Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Najmanje je bitno da li je ciganija ili nije...nisu dobili kaznu zbog toga sto su Zvezdasi, niti bi tom cinjenicom trebalo da budu abolirani.
    A sad dal ce neko nedostajati ili ne to je vrlo upitno....jesenas kad je jednom forum bio redukovan bez stalkera, flejmera i trolova odjednom su se bili pojavili neki novi ljudi, pa kasnije opet nestali. Eto ja sam se na Bozic samobanovao jedno vreme, i opet cu ako se nastavi onakva praksa.
    Naravno da je nebitno da li je pala ciganija, grobarija ili varvarija .. govorim uopšteno o kolegama, a posebna žal je kad "naši" padnu.

    Comment


    • Vesela cetvorka se pusta na uslovnu slobodu zbog vecerasnjeg meca, uz napomenu da ce se pomno pratiti njihovo vladanje.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Vesela cetvorka se pusta na uslovnu slobodu zbog vecerasnjeg meca, uz napomenu da ce se pomno pratiti njihovo vladanje.
        Originally posted by kronostime View Post
        48h - razumem tvoju potrebu da dokazujes uvek i svakome da si jedino ti u pravu, ali, ponekad je bolje ocutati.
        Zahvalio bih ti se na skraćivanju bana da smatram da je on bio opravdan, a meni nije problem da to priznam i radio sam to ranije, ali ovde UOPŠTE nije bilo elemanata za ban.
        Napisao sam da je Džikić bio otpušten zbog loših rezultata. I šta je tu pogrešno ili netačno?
        Ako neko smatra da grešim neka mi slobodno dokaže za svaku moju iznetu tvrdnju ili stav kontraarrgumentima da nisam u pravu, nikakav problem priznaću to.
        Problem je jedini što istina boli, i lakše je ovako iz nemoći banovati nego ući u diskusiju i ponuditi drugačiji stav.
        Vidi rođeni, kao što sam ja tebi jasan i ti si meni sa tvojim načinom moderisanja, to je tzv. sindrom desetara, bio si u vojsci pa znaš o čemu pričam, daš čoveku moć koju ranije nije imao i onda je najčešće nepotrebno preoštar a prema onima koje gotivi preblag.
        Ipak, moram da priznam da si se dosta korigovao nabolje u poslednjih 6 meseci, u odnosu na period kad si bio u paru sa onim crnim petkom od moderatora to je bila katastrofa, ali ode i on u svoju zasluženu mišju rupu. Mada može to još bolje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Saopstenje za javnost, khm khm [emoji16]
          Postovani i postovane,
          Svjedoci smo desavanja koja su vezana za finalnu seriju meceva Crvene Zvezde i Buducnosti. Ne mozemo ostati imuni na sve to, i zao mi je sto se izaslo iz domena sportskog, te se ovih dana prica sve i svasta. Razloga za kritiku imaju svi, svako pokusava da izgura svoje, te dolazi do ne razumijevanja, polemika, svadja i ostalog. Mnogo toga sam pisao, nesto u afektu nesto iskreno, ali sam uvijek pisao ono sto sam vidio i ono sto znam, a kao navijac jednog od finalista sigurno da zelim svom klubu sve najbolje. U zadnjih par dana sam imao dosta raspravki sa kolegama forumasima, jer sam ja ovdje prije svega forumas pa tek onda moderator, jednostavno tako sebe dozivljavam. Da bi smo sprijecili konflikte i razna mimoilazenja, moj skromni doprinos ovoj zajednici ce biti da ja prestajem da pisem do kraja plej of serije, tako da od mene necete vidjeti nijedan post vezan za ovaj duel. Nadam se da cemo svi uspjeti koliko je to moguce da dva put procitamo u buduce ono sto napisemo, jer svaki post je ogledalo nas, pa cak i ove zajednice. Ako je ko uvrijedjen bio, ja mu se izvinjavam. Od ovog trenutka sam iskljucivo moderator i moje misljenje u utakmicama necu izrazavati na pdf u kosarka. Hvala puno na paznji, ugodan ostatak plej ofa svima [emoji16]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Cekajte, lik provocira, tj pokusava celu godinu da provocira i onda dodje i i napise,citiram ''MRS U TRI PIZDE MATERINE'' i vi brisete post i cutite..Ko je on? Sta je on? Da dolazi i ponizava svakog ko ne razmislja kao on...ako hoce da se igra, onda mora da se igra..Ako ne zna, nek cuti...Ovo je smesno sto ste uradili i obrisali post. Ja nikom majku nisam psovao....Nisam ljut ali moraju da se neke stvari ovde znaju.Nisam cvecka i ne volim da se zalim...ali pre dva dana me je husko na ban dok ga nisam dobio za salu..I sad dodje i kaze to sto kaze, sto je kranje primitivno i bedno i vi obrisete to i cutite? Bez opomene, da vide ljudi sta je napisano i koja je to doza primitivizma?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Previše provociraš, zato i nije kažnjen nego je samo izbrisan post.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sudijska komisija je Sarcu dodelila iskljucujucu gresku i udaljila ga iz hale na 3 dana

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Previše provociraš, zato i nije kažnjen nego je samo izbrisan post.
                  Znaci po tome, to tebi moze svako da napise?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Samo da dodam da ga nismo banovali odmah zbog konsultacija

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Znaci po tome, to tebi moze svako da napise?
                      Nije trebalo da napiše, ali non stop ga provociraš pa bih mu to uzeo kao olakšavajuću okolnost.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Cekajte, lik provocira, tj pokusava celu godinu da provocira i onda dodje i i napise,citiram ''MRS U TRI PIZDE MATERINE'' i vi brisete post i cutite..Ko je on? Sta je on? Da dolazi i ponizava svakog ko ne razmislja kao on...ako hoce da se igra, onda mora da se igra..Ako ne zna, nek cuti...Ovo je smesno sto ste uradili i obrisali post. Ja nikom majku nisam psovao....Nisam ljut ali moraju da se neke stvari ovde znaju.Nisam cvecka i ne volim da se zalim...ali pre dva dana me je husko na ban dok ga nisam dobio za salu..I sad dodje i kaze to sto kaze, sto je kranje primitivno i bedno i vi obrisete to i cutite? Bez opomene, da vide ljudi sta je napisano i koja je to doza primitivizma?
                        Post je obrisan, a Sarac je kaznjen..
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Nije trebalo da napiše, ali non stop ga provociraš pa bih mu to uzeo kao olakšavajuću okolnost.
                          Goris od zelje da se prikljucis Sarcu?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Goris od zelje da se prikljucis Sarcu?
                            Ne, šta ne smem da napišem svoje mišljenje pritom ne vređajući nikoga?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Hvala Administracjiji sto je stala u moju zastitu!!
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sto se tice Sarca i Losmija ja mogu da kazem da nisam osetio do sada da se jedan od njih oseca ugrozenim zbog ovog drugog. U slucaju da sam primetio da jedan forumas ugrozava drugog i boravak na forumu mu cini neprijatnim ja bih odmah reagovao i upozorio stalkera. U njihovom slucaju nisam osetio, ali ako njima ili nekome od njih ne prija to konstantno merenje parke neka samo prijavi i Kronos je tu

                                Comment

                                Working...
                                X