Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Ja predlazem mene
    Kaze se sebe [emoji14]

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ni ja ne bih bio los nezz

      Comment


      • Dekkard i niko drugi[emoji3]

        Comment


        • ne daj se Kronose

          Comment


          • Sutra 18. feb od 12h do 18h ispred Pionira delice se opijati, ladno pivo i cevapi, za sve koji potpisu peticiju za mene za moda.

            Armija mojih botova ce vam takodje pomoci ako treba da se nacepaju drva, ode u nabavku ili cak vam prosetaju psa.

            Comment


            • Hahahah, Olja oprosti na nepismenosti, nece se ponoviti.

              Zaista ne vidim ko drugi ako ne ja, jedino sam jos kod Limuna video takav osecaj za pravdu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                ne daj se Kronose
                Prenecu ovlascenja ovima iz Buducnosti.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Može limunko mesto Победе
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Može limunko mesto Победе
                    Moze i Manny.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Hahahah, Olja oprosti na nepismenosti, nece se ponoviti.

                      Zaista ne vidim ko drugi ako ne ja, jedino sam jos kod Limuna video takav osecaj za pravdu.
                      Oprosteno ti je


                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Moze i Manny.
                        Znači, odstupaš sa funkcije? E nek je blagosloven ovaj dan
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Neko ko sebe zove "M it Z" nije baš za moda, kao ni Manny koji bi u nastupu netolerantnosti (prilično je rigidan) trajno banovao i ovo malo forumaša što je ostalo.
                          Kada smo već kod toga, od 04.08. kada se desila seoba neko će reći pod Bogijem, došlo je do velikog osipanja kadra, pa je čak i predvodnik seobe otišao. To mi govori da nešto nije bilo u redu, da li su samo zbog lošeg rada modova (kojeg je bilo, nije da nije i ne razumevanje napisanog - tako je banovan Taliesin) otišli ili je i nešto drugo u pitanju?
                          Rekao bih da prelazak većine i nije bio iskren već produkt radoznalosti i još koje-čega što svaki pojedinačni forumaš drži samo za sebe.
                          Da je zbog modova, ne bi Čarnojević ovaj...mislim... Bogi otišao...znači nije samo zbog rada/nerada modova, šta je onda u pitanju?
                          Čemu su se nadali ti forumaši koji su bili pa ekspresnoo se pišmanili i otišli (verujem nazad na b92) i polizali neke svoj reči prilikom odlaska...poznato je inače da se čovek veže za reč.
                          Trenutno kakvo je opterećenje postovima na PDF košarka i nije potreban više od jednog moderatora.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Zasto neko ko sebe zove mark it zer0 nije za moda, a npr neko ko sebe naziva Ganac jeste? Ostao si malo nejasan, znam da nisi sada mod, ali bio si, pa me zivo zanima na sta si mislio i sta fali mom nicku?
                            Last edited by mark !t zer0; 17-02-18, 11:09.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Neko ko sebe zove "M it Z" nije baš za moda, kao ni Manny koji bi u nastupu netolerantnosti (prilično je rigidan) trajno banovao i ovo malo forumaša što je ostalo.
                              Kada smo već kod toga, od 04.08. kada se desila seoba neko će reći pod Bogijem, došlo je do velikog osipanja kadra, pa je čak i predvodnik seobe otišao. To mi govori da nešto nije bilo u redu, da li su samo zbog lošeg rada modova (kojeg je bilo, nije da nije i ne razumevanje napisanog - tako je banovan Taliesin) otišli ili je i nešto drugo u pitanju?
                              Rekao bih da prelazak većine i nije bio iskren već produkt radoznalosti i još koje-čega što svaki pojedinačni forumaš drži samo za sebe.
                              Da je zbog modova, ne bi Čarnojević ovaj...mislim... Bogi otišao...znači nije samo zbog rada/nerada modova, šta je onda u pitanju?
                              Čemu su se nadali ti forumaši koji su bili pa ekspresnoo se pišmanili i otišli (verujem nazad na b92) i polizali neke svoj reči prilikom odlaska...poznato je inače da se čovek veže za reč.
                              Gane sve lepo poslozio.
                              Kolko sam ja razumeo Bogi nije otisao nego vise nema toliko vremena za forum, a neki ostali takodje nisu otisli nego se vratili (sto je i bilo ocekivano) tamo odakle su dosli. A sto se tice Abrahama, ako sam dobro razumeo, vredjao je druge forumase po osnovu porekla krvnih zrnaca tako da nisam siguran da je bas bila greska moderatora.

                              Comment


                              • On je uzeo taj nick, jer da je mogao da glasa na prošlim izborima (bio je maloletan) bio bi beli listić, pa otud mark it zer0 = označite nulu
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X