Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Božić zaista nije mogao bolje da prođe. I posle nema Boga. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Svaka cast. Posle onoga od juce ja cu svima pomoci tako sto cu se potruditi da vise ne pisem... svako dobro svima i srecan bozic.
      Cisto sumnjam da ces izdrzati.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ovaj Božić zaista nije mogao bolje da prođe. I posle nema Boga. [emoji41]
        Slazem se kolega.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • @m.majstor: Ne vidim razlog zašto ne bi nastavio da pišeš, prilično si konzistentan u stavovima a i nešto nisam video da si napast na forumu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            @m.majstor: Ne vidim razlog zašto ne bi nastavio da pišeš, prilično si konzistentan u stavovima a i nešto nisam video da si napast na forumu.
            Ni ja.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Apsolutno. Eto, svi zadovoljni sada, uzivajte u praznicima, nadamo se kosarkaskim temama konacno [emoji2]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Stefi, druže, baš ti lepo čuči ova kruna pored nika.



                Čestitke novim modovima, srećni praznici i majstore, ne zezaj, nije Antona toliko loša, daj joj vremena.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Stefi, druže, baš ti lepo čuči ova kruna pored nika.



                  Čestitke novim modovima, srećni praznici i majstore, ne zezaj, nije Antona toliko loša, daj joj vremena.

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Stefi, druže, baš ti lepo čuči ova kruna pored nika.
                    Fala brate, ovo je dijelom i tvoja zasluga jer si ipak od pocetka tu za mene, a i pokrenuo si ovu pricu oko mog unapredjenja. Nadam se da cemo dijeliti ovo veliko odlikovanje ubrzo. Sportski pozdrav!
                    Last edited by StefanPG; 07-01-19, 15:57.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      @m.majstor: Ne vidim razlog zašto ne bi nastavio da pišeš, prilično si konzistentan u stavovima a i nešto nisam video da si napast na forumu.
                      Previse ZvezdoPartizanstine za moj ukus. Juce je prilicno lepo bilo objasnjeno sta bi taj mod trebalo da radi i onda imenovase lika potpuno kontra od toga, koji je uzgred predlozio Dekkarda za mod-a sa krajnje problematicnim motivom za tako nesto (sve pise gore) , a onda jos i vredjao pa bio na ivici bana (par postova je i obrisano). Pored svega toga neko ga je ovde imonovao za moda iako vec postoje dvojica aktivnih.

                      Sama ta cinjenica govori kako ovde nastupilo potpuno odsustvo svih kriterijuma, pa su ipak najbitnije navijacke bitke, pripadnost i provociranje (i to pise gore), pa svaka grupa treba da ima po jednog moda bez obzira na bilo koji drugi kriterijum. Ako pogledas temu o reprezentaciji na sta lici onda ti postane jasno da ce to biti slucaj i ubuduce na svim temama.
                      Ne zelim da toliko vremena posvecujem hraneci trolove, ako se vec ne slusa ono sto su nekoliko puta Blond, Stefan i forumasi koji su aktivni na drugim podforumima napisali, onda je potpuno logicno da se forsiranjem ZvezdoPartizanstine broj forumasa dalje smanjuje. Pomracenje vise nije samo jedna tema, to je ovim imenovanjem sada ceo ovaj podforum.
                      Last edited by mmajstor; 07-01-19, 17:09.

                      Comment


                      • Ako se misli poboljšati ovaj pdf, ono pomračenje treba izbrisati u suprotnom nastavlja se po starom..

                        Comment


                        • Upravo mi je Kronos javio da sam postao mod. Prihvatio sam se ovog posla da pomognem ako mogu.
                          Ako ne budem dobro obvljao posao smenite me, nikakav problem.

                          Comment


                          • Antona čestitke na modu.. Obriši pomračenje i počećeš posao u pravom stilu..

                            Comment


                            • Antona,, bez brige bićeš ko bombona!Pomagaćemo ti maksimalno.[emoji4]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Antona,, bez brige bićeš ko bombona!Pomagaćemo ti maksimalno.[emoji4]
                                Hvala Deki. Pomoc je zaista dobrodosla

                                Comment

                                Working...
                                X