Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu li modovi da upozore dezurnog spamera da se malo zabavi na drugi nacin ili cemo onako da razgovaramo na raznim temama? Hvala.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Mogu li modovi da upozore dezurnog spamera da se malo zabavi na drugi nacin ili cemo onako da razgovaramo na raznim temama? Hvala.
      Uzdrzi se ti malo od stalkovanja i raportovanja Dekardovih postova, a Dekard neka se uzdrzi od trolovanja.

      Comment


      • U redu je Antona, stvarno, samo mislim da smo zaista izgubili kompas ako nam se na temama pojavljuju postovi tipa "koji to "mi"?". Znaci, probajte da moderisete teme, jer, gledajte i bez mene i mojih raporta i dalje bi se Bajo uporedjivao sa Bitadzeom, a na kkcz bi i dalje stajala gomila besmislenih postova. Takodje, oba puta je dekkard upozoren na trolovanje nakon tih reportova sto ne bi trebalo da bude praksa.

        Moderacija je uvek najodgovornija za izgled tema jer vi i niko drugi imate moc da - na primer - izbrisete post sa neke teme kao da nikada nije ni napisan. Forumasi - ima ih raznih, neki nekad krse pravila, neki ih dosta krse jer ne znaju pravila, neki svesno pisu postove koji krse pravila, moderacija je tu da reaguje i usmeri temu u pravom smeru.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Smatram da kronostime nije sposoban da vrsi ulogu moderatora na ovom kao ni na bilo kom drugom forumu, bez obzira ko mu je zemo ili komsa.

          Covek je egocentrik, tvrdoglav, ne postuje pravila foruma (sto se vidi cestim provokacijama) banuje ljude bez razloga, ponasa se bahato.

          Comment


          • AHHAHA borba ti je sa vetrenjačama to, džaba se trudiš..

            Ima zaštitu od admina i nema tu smaknuća za njega..

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Smatram da kronostime nije sposoban da vrsi ulogu moderatora na ovom kao ni na bilo kom drugom forumu, bez obzira ko mu je zemo ili komsa.

              Covek je egocentrik, tvrdoglav, ne postuje pravila foruma (sto se vidi cestim provokacijama) banuje ljude bez razloga, ponasa se bahato.
              +10000000000

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Smatram da kronostime nije sposoban da vrsi ulogu moderatora na ovom kao ni na bilo kom drugom forumu, bez obzira ko mu je zemo ili komsa.

                Covek je egocentrik, tvrdoglav, ne postuje pravila foruma (sto se vidi cestim provokacijama) banuje ljude bez razloga, ponasa se bahato.
                Uz jedan ili dva trajna bana za prestupnike povratnike i kreatore 90% svih prepirki, svadja i provokacija, i garantujem da bi nakon toga banovi bili mnogo redji kao sto bi i trebalo da budu. Ne moraju ni da budu trajni nego dugotrajni dok se ne smore pa odustanu. Nego im modovi sve gledaju kroz prste...a ovi zbog toga sve gori i bahatiji.
                Last edited by mmajstor; 18-02-19, 22:21.

                Comment


                • Eto, opet povici na Kronosa, i to od lika kome je covek lepo objasnio da Kk Okk a nisu romanticari vec je to nadimak za fudbalski klub , inace klubovi nemaju veze jedan sa drugim. Ne slazem se ni ja sa Kronosom u dosta stvari ali nije ni normalno da se svi slazu, covek ok obavlja funkciju , imamo o cemu ovde da pisemo ne samo o moderatorima .

                  Comment


                  • Sad ces i ti pokusati da mi objasnis kako OKK Beograd i OFK Beograd nemaju veze jedan sa drugim... dobro, srecno ti bilo

                    I nije on meni objasnio vec ja njemu da OKK nisu Romanticari vec Klonferi, al' dobro ko ce vama pametnima objasniti kad vi sve znate i pre nego sto se desilo.
                    Last edited by belgrade_owl; 19-02-19, 01:39.

                    Comment


                    • Da li ovde ima neki mod kome je bar malo stalo da ovaj forum bude koliko ,toliko pristojno mesto .Ako ima , neka pobriše ona sranja koje agent prenosi sa privatnog instagram profila one budaletine , tzv novinara

                      Comment


                      • Dosadno mu je...to je njegov opus na svakom forumu koji nije "etnicki cist"...Preko 90% svih upisa je patkometrija...al dobro, treba i neka takva "dvorska luda" da drzi forum zivim
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Dosadno mu je...to je njegov opus na svakom forumu koji nije "etnicki cist"...Preko 90% svih upisa je patkometrija...al dobro, treba i neka takva "dvorska luda" da drzi forum zivim
                          Ne radi to na drugim forumima

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ne radi to na drugim forumima

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Ako si mislio na B92 forum, tamo nije dozvoljeno zato sto oni nemaju temu na kojoj bi mogli da se prenose npr. Tegeltijini tvitovi. Mi smo otisli korak napred
                            Kao sto je tebi dozvoljeno da ga nazoves budaletinom tako je i Kuperu dozvoljeno da prenosi njegove tvitove.
                            Sve smo uradili da imate punu slobodu pisanja i izrazavanja

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Ako si mislio na B92 forum, tamo nije dozvoljeno zato sto oni nemaju temu na kojoj bi mogli da se prenose npr. Tegeltijini tvitovi. Mi smo otisli korak napred
                              Kao sto je tebi dozvoljeno da ga nazoves budaletinom tako je i Kuperu dozvoljeno da prenosi njegove tvitove.
                              Sve smo uradili da imate punu slobodu pisanja i izrazavanja
                              Bolje nego da vam ja resavam nesporazume oko medjusobne komunikacije i koegzistencije.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ako zabranimo Tegija onda ce Kuper da se naljuti i sta smo uradili, nista
                                Svaki forumas mora biti zadovoljan, a ako ne mozemo ko ljudi da se dogovorimo tu nastupa kronos

                                Samo vi pisete i iznosite primedbe pa cemo u hodu resavati, i izaci cemo u susret koliko god je to moguce, na opste dobro

                                Comment

                                Working...
                                X