Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Marija, na tenisu je trenutno mirno jer se Djokovic raspada vec 2 godine, cim se on bude vratio ( a to ce biti poprilicno brzo), videces kakav ce haos da nastane.
    ako vec pricamo iskreno...
    Raspada se 2 godine - kakva konstatacija. A ni drugi dio rečnice nema smisla, kad većina koja navija za Novaka bude zadovoljna jer se vratio tad će nastati haos

    Comment


    • To je sad mirno jer Federer ne igra sljaku, cekajte samo da se vrati na Vimbldonu, ima haos da nastane.

      Comment


      • Kako nema toliko banova na Premijer ligi, taj topic je možda najaktivniji od svih? Svi vole Salaha?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Raspada se 2 godine - kakva konstatacija. A ni drugi dio rečnice nema smisla, kad većina koja navija za Novaka bude zadovoljna jer se vratio tad će nastati haos
          Mozda tebi nema smisla, ali to se desavalo 2015., 2016. godine
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A možda i ima smisla manjina će maltretirati većinu - isto kao i u prethodnom slučaju.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kako nema toliko banova na Premijer ligi, taj topic je možda najaktivniji od svih? Svi vole Salaha?
              Zato sto taj topic vode dva najbolja moderatora na forumu. Imaju dosta razumijevanja, ne banuju na keca.

              Kronos ne moze da podnese kritiku, nema razumijevanja, banuje na keca. Podmuklo provocira svojim klipovima i gif slikama, vrijedja clanove ulazeci u njihov privatni zivot (primjer Uros).

              Vi ste ga birali, vi ga sada i trpite.

              Comment


              • Kako stvari trenutno stoje, ide nasa Mara uskoro . Nakupilo se prekrsaja. Previse namernog dizanja tenzija i neosnovanih kritika na racun moderacije, a sto se moze podvesti i pod trolovanje jer je moderacija super iz perspektive majstora. Jos kada se uracuna i javno komentarisanje banova, pa stalking, pa flodovanje, trolovanje, krolovanje i flejmovanje. To je nekih 90-120 dana onako odokativno

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Nije bezobrazno iskreno sam pitao...jerbo ako se negde vise pise logicno je da tu bude vise i banova. Ja sam dosao sa seobom Srba, sto znaci zajedno i sa ovom moderacijom (koja se malo i menjala)....pa me interesuje koji su ti dobri likovi koje je oterala ova moderacija pa da prodiskutujemo o tome. A novi moderator je to tek od skoro (nedelju dana ili dve) pa zato ne banuje.

                  I jos jednom - kosarka nije problem, to je samo tvoja percepcija da je problem jer si videla na temi banova da ih ima vise nego na ostalim temama pa si pretenciozno i povrsno odmah dala kvalifikaciju da je to samo po sebi problem. Mozda je prirodno kada se sagledaju sve okolnosti da bude vise banova na kosarci, dok sa druge strane moze biti problem i sto tamo ima malo banova. Znaci broj banova ne ukazuje na to da negde postoji problem.

                  To za novog moda nema smisla,jer ni onaj pre njega nije banovao...
                  Poenta mog pisanja do sada je da je Kronos najstroži.
                  Eto da uprostim priču.
                  Kada god otvorim temu sa banovima vidim da je on nekoga poslao na odmor.
                  Ako se to na košarci dešava u tolikoj meri,ponoviću, onda postoji jedan od dva problema.
                  Ili je problem u članovima ili u Kronusu.
                  Ako je problem u članovima onda je jasno da Kronos treba da bude još rigorozniji.
                  Ako je problem u njemu onda je jasno da mesto moda nije za njega.
                  Ili postoji nešto treće....mada vidim da mi na moja malopređašnja pitanja nećeš dati odgovor...Zato bolje da ne nastavljamo dalje o ovome

                  Originally posted by dekkard View Post
                  Ili nećemo [emoji17]
                  A možda ipak hoćemo


                  Originally posted by Princoni. View Post
                  Kako stvari trenutno stoje, ide nasa Mara uskoro . Nakupilo se prekrsaja. Previse namernog dizanja tenzija i neosnovanih kritika na racun moderacije, a sto se moze podvesti i pod trolovanje jer je moderacija super iz perspektive majstora. Jos kada se uracuna i javno komentarisanje banova, pa stalking, pa flodovanje, trolovanje, krolovanje i flejmovanje. To je nekih 90-120 dana onako odokativno
                  Nemoj više da me braniš molim te
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Pazi neka zurka bez mene...bas sam ispala iz fazona

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni. View Post
                      Kako stvari trenutno stoje, ide nasa Mara uskoro . Nakupilo se prekrsaja. Previse namernog dizanja tenzija i neosnovanih kritika na racun moderacije, a sto se moze podvesti i pod trolovanje jer je moderacija super iz perspektive majstora. Jos kada se uracuna i javno komentarisanje banova, pa stalking, pa flodovanje, trolovanje, krolovanje i flejmovanje. To je nekih 90-120 dana onako odokativno

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni. View Post
                        Kako stvari trenutno stoje, ide nasa Mara uskoro . Nakupilo se prekrsaja. Previse namernog dizanja tenzija i neosnovanih kritika na racun moderacije, a sto se moze podvesti i pod trolovanje jer je moderacija super iz perspektive majstora. Jos kada se uracuna i javno komentarisanje banova, pa stalking, pa flodovanje, trolovanje, krolovanje i flejmovanje. To je nekih 90-120 dana onako odokativno
                        Normalno da je super moderator iz njegove perspektive jer otpočetka prelazi preko njegovog neprestanog trolovanja samo zato što mu se šlihta.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sto se tice tenisa...nije samo Novakov pad zasluzan za zatisje ..vec generalno nikako da teniski tur bude kompletan, da svi budu zdravi i da zele da igraju na svim podlogama, da su u formi..tako da mali haos ocekujem na RG...a jos veci na W jer se vraca i RF naravno uz NĐ koji dize formu, RN sa 11tim RG...a vec na USO ne smem ni da pomislim ...ako ce beli cirkus biti u punom sastavu, naravno.


                          I mlecku generalnu probicu (pleonazam, znam) imali smo vec u Rimu, cisto podsecanja radi na slavne dane nase proslosti.


                          Tako da ne zavaravajte se mnogo...no kosarkaski pdf je mislim prevazisao sve, pa tako pored netrpeljivosti u okviru iste navijacke grupe, svadjanja, vredjanja, pljuvanja, imamao i netrpeljivost izmedju iste grupe al u razlicitim sekcijama... dakle strogo odvajanje na fudbalske i kosarkaske znalce. Budi bog...

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            To za novog moda nema smisla,jer ni onaj pre njega nije banovao...
                            Poenta mog pisanja do sada je da je Kronos najstroži.
                            Eto da uprostim priču.
                            Kada god otvorim temu sa banovima vidim da je on nekoga poslao na odmor.
                            Ako se to na košarci dešava u tolikoj meri,ponoviću, onda postoji jedan od dva problema.
                            Kad bi promesali moderatore po svim mogucim pdf-ovima onda bi mogla da zakljucis ko je od njih najstrozi. Kada pogledas temu sa banovima nisi obratila paznju da se tu vrti 5,6 istih likova. To opet ne znaci da je to ne znam kakav problem. Glavni problem koji postoji je sto ti likovi iz banova ne nauce sta treba da koriguju nego vrte istu pricu pa bi moderacija mogla jasnije da objasnjava razlog banovine. A ti i dalje ne pomenu koji su to dobri likovi koji su banovani?

                            Originally posted by dekkard View Post
                            Normalno da je super moderator iz njegove perspektive jer otpočetka prelazi preko njegovog neprestanog trolovanja samo zato što mu se šlihta.
                            Hahahah.....evo vidite kako se pise na ovom pdf-u, inace pored slihtare i trola me je ranije proglasio i Partizanovcem
                            Ako neko ima vise forumskog iskutva po razlicitim forumima, onda je taj shvatio da ne postoji super moderatori i da su sve ovo decje price i da je pametnije da se energija usmerava u konstruktivnije stvari.
                            Last edited by mmajstor; 22-05-18, 22:37.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Kad bi promesali moderatore po svim mogucim pdf-ovima onda bi mogla da zakljucis ko je od njih najstrozi.
                              Pogrešno formulisano, nije u pitanju strogoća već objektivnost i revanšizam.
                              Strogoća podrazumjeva ravnopravnost a toga ovde nema.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Kad bi promesali moderatore po svim mogucim pdf-ovima onda bi mogla da zakljucis ko je od njih najstrozi. Kada pogledas temu sa banovima nisi obratila paznju da se tu vrti 5,6 istih likova. To opet ne znaci da je to ne znam kakav problem. Glavni problem koji postoji je sto ti likovi iz banova ne nauce sta treba da koriguju nego vrte istu pricu pa bi moderacija mogla jasnije da objasnjava razlog banovine. A ti i dalje ne pomenu koji su to dobri likovi koji su banovani?



                                Hahahah.....evo vidite kako se pise na ovom pdf-u, inace pored slihtare i trola me je ranije proglasio i Partizanovcem
                                Ako neko ima vise forumskog iskutva po razlicitim forumima, onda je taj shvatio da ne postoji super moderatori i da su sve ovo decje price i da je pametnije da se energija usmerava u konstruktivnije stvari.
                                Ama gde sam rekla da su banovani? Rekla sam otišli - doslovno napustili forum ili retko pišu.
                                Eto ja tebi odgovorih i sada stvarno stavljam tačku na ovu diskusiju jer vidim da nas nikuda ne voli..

                                Olja kod nas na tenisu ma koliko peckanja i čarkica i navijačkih sitnih bockanja bilo opet vlada jako dobra atmosfera
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X