Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i kada nekolicina ljudi tvrdi isto sto i ti, to ti je takodje subjektivno, kako ne kapiras. Ne postoji taj neko ili neki koji ce presuditi sta je nebuloza a sta ne, jer ce uvek biti nekih drugih koji se sa tim nece sloziti.

    I ja nalecem na nebuloze iz mog ugla (koje mogu ali i ne moraju se slagati sa tvojim) pa ih prosto preskacem, ili ih procitam zabave radi i ne konstatujem ih. Modu mozes da se zalis ako je neko pravilo ponasanja prekrseno, a ne zato sto je nesto iz tvog ugla, ugla nekolicine, ili ugla cak i vecine - nebuloza. To nijedan ozbiljan forum ne radi, al izgleda da su neki toliko izdrilovani na onom bivsem forumu gde je to svakodnevna praksa, pa im je to postalo normalno.
    Last edited by mmajstor; 05-10-17, 19:40.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Druze, jedina politika koja meni valja je politika gde je sto je moguce ljudi koji postavljaju nebulozne upise. A to nebulozno ne moje subjektivno, nego kada nekolicina forumasa u odredjenom vremenskom periodu tvrdi slicno meni.
      Druze, korisnici imaju pravo iskazati svoje mislenje, makar ne bilo u skladu sa opsteprihvacenim. To se zove - RASPRAVA i RAZMENA MISLJENJA.

      Originally posted by torpedo View Post
      Ja mislim da je sve Olja kriva
      Za ovo podmetanje - 15 dana sefte od men`

      Originally posted by Ica View Post
      Stop jednoumlju! Makar ovde na forumu
      15 dana - cisto da naucis sta je trolovanje.
      Sledeci?
      Last edited by kronostime; 05-10-17, 19:56.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Šta izigravaš Kronose da mi je znati, kakvo crno trolovanje OMG

        Comment


        • Kronose, torpedo se izmotava...on je moj drugar.

          A bas usla da mu odg....i ja misim da je kriva.

          tt sa A5 u inat Mi6
          Last edited by miloolja; 05-10-17, 20:04.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Covek se samo salio.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Druze, korisnici imaju pravo iskazati svoje mislenje, makar ne bilo u skladu sa opsteprihvacenim. To se zove - RASPRAVA i RAZMENA MISLJENJA.
              ako je ono rasprava koju zelis ovde da gajis - srecno

              Comment


              • Originally posted by djuras View Post
                ako je ono rasprava koju zelis ovde da gajis - srecno
                Tamo gde se svi slazu - nema rasprave.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  pecarski i gavrilovic strasni talenti
                  obrad tomic fizicki najjaci igrac lige, samo izlazi iz povrede pa jos nema dominacije
                  o novici valjda nema potrebe da pricam bilo sta
                  sa djokom treba malo rada ali vidi se da se uozbiljio i da mu je kosarka sad na prvom mestu
                  Posto se ljudi banuju zbog trolovanja, evo ja imam primedbu na ovaj komentar u temi KK Partizan.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Posto se ljudi banuju zbog trolovanja, evo ja imam primedbu na ovaj komentar u temi KK Partizan.
                    o kakvom trolovanju pricas?
                    ne znam zasto ti smeta drugacije misljenje

                    uostalom
                    Originally posted by kronostime View Post
                    Druze, korisnici imaju pravo iskazati svoje mislenje, makar ne bilo u skladu sa opsteprihvacenim. To se zove - RASPRAVA i RAZMENA MISLJENJA.

                    Comment


                    • Originally posted by djuras View Post
                      o kakvom trolovanju pricas?
                      ne znam zasto ti smeta drugacije misljenje

                      uostalom
                      O mnogo losem, klinackom, glupom trolovanju.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        O mnogo losem, klinackom, glupom trolovanju.
                        reportovan si zbog podmetanja

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Posto se ljudi banuju zbog trolovanja, evo ja imam primedbu na ovaj komentar u temi KK Partizan.
                          Njegovo mišljenje. Moderacija rekla da svako može da iznosi svoje. Sta je problem?

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Njegovo mišljenje. Moderacija rekla da svako može da iznosi svoje. Sta je problem?
                            Ko se tebi obratio?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Po mom mišljenju, iznošenje mišljenja (sic!) je poželjno uz iznošenje argumenata koji potkrepljuju to mišljenje u suprotnom mišljenje je neutemeljeno ili internet slengom se naziva trolovanjem. Ima majstora ovde kojima je svako iznošenje mišljenja takvo i oni ne doprinose KVALITETU rasprave, a kome je do ispraznog chata eno mu fejsbuk ili neka druga društvena mreža a ne SPORTSKI forum koji okuplja što zaljubljenike u isti, što ljude involvirane na razne načine u sport. Nema tu slobode govora, nego neslobode prava da dođem na jedno mesto gde ću pročitati neko razmišljanje o timu, igraču, sa kojim se neću obavezno složiti ali će me naterati na razmišljanje jer je autor tog posta izneo nešto što je meni promaklo, a ne kosi se sa elementarnom logikom. Takvom forumu sam se nadao kada je većina vas došla ovde, ali ta želja mora da potiče sa najviše instance, to je prilika za ovlašćene da striktno primenjuju pravila samo ih koristite, ništa više ni manje od toga.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sto se moje primedbe tice, vrlo je jasno o cemu se radi, nema potrebe da se bilo ko pravi lud i da se sada raspravlja o nekoj razmeni misljenja, jer bi to vredjalo inteligenciju u ovom slucaju. Samo me zanima da li je trolovanje kaznjivo i da li ce se ubuduce dozvoljavati ovakvi postovi jer oni sigurno nece odvesti u neku kvalitetnu diskusiju i razmenu argumenata vec svi znamo dobro u sta.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X