Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lošmi je branitelj tudjih domovina i drugih naroda. On ima razumevanja za sve na ovom svetu samo ne razume svoj narod.

    Comment


    • U tome je najbolji da pljuje po svom narodu a brani razne izopacenosti Zapada jer je on iznad svih nas,veliki demokrata.

      Comment


      • Molim da se sve preduzme, da slucajno Chiwwi ne ostane samo da pise na tenisu. Potrebna mu je i kosarka ko leba. A i nama. Hvala.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne branim, samo mislim da je nepotrebno pljuvanje prema drugim narodima, nije u duhu sporta a i ovog foruma.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Najbolje je pljuvati samo svoj narod,to je u duhu ovog foruma i u tome si sampion. Ja imam pravo da ukazem na izopacenosti Zapada,na inteligenciju tih najvecih NBA zvezda,neki od njih bi i predsednici Amerike da postanu. Mogu i da ukazem na istinit podatak da vecina tih Afroamerikanaca ili crnih NBA igraca se drogira,pusi marihuanu,a i tu si ti negde pronasao rasizam.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Molim da se sve preduzme, da slucajno Chiwwi ne ostane samo da pise na tenisu. Potrebna mu je i kosarka ko leba. A i nama. Hvala.
              Može! Ako mi se dodeli poseban status i imunitet na svim ostalim temama, odreći ću se tenisa javno i olakšati vama Olja omiljeni PDF.

              Pa ako imaš neki uticaj na forumu, eto ti bar predloži to, a ja ću svoj deo ispuniti. Časna forumaška reč. Neka ostane ovde zapisano.

              I pozdravi mi Bojanu, reci joj da mi je gotivna, a i ti si.
              Last edited by Chiwwi; 05-03-20, 18:38.

              Comment


              • Nema niko specijalan status ovde, sorry.


                I ne treba nikome nista da olaksavas, to je bila fora, kapiras, na ono tvoje ako njih nema moram samo na tenisu da pisem pu.pu.pu
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Najbolje je pljuvati samo svoj narod,to je u duhu ovog foruma i u tome si sampion. Ja imam pravo da ukazem na izopacenosti Zapada,na inteligenciju tih najvecih NBA zvezda,neki od njih bi i predsednici Amerike da postanu. Mogu i da ukazem na istinit podatak da vecina tih Afroamerikanaca ili crnih NBA igraca se drogira,pusi marihuanu,a i tu si ti negde pronasao rasizam.
                  Znaci belci ne puse travu i ne koriste teske droge...i tebi to nije rasizam...xe xe...ajde dobro, zavrsili smo svaku pricu...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nije rasizam,zavrsili smo. Nismo pricali o belcima nego crncima,da li belci koriste ne znam,verovatno da koriste ali ih jos nisu nahvatali,bar ja nisam cuo a za gomilu Afroamerikanaca,crnaca NBA igraca sam cuo,Vejters se najede gumenih bombona pa pada u nesvest,Zeka Rendolfa hvataju panduri sa kilogramima marihuane,suspenzije samo prste.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Znaci belci ne puse travu i ne koriste teske droge...i tebi to nije rasizam...xe xe...ajde dobro, zavrsili smo svaku pricu...
                      Pa i Sova je pisao kako su Srbi prljavi i bacaju djubre, a svi znamo da to rade svi, nevezano kojoj naciji pripadaju. Samo tad se nisi bunio.

                      Comment


                      • Nisam ja nigde obelezio Afroamerikance ili crnce kako ih ja zovem,ceo jedan narod da su narkomani,nego smo pricali o crncima NBA kosarkasima i par primera sam naveo ali tu onda Losmi nalazi rasizam a sta je s belcima,pa sta da ti kazem za belce kad nisam cuo da su nekog belca NBA kosarkasa nahvatali sa marihuanom i ostalim drogama.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Nisam ja nigde obelezio Afroamerikance ili crnce kako ih ja zovem,ceo jedan narod da su narkomani,nego smo pricali o crncima NBA kosarkasima i par primera sam naveo ali tu onda Losmi nalazi rasizam a sta je s belcima,pa sta da ti kazem za belce kad nisam cuo da su nekog belca NBA kosarkasa nahvatali sa marihuanom i ostalim drogama.
                          Iz glave: Mitch McGary i Chris Andersen.

                          Comment


                          • Eto,hvala,nisam ovo znao,za ovog prvog ne znam ni ko je a ovaj drugi je onaj sto je s Dzejmsom igrao u Majamiju? Nisam nikada ni sporio da belci koriste droge u NBA ligi ali smo pricali o crncima NBA igracima,imas gomilu NBA igraca koji su na nekim hemijama. I sad mi Losmi u njegovoj glavi provlaci tu neki rasizam,gori je od Vucica koji na sliku svih onih sto nisu SNS opredeljenja vice fasisti.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Pravda za Dekija. Bez njega i Zloćmija ovaj PDF bi bio dosadan, bar meni, jer ne bih imao kog da podjebavam i pisao bih samo na tenisu.

                              Mislim da je trajni ban bezveze za bilo koga pa čak i za Dekinja.. .
                              Nije sustina bitisanja na forumu u podjebavanju. Sustina je da sa nekim mozes normalno da komuniciras, pa u skladu sa tim treba umeti i podjebavati u nekim granicama ponasanja i nemati zlu nameru niti mrznju iza svega toga. Ako postoji mrznja onda dzabe ti sve.

                              Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ne zezajte oko trajnog bana za Dekija.
                              Ne zezaj i ti oko ne zezanja. Pogledaj koliko banova za 5 meseci, pa koji je onda tvoj predlog?
                              Ja razumem situacije da neko nekog virtuelno ne gotovi. Ali da toliko budes pakostan i zao pa da danima sitno ili krupno provociras, kao sto je on poslednjih dana na svaki moj post koji nema apsolutno veze sa njim terao sa foruma i konstantno pokusavao da me isprovocira iako sam generalno izbegavao da mu odgovaram, to veruj mi da sam retko gde video, a verovatno nisam video jer se to u principu ne tolerise.
                              Meni je samo zao sto je Stojance pobrisao sve te postove, inace se ne bi cudili kao da ste pali sa marsa.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Nije sustina bitisanja na forumu u podjebavanju. Sustina je da sa nekim mozes normalno da komuniciras, pa u skladu sa tim treba umeti i podjebavati u nekim granicama ponasanja i nemati zlu nameru niti mrznju iza svega toga. Ako postoji mrznja onda dzabe ti sve.



                                Ne zezaj i ti oko ne zezanja. Pogledaj koliko banova za 5 meseci, pa koji je onda tvoj predlog?
                                Ja razumem situacije da neko nekog virtuelno ne gotovi. Ali da toliko budes pakostan i zao pa da danima sitno ili krupno provociras, kao sto je on poslednjih dana na svaki moj post koji nema apsolutno veze sa njim terao sa foruma i konstantno pokusavao da me isprovocira iako sam generalno izbegavao da mu odgovaram, to veruj mi da sam retko gde video, a verovatno nisam video jer se to u principu ne tolerise.
                                Meni je samo zao sto je Stojance pobrisao sve te postove, inace se ne bi cudili kao da ste pali sa marsa.
                                Pa isto i ti radis,na drugi nacin, tebi ispravan. Niko nece biti trajno banovan,prosto nema razloga za to. Zna se koji su razlozi za to, Stojance je napisao vec i prestani svoju mrznju da istresas na Dekkardu..koji nije tu da se brani...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X