Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi te tako verovatno nazvao da ti njemu nisi napisao da dolazi sa RSB-a i brani pudlicu.

    I jedan i drugi komentar su izbrisani.

    Comment


    • Imam i ja jednu kritiku.

      Zašto se ne otvori tema "Pohvale" da imam gde da pohvalim Stojančeta jer je imao strpljenja za moje učenje GIF-ova i da pohvalim Brajkulu što mi je dao pravni savet kako da iskoristim rupe i zakonu..

      Stojanče je najbolji moderator i nadam se da će se setiti ovih reči sledeći put kad se dvoumi da li da me banuje ili ne..

      Naravno i da se zahvalim predsedniku Vučiću što pomaže naš Partizan. Stavio bih ga na avatar ali znam da je politika zabranjena na forumu pa neću da kršim pravila..

      A sad mi dajte sendvič, gladan sam..
      Last edited by Chiwwi; 13-01-20, 19:12.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Imam i ja jednu kritiku.

        Zašto se ne otvori tema "Pohvale" da imam gde da pohvalim Stojančeta jer je imao strpljenja za moje učenje GIF-ova i da pohvalim Brajkulu što mi je dao pravni savet kako da iskoristim rupe i zakonu..

        Stojanče je najbolji moderator i nadam se da će se setiti ovih reči sledeći put kad se dvoumi da li da me banuje ili ne..

        Naravno i da se zahvalim predsedniku Vučiću što pomaže naš Partizan. Stavio bih ga na avatar ali znam da je politika zabranjena na forumu pa neću da kršim pravila..

        A sad mi dajte sendvič, gladan sam..
        Nema sendviča gde sam ja tu u pohvalama???
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • I Ganac naravno, pokazao mi je put do carstva Gif-ova..

          Comment


          • Jako dobra stvar napravljena sa potezom zaključavanja teme Pričaonica, ono što mi se ne sviđa jeste zabrana upotrebe reči autošovinizam, po tom nekom kriterijumu bi bilo zabraniti i šovinizam, ALI je prilično neobjašnjivo zašto zabraniti.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Pa ostaće neobjašnjivo, siguran sam.

              Comment


              • Pa sad svidelo ti se ili ne, problem je sto svaku kritiku prema spostvenom narodu neki dokoni se pametno sete da udele etikete. Ne znamo jos ni nacizam sta je, ni sovinizam, a kamoli novotariju autosovinizam. I kako ovaj izraz ispada da sluzi za blacenje, da se protivnik u debati uvredi i i etiketira, nemojte ga koristiti i to je to.
                Nisam nikog nigde jos srela da je autosovinista, jer takav pre svega mrzi i prezire svoj narod. Kritika je nesto sasvim drugo, naucite razliku.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa ako neko napiše da je Srbin prilično prljav sledeći put kako da ga etiketiramo?

                  Srbofob?

                  Comment


                  • Odobravam zabranu upotrebe reči koje su izmišljotina i pokušaj da se ocrni nešto što je potpuno normalno i zdravorazumski. Idite srbujte na nekom drugom mestu.
                    Last edited by dekkard; 09-02-20, 19:03.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nije napisao prljav, ne u tom smislu sto podmeces, ne talasaj previse Chiwwi.
                      Ni Srbofob, naravno, podrazumeva se da ne.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Idite vi pa Srbofobujte na nekom drugom mestu. Na B92 npr. Tamo je najnormalnije bilo nazivati Srbe Svrbima a Srbiju Svrbijom.
                        Last edited by Chiwwi; 09-02-20, 20:45.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nije napisao prljav ne u tom smislu sto podmeces ne talasaj previse.
                          Ni Srbofob, naravno, podrazumeva se da ne.
                          Napisao je tačno ovako:
                          Srbin baca djubre zato što ne voli svoju zemlju i zato što je prilično prljav.

                          Comment


                          • Čovek napiše da o svakom individualno treba donositi sud, ma koje nacije bio, koliko glup treba biti pa to ne shvatiti? Zbogom razumu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mi nismo b92, to prvo.
                              Drugo, znam sta je napisao, samo sto ti ili ne razumes sta je rekao ili se pravis Tosa ;)
                              Trece, smaras polako.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • To objasni Dekardu da nismo B92 pošto se tamo teraju neistomišljenici tj. svi koji ne koriste termin Svrbi. To je tamo bilo normalno.

                                Nema šta da se shvata.
                                Da je napisao Gradjani Srbije bacaju djubre nikakav problem ne bi imali, ali on je napisao Srbin baca djubre i Srbin je prljav.

                                To je šovinizam 1/1.

                                Comment

                                Working...
                                X