Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stojanče i Brajkula su najbolji moderatori na forumu. Žaliti se na njihov rad znači biti blasfemičar.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Stojanče i Brajkula su najbolji moderatori na forumu. Žaliti se na njihov rad znači biti blasfemičar.
      ma kakvi ..Kronos je zakon ...realan ,kulturan,pismen ....

      Comment


      • Stojance, covek mi je napisao da pusim kurac, bukvalno. Ti to nisi ni obrisao, niti kaznio. Mene i ne cudi sto ovde ljudi sve manje pisu, a novi ne zele da se prijave. Ovaj mali Uros mi je svasta rekao milion puta, ali eto...nemoj njega, jednom je dobio i to tri dana.

        Ne kazem da ja nisam zasluzio ban, ali i oni su. Pa taj isti kad mi je jebo mater je dobio tri dana, a ja za prozivku 10 dana. Nikad nisam nikog opsovao ovde. Na kraju ce vas petoro pisati na celoj temi. Ne vidim poente za ovako nesto.

        Pisao sam za Bayern i KKKCZ, EL, pisem o kosarci generalno. Nije sve prosto o KKCZ. Probao sam i igru da napravim, sve vas je bolela patka... zato forum ide ka dole i tesko dolaze novi ljudi. Posebno kad vide da te admini mogu napusiti kurcem i da ne bude sakncionisano...to je primer svega. Teme na ovom PDF-u su mrtve a niko ne zna da animira.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Jbg, može ovde da se psuje sve redom, zavisi samo da li imaš te privilegije kao neki. A znamo svi koji su ti koji vole da kenjaju na usta po ceo dan na forumu kao da drugi život nemaju.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • To je samo jedan deo. Ako su ovde veci deo navijaci KKCZ. Npr napraviti da otvori uvek tema i da se malo pise o nekom mecu. Posebna tema i da se malo vise priblizi taj mec. Da bude par ljudi koji to rade. Da se naprave neke igre oko KKCZ ili ABA da se vise pise itd...To treba da radi kvalitetan moderator, nije poenta moderatora samo banovati i brisati tekstove. Sta vise, to je prlazno i nebitno. Animacija ljudi je najbitnija stvar za jedan forum, ali tu im nesto moras ponuditi.

            Citam razne forume vezane za kosarku i znam kako funkcionisu. Stojance je dobar covek i to nije upitno. Dobar je i moderator, ali svakako da uopste na ovom forumu nema ljudi koji ce previse animirati ljude. Svetli primer je teniski PDF, ostalo je pretanko.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Možda mi je nešto promaklo, koliko znam celu tu prepisku sam izbrisao.

              Uroš na košarci retko kad je napravio problem. To psovanje verovatno je bilo na nekom drugom delu foruma.

              Što se igre tiče možda se nekom nije svidela tvoja igra. Ja za takve igre nisam, ko god da je napravio ne bih je igrao.

              Što se PDF-a tiče neka i piše pet ljudi, bolje i njih pet koji će pisati kvalitetno, umeti da bruse mišljenja na normalan način nego njih 100 koji če pisati gluposti, pičkarati se i praviti džumbus.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Stojance, covek mi je napisao da pusim kurac, bukvalno. Ti to nisi ni obrisao, niti kaznio. Mene i ne cudi sto ovde ljudi sve manje pisu, a novi ne zele da se prijave. Ovaj mali Uros mi je svasta rekao milion puta, ali eto...nemoj njega, jednom je dobio i to tri dana.

                Ne kazem da ja nisam zasluzio ban, ali i oni su. Pa taj isti kad mi je jebo mater je dobio tri dana, a ja za prozivku 10 dana. Nikad nisam nikog opsovao ovde. Na kraju ce vas petoro pisati na celoj temi. Ne vidim poente za ovako nesto.

                Pisao sam za Bayern i KKKCZ, EL, pisem o kosarci generalno. Nije sve prosto o KKCZ. Probao sam i igru da napravim, sve vas je bolela patka... zato forum ide ka dole i tesko dolaze novi ljudi. Posebno kad vide da te admini mogu napusiti kurcem i da ne bude sakncionisano...to je primer svega. Teme na ovom PDF-u su mrtve a niko ne zna da animira.
                Što sad Uroša uzimaš u usta? Šta sam ti sad uradio? Jesmo završili priču još pre mesec i više? Jesam ti ponudio da me banuju čak i našao post u kom te vrediam? Produži dalje, ne uzimam te u usta provokatoru.

                Čovek se svadja sa 15 ljudi. Ja taman mislim zakopali ratne sekire on opet počinje "mali Uroš".

                Comment


                • Lošmi, što se mene tiče ako misliš da ćeš bolje raditi od mene i animirati ljude, pokrenuti teme i učiniti forum nekim svojim idejama daleko boljim nego što jeste, ja ti odmah prepuštam svoje mesto.

                  Zamoliću admine da te tituliraju.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                    Jbg, može ovde da se psuje sve redom, zavisi samo da li imaš te privilegije kao neki. A znamo svi koji su ti koji vole da kenjaju na usta po ceo dan na forumu kao da drugi život nemaju.
                    Pa kaži junače imenima šta ga tako izokola, znam da se odnosi na mene ali mislim da se odnosi i na još jednu osobu.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Lošmi, što se mene tiče ako misliš da ćeš bolje raditi od mene i animirati ljude, pokrenuti teme i učiniti forum nekim svojim idejama daleko boljim nego što jeste, ja ti odmah prepuštam svoje mesto.

                      Zamoliću admine da te tituliraju.
                      Ovo je tema kritika i zalbe. Nisam nista lose mislio, ne moras odmah da se osetis prozvanim. Ovo je bio samo savet. Nista vise.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Lošmi kad postaneš moderator seti se mene, ja sam ti uvek pružao podršku u banovini. Ne tražim mnogo, samo da me pustiš da divljam po PDF-u..

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Što sad Uroša uzimaš u usta? Šta sam ti sad uradio? Jesmo završili priču još pre mesec i više? Jesam ti ponudio da me banuju čak i našao post u kom te vrediam? Produži dalje, ne uzimam te u usta provokatoru.

                          Čovek se svadja sa 15 ljudi. Ja taman mislim zakopali ratne sekire on opet počinje "mali Uroš".
                          Nisam provokator. Dajem primer samo. Ne svadjam se sa 15 ljudi, oni se svadjaju sa mnom. Nisam nikog provocirao. Kad sam napisao da ide da prebacuje gume, nisam tebe vredjao i ti odmah..napusavas i zoves na ferku )))

                          Ovde ja ne prozovam nikog. Kao na ovoj temi, ova tema je kritika i zalbe i ostalo. Ovde napisem nesto i nema sta da se neko duri. Ako nema mesta kritici i da pokusam da dam neki savet, onda gasite ovu temu.

                          Nemam ja protiv tebe Urose nista, ni onda ni sada. Samo dajem primer o tvom psovanju i prozivkama za koje nisi kaznjen. Dok mene za neke sitne stvari zatvaraju i prete mi dugim banovima.

                          Stojance je video tonu provokacija na moj racun od strane raznih forumasa i to prvi pokrenu. Ali kad ja prvi krenem onda je ban i ako nisam psovao, ali sam spustao na ''licne'' grane.
                          Last edited by LosmiSK; 25-11-19, 16:13.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Lošmi kad postaneš moderator seti se mene, ja sam ti uvek pružao podršku u banovini. Ne tražim mnogo, samo da me pustiš da divljam po PDF-u..
                            Evo Chiwwi, uvek me pozdravi i bude kvalitetan sagovornik. Ukrstimo misljenja ali se postujemo i nevredjamo )

                            Naravno brale, imas 24h psovanja po nahodjenju + biras kaznu za Deekija ))
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ovo je tema kritika i zalbe. Nisam nista lose mislio, ne moras odmah da se osetis prozvanim. Ovo je bio samo savet. Nista vise.
                              Taman posla da sam se osetio prozvanim. Ja i ne mislim da si mislio nešto loše, nisi ti ni kvaran lik, samo često nemaš kontrolu i granice.

                              Ovo ponuda ne važi samo za tebe nego i za druge.

                              Ko god misli da svojim idejama može ovo mesto učiniti boljim rade volje će mu prepustiti svoje mesto.
                              Last edited by Karamazov; 25-11-19, 16:15.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post

                                Stojance je video tonu provokacija na moj racun od strane raznih forumasa i to prvi pokrenu. Ali kad ja prvi krenem onda je ban i ako nisam psovao, ali sam spustao na ''licne'' grane.
                                Hoćeš reći da nisam reagovao kad su tebe vređali i prozivali? Okej, to mi je hvala Lošmi.

                                Eeee živote.
                                Last edited by Karamazov; 25-11-19, 16:16.

                                Comment

                                Working...
                                X