Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis da mene neko prati? Ma kakvi.
    U stvarnom zivotu imam biber sprej, brze noge, a i znam gde najvise boli, ovde tek ni slucajno

    I sve to sto pricas je lavli-dzabli u teoriji, u praksi nazalost i nije. Uostalom stalkovanje nisam ja donela ovde, mislim kao uredbu, clan Pravilnika, kaznu i to, ali def raditi sa ljudima najgori je posao, cak i virtuelno
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Samo da napomenem da je ime ovog foruma cist anglicizam. Pravih prevoda onih reci nema, zato se i koriste u tom obliku.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Isuseee!

        Nego ovde zena ima sada jakooo malo
        Sta cemo sa musko-muskim stalkerima, da ne kazem uhodama...jel su i oni zaljubljeni a ima ih bome, m?
        Osim Urosa koji je onda izjavio da zamislja kako mirise tvoj partner?

        Comment


        • Ja sam napisao kako bi trebao pošto je Olja dama vidiš na slici, a i odaje taj vajb zrelosti. Ne bi Bane prošao kod nje sa Jean Paul Gaultier Le male, to je bila skrivena poruka Banetu, ali moram sve da crtam.

          Evo Sova pošto si dobar dečko za leto sad https://www.fragrantica.com/perfume/...-Eau-8115.html

          da padnu na dupe
          Last edited by Cassius Clay; 12-07-19, 08:22.

          Comment


          • Došlo je do promjene moderatora usled velikih problema i po sam forum. Kao što znate košarka je bila autonomija, moderatori su imali potpuna ovlaštenja i ta granica se čak može preći.
            Novi mod je Stojanče, iskusan i autoritativan, s njim šale nema Stefan ostaje, a srdjan_sl i ja ćemo pomoći ako zatreba. Potrudite se da svima olakšate i da bude što manje ličnih sukoba.

            Comment


            • Hvala Bogu. Zelim srecu novoj moderaciji, bez sumnje da ceodlicno obavljati posao. Stojance i Stefan su odlicni momci i siguran sam da ce to voditi na odlican nacin!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Reakcija Losmi, Aleksoni, Rossonero i ja

                Comment


                • Svaka čast. Iskreno me briga kako će raditi nova moderacija.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Imao bi svasta da kazem, ali posto doticni ne moze da odgovori, drzat cu jezik za zubima.

                    Nato, pozdravljam ovaj potez. Ovo je trebalo i prije da se dogodi, ali ajde bolje ikad nego nikad.

                    Sretno novim modovima, samo opusteno momci.

                    Comment


                    • A sto ne moze da odgovori?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Banovan.

                        Comment


                        • Vidim sada.....
                          Nisam uopste upucen... Ispao sam iz svih tokova... Moram se malo informisati o desavanjima ovde
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Prod'o si se za šaku privilegija. Pozvaću ja Sandugpa umesto tebe, on je nepotkupljiv i beskompromisni borac za pravdu.
                            Takoe!!!!
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Reakcija Losmi, Aleksoni, Rossonero i ja
                              HAhahaha

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Došlo je do promjene moderatora usled velikih problema i po sam forum. Kao što znate košarka je bila autonomija, moderatori su imali potpuna ovlaštenja i ta granica se čak može preći.
                                Novi mod je Stojanče, iskusan i autoritativan, s njim šale nema Stefan ostaje, a srdjan_sl i ja ćemo pomoći ako zatreba. Potrudite se da svima olakšate i da bude što manje ličnih sukoba.
                                Dobro je, ipak nismo mi ludi, nego je vas bolelo uvo. Podrzavam odluke, i nek je sa srecom novim moderatorima. Bice ok, lestvica je nisko postavljena.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X