Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    .. .
    Nisam upucen u celu tematiku, ali cim te dekkard pohvalio (i to jos vigilante nacin na koji te je pohvalio) trebalo bi da se ozbiljno zabrines.
    Ono sto si napisao da brises postove... to je ok, ali bi trebalo da napises zasto ih brises da bi se znao neki modus vivendi. Ako forumas ne razume razlog zasto si obrisao post, on ce napisati slican takav....i sta si onda uradio tim brisanjem? Vidi se da drzis do nekog postenja u ovome sto si preuzeo, ali ono sto radis ili ne radis na reprezentaciji je jako mlako, nesvrsishodno, pa da ne kazem mlitavo... tako da retko imam zelju da pisem tamo, posto se tamo ne moze diskutovati vec samo onanisati u jednom smeru. Ali to je samo moja stvar, ti si procenio da konstantno skretanje diskusije van teme je u stvari izrazavanje drugacijeg misljenja... ok, onda ne bih da smetam.
    Last edited by mmajstor; 25-08-19, 21:40.

    Comment


    • Sledeći put kad budeš odlučio da ne smetaš, istraj u toj odluci.
      Došao je kraj jednoumlju, zatucanosti i idolopoklonstvu. Za SVE ima mesta na svakoj temi pa i na Reprezentaciji. Jedini onanisti su oni koji to čine na selektora na svaki njegov treptaj okica. Što je u redu, svako ima pravo na svoje izbore u životu, tako je nas nekolicina odlučila da ima kritički stav, jer (bi trebalo da) živimo u društvu koje podstiče kritiku i koristi je kako bi se pomeralo napred u pozitivnom pravcu. Jedino se razlikujemo u stepenu rigidnosti te kritike, ali je to više stvar karaktera, kao što je i prisustvo kritike stvar dobrog vaspitanja.
      Poenta je da je novi moderator prepoznao sve te pojave i finese i pustio ih podjednako da bitišu što je bila jedina ispravna odluka.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ave Stojance, izgleda da cete gsaproglasiti za oslobodioca ugrozenih trolera

        Comment


        • Odavno je to zaslužio, sreća pa mu nisu uračunali sve to inače godina najmanje.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Sve je na svom mestu, well done

            Kaže meni sestra da svaki put kad neko u restoranu kaže "well done" umre jedan kuvar.

            Pričamo o bifteku, naravno
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Nisam upucen u celu tematiku, ali cim te dekkard pohvalio (i to jos vigilante nacin na koji te je pohvalio) trebalo bi da se ozbiljno zabrines.
              Ono sto si napisao da brises postove... to je ok, ali bi trebalo da napises zasto ih brises da bi se znao neki modus vivendi. Ako forumas ne razume razlog zasto si obrisao post, on ce napisati slican takav....i sta si onda uradio tim brisanjem? Vidi se da drzis do nekog postenja u ovome sto si preuzeo, ali ono sto radis ili ne radis na reprezentaciji je jako mlako, nesvrsishodno, pa da ne kazem mlitavo... tako da retko imam zelju da pisem tamo, posto se tamo ne moze diskutovati vec samo onanisati u jednom smeru. Ali to je samo moja stvar, ti si procenio da konstantno skretanje diskusije van teme je u stvari izrazavanje drugacijeg misljenja... ok, onda ne bih da smetam.
              Nije za ovu diskusiju ni važno ko me je pohvalio. Nisam mališan da poskakujem od sreće zbog pohvale niti dižem surlu zbog kritike.

              Svako ko ne razume zbog čega mu je obrisan post može da potraži objašnjenje. Ova tema za to i služi.

              Nije moja procena da je skretanje diskusije van teme izražavanje drugačijeg mišljenja. To je samo tvoja procena da je to moja procena. Nije tako.

              Ja nisam čovek mravljeg mozga pa da tako radim.

              Imaju ljudi pravo na mišljenje da je Sale loš trener, da sumnjaju u njegov izbor igrača i načina na koji vodi utakmicu. Sa takvim mišljenjem neki imaju problem, zato sam reagovao i objasnio da nema razloga za ljutnju jer ma koliko nekome to delovalo čudno, ljudi imaju pravo na to. Takva mišljenja niti želim niti mi pravila dozvoljavaju da zabranim.
              Last edited by Karamazov; 25-08-19, 22:23.

              Comment


              • Znaci Stojance kad napises da se Djordjevic popisao u usta kriticarima to je onda uvreda a ne misljenje a kad napises da Djordjevic nema veze sa kosarkom,da je neznalica i slicna sranja to je onda misljenje kao sto je i misljenje da nemamo pojma jer nismo Novi Zeland pobedili 30 razlike u prirpemnoj utakmici.
                Znaci uzasan si na temi reprezentacije,takve gluposti ne brises a brises kad kazem da bi mogli da pobedimo sa 150 razlike Novi Zeland da su oni igrali haku a ne kosarku. Ovde apsolutno podrzavam mmajstora,covek je u pravu za sve na temi reprezentacije Srbije u kosarci. Ocigledno da treba i neki Partizanovac za moda da se izjednace snage,da ne mogu ni jedni ni drugi da lupetaju na temi reprezentacije,posto ocigledno je navijacki usmerena mrznja ka Djordjevicu od pojedinaca koje ti ne sankcionises jer ih podrzavas.

                Comment


                • Stojance imas dozvolu da podivljas, sada ce vam djavo biti kriv.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Nije moja procena da je skretanje diskusije van teme izražavanje drugačijeg mišljenja. To je samo tvoja procena da je to moja procena. Nije tako
                    Onda kada se slazemo oko toga, upitno je samo da li je moja procena subjektivna ili netacna, ili mozda tvoja. Ovo i dalje stoji na temi:

                    Povrede opet. I dalje nastavljaju reprezentacije da uništavaju karijere igračima. Sramota.
                    Jebene reprezentacije izbijaju igračima hleb iz usta.
                    Znaci imamo lika koji bi na temi o reprezentaciji banalizovao i omalovazavao reprezentacije i reprezentativna takmicenja... kako bi to nazvao? Pa valjda ako te nesto ne interesuje ili ne volis, ne ides na te teme da drugima nabijas svoje misljenje da je to besmisleno... ili ako ipak radis, kako se to zove? A ovi postovi i dalje stoje, a jedan moj gde sam se upecao na trola, i napisao sta je to, to si obrisao. Cija procena je ovde zatajila?


                    Imaju ljudi pravo na mišljenje da je Sale loš trener, da sumnjaju u njegov izbor igrača i načina na koji vodi utakmicu. Sa takvim mišljenjem neki imaju problem, zato sam regovao i objasnio da nema razloga za ljutnju jer ma koliko nekome to delovalo čudno, ljudi imaju pravo na to. Takva mišljenja niti želim niti mi pravila dozvoljavaju da zabranim.
                    A sta ako je neciji osnovni cilj pisanja na toj temi da nametne da se uglavnom pise o tome kakav je Sale (a trener je samo jedan segment reprezentacije), kako se to zove?
                    Pa kad nije neka utakmica live, ti isti forumasi namecu 80 posto diskusije na tu istu temu.... a tema nije kakav je on trener, vec je vezana za reprezentaciju. Kazes jednom dvaput sta ti se ne svidja i izrazis misljenje, i teras dalje o drugim stvarima koje su vezane za reprezentaciju... a ako konstantno insistiras na tome u svakoj mogucoj situaciji, i nameces tu jednu-te-istu pricu, kako se to onda zove?

                    Zbog cega ovakav post stoji na temi, a nije obrisan? Jel ovo ima veze sa reprezentacijom, sta je ovo?

                    Salo na ime dobio top klubove, sad kad dobije otkaz u Virtusu, moci ce samo u partizan. Taj momenat jedva cekam.
                    Ako je moja procena vezano za tvoju procenu pogresna....jel ovo ono sto si rekao da ljudi imaju pravo na misljenje da je Sale los trener, i takvi postovi na toj temi treba da shvatimo kao legitimne?
                    Last edited by mmajstor; 25-08-19, 22:52.

                    Comment


                    • I u reprezentaciji i u klubu se radi o istom sportu, i u reprezentaciji i u klubu Đorđević radi isti posao, na kraju krajeva, do njegovog postavljanja za selektora uvek je bio osnovni i najvažniji kriterijum za selektora rezultati koji su ti treneri postizali u klubovima koje su vodili.
                      Dakle, koliko to bilo bolno za iĐorđevićeve dolopoklonike ne može se to razdvojiti i odvojeno posmatrati. Ni sam Đorđević to ne razdvaja pa tako u svakom klubu koji je vodio imao je po par srpskih reprezentativaca misleći da će mu to donet uspeh u tim klubovima.
                      Tako da je to u potpunosti legitimno i tako će biti i ubuduće.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        ... ocigledno je navijacki usmerena mrznja ka Djordjevicu od pojedinaca koje ti ne sankcionises jer ih podrzavas.
                        Ne mislim da ih podrzava, ja stvarno verujem da on zeli biti sto bolji mod pa da nikog ne osteti... samo je krace ovde od ostalih pa nije bas najbolje upoznao kontinuitet desavanja. Shvatice vremenom, samo pitanje koliko ce ljudi da batali pisanije dok se to ne desi.

                        Comment


                        • Evo, ti nisi batalio pisanje, što bi se to desilo sa bilo kim drugim? Ljudi i dolaze na forume u želji da pročitaju suprotstavljena mišljenja, uostalom i sam Stojanče je jedan od novijih forumaša.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dekkarde ovde se radi o reprezentaciji,a o klubu pisi na temi Kinder Bolonja,tema Djordjevic. Ja cu ovog coveka podrzavati pa taman bili zadnji na SP,jer mi je doneo mnogo radosti i kao igrac i kao selektor ove reprezentacije,argument koji ne mozes nikako da oboris je da je Djordjevic iz 4 takmicenja uzeo tri srebra a njegovi prethodnici za 12 godina godina uzeli su jedno srebro,mozes samo da mrzis coveka sto je uspesan kao selektor reprezentacije,ti najbolje znas zasto ga mrzis,tesko mi da udjem u psihu zagrizenog navijaca Zvezde,samo bih voleo da to ne radis na temi reprezentacije,imas temu Zvezde,Partizana,otvori Kinder Bolonja,Sasa Djordjevic,samo nemoj na reprezentaciji prosipati te gluposti.I to ne vazi samo za tebe,znate vec koji ste da vas ne nabrajam.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Dekkarde ovde se radi o reprezentaciji,a o klubu pisi na temi Kinder Bolonja,tema Djordjevic. Ja cu ovog coveka podrzavati pa taman bili zadnji na SP,jer mi je doneo mnogo radosti i kao igrac i kao selektor ove reprezentacije,argument koji ne mozes nikako da oboris je da je Djordjevic iz 4 takmicenja uzeo tri srebra a njegovi prethodnici za 12 godina godina uzeli su jedno srebro,mozes samo da mrzis coveka sto je uspesan kao selektor reprezentacije,ti najbolje znas zasto ga mrzis,tesko mi da udjem u psihu zagrizenog navijaca Zvezde,samo bih voleo da to ne radis na temi reprezentacije,imas temu Zvezde,Partizana,otvori Kinder Bolonja,Sasa Djordjevic,samo nemoj na reprezentaciji prosipati te gluposti.I to ne vazi samo za tebe,znate vec koji ste da vas ne nabrajam.

                              Skinuo si Dekarda sa IL ili on nikad nije ni bio u grupi ovih koje si stavio na IL

                              Comment


                              • Uvek se pojavi neki novi dekkard,tako da sam odustao ili ce ta tema da se sredi i da se prica o reprezentaciji ili vise necu ulaziti tamo da citam ta baljezganja o Djordjevicu.

                                Comment

                                Working...
                                X