Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na mene se niko ne zali.
    sigpic

    Comment


    • Meni je Kronos Staljin, BojanaBG Vučić, a Seoski Terminator Dačić aka Bojana's sidekick aka mali od palube [emoji6]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • @ Sandu sa prvim delom se i slazem, ja sam amaterski posmatrac tenisa/kosarke/fudbala, pre cu igrati coc,rs a lol sam prestao. Samim tim razumem da nista posebno ne doprinosim, ali se nikako ne slazem da budem stavljen u grupu koja kuka, jer ne kukam, a niti branim moderaciju, ali da, branim Kronosa, i ne radi se toliko o kronosu koliko o preterivanju u napadanju istog. Jer ja u tu listu u koju si ti mene ja bih stavio Lord Aleksoni-a kao sto se moze skapirati iz prethodnih postova koje si ipak izgleda i procitao. A sebe ne smatram profesionalnog kukulele clana-a (bar ne vise), osim ako pitas Bojanu kojoj sam kukao tokom AO-a na PP.


        @Dekkard nikako ne mogu biti sidekick nekome ko me je banovao (i to me samo ona banovala,sramota!).

        @Indigo Pocastvovan sam da u bilo kom kontekstu budem pomenut s tvoje strane. P.S. Patrice O'neal je kul lik, RIP.

        @Olja

        Last edited by Seoski Terminator; 22-02-18, 22:42.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Meni je Kronos Staljin, BojanaBG Vučić, a Seoski Terminator Dačić aka Bojana's sidekick aka mali od palube [emoji6]
          Premasio je Seoski nivo Dacica. Njegovo simpatisanje administracije je u rangu simpatija Nebojse iz BG prema Vucicu. Znaci Nesa

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            @Dekkard nikako ne mogu biti sidekick nekome ko me je banovao (i to me samo ona banovala,sramota!).



            Stokholmski sindrom?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Stokholmski sindrom?
              hhahahahahaha pre neka srpska verzija tog sindroma.

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Na mene se niko ne zali.
                Normalno, kad sve vodis na tamburase i placas ture
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Zbog kronosa pola foruma pcelo da pise na kosarci a optuzuju ga da rasteruje forumase.. Svaki dan vidjam nove /stare avatare i nikove.
                  Pisite malo i o kosarci
                  Last edited by Antona; 22-02-18, 23:23.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Normalno, kad sve vodis na tamburase i placas ture
                    Ako se tako stiče popularnost aj kod mene u kafanu da se iznapijamo k'o teča na svadbi
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by miha92 View Post
                      Ako se tako stiče popularnost aj kod mene u kafanu da se iznapijamo k'o teča na svadbi
                      Kada se spomene besplatan alkohol to je obicno znak da ce se limar pojaviti
                      Javi se marli znam da citas

                      Gde ti je kafana?
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Seoski ...
                        Ma to se ja sprdam. Ima u svakoj sali malo istine, ali nista toliko tacno da bi trebalo da se zabrines - ne dozivljavam te kao nekoga ko samo kuka.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Jer ja u tu listu u koju si ti mene ja bih stavio Lord Aleksoni-a kao sto se moze skapirati iz prethodnih postova koje si ipak izgleda i procitao.
                          Volim i ja tebe

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Kada se spomene besplatan alkohol to je obicno znak da ce se limar pojaviti
                            Javi se marli znam da citas

                            Gde ti je kafana?
                            Zarkovo selo nije moja kafana, da me ne shvatite pogrešno, nego trenutno radim tu dopunski pa mogu da vas počastima kad gazda ode negde Salim se, svratite da popijemo koju
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Originally posted by miha92 View Post
                              Zarkovo selo nije moja kafana, da me ne shvatite pogrešno, nego trenutno radim tu dopunski pa mogu da vas počastima kad gazda ode negde Salim se, svratite da popijemo koju
                              Jedna tura na tvoj račun, pa onda svi mi da obrnemo turu. Smooth
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja turu i klopu,pošteno?
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X