Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moderacijo, mislim da je zaista krajnje vreme da se ocisti zito od kukolja. Uvedite famozni clan 8 i ovde ako treba. Jako je nekvalitetna diskusija i sve je manje upisa iz kojih covek moze nesto da nauči. Drakon dosao, napisao nesto, ja pisnuo u gaće od srece sto sam procitao smisleni upis na kosarkaskim temama. Nisam jedini koji ovo misli, ima nas, samo sto su neki odlucili da batale ovo mesto ne izigravajuci Don Kihota. Iskreno, nije da ne razmisljam o tome i ja. Batalite pacifisticke odgovore, vreme je da se nesto promeni.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Moderacijo, mislim da je zaista krajnje vreme da se ocisti zito od kukolja. Uvedite famozni clan 8 i ovde ako treba. Jako je nekvalitetna diskusija i sve je manje upisa iz kojih covek moze nesto da nauči. Drakon dosao, napisao nesto, ja pisnuo u gaće od srece sto sam procitao smisleni upis na kosarkaskim temama. Nisam jedini koji ovo misli, ima nas, samo sto su neki odlucili da batale ovo mesto ne izigravajuci Don Kihota. Iskreno, nije da ne razmisljam o tome i ja. Batalite pacifisticke odgovore, vreme je da se nesto promeni.
      Ne znam kakav je ovo upis, ali mi se poprilicno ne dopada. Zna se koja su mesta namenjena za ucenje, a forumi nisu predvidjeni za edukaciju nego za razmenu misljenja. Cuj vreme je da se ocisti zito od kukolja, neki famozni clan 8, batalite pacifizam... brrrr, da se covek smrzne kad procita ovo. Druze, fokusiraj se prvo na toleranciju i postovanje prema drugima, pa ce se i ostalo samo posloziti.

      Comment


      • Isto sam pomislio
        Ima forumasa od kojih stvarno moze dosta da se nauci(Drakon jeste jedan od njih) ali ne bi bilo zanimljivo i bez ovih drugih. Ko da citas enciklopediju
        Da se stvarno trazi neko znanje ja ovde red ne bi napisao ovako mogu da mlatim praznu slamu

        P.S: Ignore lista ako postoji je genijalna stvar(smanjuje nervozu)

        Comment


        • To čemu služi ovaj forum treba da odgovore vlasnici istog, dakle SK, odnosno ljudi koji ga prezentuju u vidu admina i modova.
          Ako služi za mlaćenje prazne slame, zamislite šta bi se desilo kada svi počeli da je mlate. Da li bi išta moglo da se pročita i ko bi imao strpljenja da pregledava te imitacije upisa. Da ne pričam da bi time sportski forum potpuno izgubio svoj smisao.
          Ja moram da se složim sa goblinom i da se pridružim apelu u borbi za kvalitet upisa, a kome se mlati prazna slama neka je mlati kod kuće.

          Comment


          • Vlasnici ne odgovaraju nikome ovde, eto cisto da znate, a ono sluzi iskljucivo za razbrirbrigu sirokih narodnih masa...i za mlacenje prazne slame izmedju ostalog...pa ko voli nek izvoli. Sta znam, bar je do sada tako bilo, ne znam sto bi se menjalo.

            tt sa A5 u inat Mi6
            Last edited by miloolja; 05-10-17, 18:15.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nije ovo forum SANU, mada bi moglo malo da se proluftira ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ne znam kakav je ovo upis, ali mi se poprilicno ne dopada. Zna se koja su mesta namenjena za ucenje, a forumi nisu predvidjeni za edukaciju nego za razmenu misljenja. Cuj vreme je da se ocisti zito od kukolja, neki famozni clan 8, batalite pacifizam... brrrr, da se covek smrzne kad procita ovo. Druze, fokusiraj se prvo na toleranciju i postovanje prema drugima, pa ce se i ostalo samo posloziti.
                To je bio upis iliti apel da se ljudi koji apsolutno nicim ne doprinose diskusiji udalje sa ovog mesta. Tj. tacnije, ne oni koji nicim ne doprinose, nego oni za koje se uvek pitas da li je ovo bilo trolovanje, glupiranje ili covek zaista misli to. Fokusiraj se na toleranciju? Majke ti? Treba da tolerisem upise koji su za povracanje? Kao takvi nemaju nikakvu osnovu za postovanje sa moje strane. Ti si, ako se dobro secam, na b92 bio jedan od tih koji nije bio bas najjasniji ljudima, pa si i dobio trajni ban.

                Comment


                • Ne treba forum da bude sustinski edukaciono mesto, stoji, ali ne treba ni da bude mesto za patkometriju ljudima koji imaju ili pisu kao da imaju 16 godina.

                  Comment


                  • Nije ovo enciklopedija pa da mora da se pisu dubokoumni komentari ljudi. Ljudi ovde dolaze da se malo odmore od obaveza, stresa i realnog sveta, dolaze da vide sta novo i zanimljivo ima da se procita, i da daju neko svoje vidjenje i misljenje(pohvalu, kritiku, salu bilo sta). Dok god to nikog ne vredja, nije vasa briga sta ce neko da pise. Vi ako hocete da pisete dubokoumne komentare, pisite slobodno, niko vam ne brani. Mnogo ljudi ce ih sa odusevljenjem procitati. Nije limitaran broj komentara tako do mozete da ih pisite koliko hocete i time poboljsate kvalitet diskusije.


                    Spoiler
                    Nekada najbolji utisak ne ostave neki dubokoumni tekstovi, nego komentari koji jednom recenicom ubodu u centar, pa makar nista "genijalno" u njima ne bilo napisano.



                    Edit: Bastia ima negde oko 16 godina, pa covek (po meni) dosta doprinosi u Automoto, a ni su mu ni svi komentari neki eseji.
                    Last edited by colchonero; 05-10-17, 16:43.

                    Comment


                    • Imati razlicito misljenje, makar i pogresno nije prekrsaj.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Imati razlicito misljenje, makar i pogresno nije prekrsaj.
                        Ja sam svoje rekao, a i ti. Razlika je sto si ti uz ostatak moderacije odgovoran za rad i buducnost foruma, a meni je lako prestati da pisem, preci na drugo mesto ili nesto trece.

                        Comment


                        • Ne moze ti nijedan mod pomoci oko kvaliteta sadrzaja koji se pise na forumu. To najvise zavisi od samih clanova. Mod je tu da odrzi red, i naravno da ce sankcionisati svakog ko namerno skrece na drugu temu (troluje), ko namerno pali vatru i provocira (flejmuje), ko namerno zaskace na nekog clana (stalkuje), ko vrsi hiperprodukciju postova ili vredja druge clanove, i to ovi ljudi rade. To sto ti ne volis misljenje nekih od forumasa tu ti nijedan mod ne moze pomoci, i naravno da ti je za to neophodna tolerancija, a ne da trazis od modova da ti kreiraju okruzenje koje je samo po tvojim merilima kvalitetno ili ne. Ne znam da li na ovom forumu postoji opcija da se ignorisu clanovi koji ti se ne dopadaju, ukoliko postoji eto kako svako moze za sebe da napravi filtriranje upisa clanova koje smatra nekvalitetnim.

                          I da, mene su tamo razni optuzivali da sam trol upravo zbog nepoznavanja znacenja tog pojma, i nikad nisam iz tog razloga banovan jer to pravilo nisam prekrsio. Trajni ban sam dobio zbog toga jer je jedan mod sa politike "procenio" da je neki moj bezazleni upis negiranje raznih zlocina, i na to jos nakarikao laz da sam neciji klon. To sto ti trazis, vremenom upravo dovodi do takvih apsurdnih i jednoumnih situacija koje potpuno obesmisljavaju slobodnu diskusiju, a ako je takva politika po tvojim merilima onda je to definitivno forum za tebe.
                          Last edited by mmajstor; 05-10-17, 20:24.

                          Comment


                          • Druze, jedina politika koja meni valja je politika gde je sto je moguce ljudi koji postavljaju nebulozne upise. A to nebulozno ne moje subjektivno, nego kada nekolicina forumasa u odredjenom vremenskom periodu tvrdi slicno meni.

                            Comment


                            • Ja mislim da je sve Olja kriva

                              Comment


                              • Stop jednoumlju! Makar ovde na forumu

                                Comment

                                Working...
                                X