to je to. Vidis da nije , kup jeste manje vazan ali oni su nas zgazili u prvom poluvremenu a to je ono strasno kao da je ne znam koja razlika izmedju timova a ti si nesto drugo pricao, da to nema sanse da smo mnogo bolji, vidis oni imaju trofej mi ne Buducnost je blizu.
                    Zamisli da ja tebi napisem da sam profesionalni fudbalski trener na temi o fudbalu (sto ti nikako ne mozes da proveris?) i da ti nemas pojma jer gledas samo statitstiku. E vidis, to je bezobrazluk o kome sam pisao i tako niko nikome ne sme da se obraca.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Forum je zivnuo

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Forum je zivnuo
                        Sto rekose Babe

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • A da vi lepo (Canarian i Valter) stavite jedan drugog na ignor?
                          Msm imate i tu opciju...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            A da vi lepo (Canarian i Valter) stavite jedan drugog na ignor?
                            Msm imate i tu opciju...
                            Onda bi ovaj prvi izgubio svrhu postojanja.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Onda bi ovaj prvi izgubio svrhu postojanja.
                              To je već drugi padež
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                A da vi lepo (Canarian i Valter) stavite jedan drugog na ignor?
                                Msm imate i tu opciju...
                                Nemam ja nista licno protiv Valtera ili bilo koga, meni smeta odredjen nacin ponasanja. Tretiraj forum i druge forumase sa mrvom respekta i mozemo normalno da razgovaramo. Sa antisocijalnim ljudima kojima je "Ja" na prvom mestu na forumu, a ostali su tu da potvrde to "Ja" nema normalnog razgovora. Kao, na primer, sa ovakvim komentarima:

                                Originally posted by dekkard View Post
                                Onda bi ovaj prvi izgubio svrhu postojanja.
                                I ti bi izgubio svoju svrhu postojanja, da nema ovdasnjeg moderatora koji tolerise tvoje bahacenje i brdo besmislenih postova dnevno, zato bi trebalo da ga cuvas kao malo vode na dlanu, a ne da se rasplaces posle trodnevnog bana. Na drugim forumima se modus operandi zna - dodjes, razvezes jezik, zatvore ti nalog. Nema to nikakve veze sa politikom tamo(kako zelis da predstavis), ti na sportu ne umes da se ponasas i boli te cosak i za forum i za forumase i tamo i ovde.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X