Strana 194 od 194 PrvaPrva ... 94 144 184 192 193 194
Rezultati 2.896 do 2.901 od 2901

Tema: Kritike, žalbe i ostale zamerke

Crveni Djavo Lord Aleksoni avatar
    Datum registracije
    28.11.2011
    Moć reputacije
    214749082
    Ovo je sprdnja Stojanče, gde je ovo za ban

Tolerišu se oni stalkeri, da ih ne spominjem zna se koji su a neke smešne stvari se sankcionišu..
    <a href=http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif target=_blank rel=nofollow>http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif</a>

2. Your Google Adsense code here
    Moderator Stojanče avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748456
    Dobro sam upoznat sa načinom pisanja forumaša.

Nema ovde sprdnje, trebalo je i duže ali ovaj put biće samo 7 dana.
    Izmenio/la Stojanče; 10.10.2019 u 19:55.

Hero Member LosmiSK avatar
    Datum registracije
    06.08.2017
    Moć reputacije
    214748644
    Stalker si i ti sad. Sta spominjes druge u prici oko drugog bana. Verovatno problem oko to nacije. Itd..ali vidis kad ja kazem da drugi vredjaju onda nista a ovo ban na keca. Modovi treba da se dogovore oko ovoga...
    3× ABA League champion (2015–2017)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    3× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

Hero Member LosmiSK avatar
    Datum registracije
    06.08.2017
    Moć reputacije
    214748644
    Ja bih stvarno voleo da pređemo na neki civilizacijski nivo da možemo da komuniciramo bez toga "ti si kancer" ili "ti si glup" ili "ti si retard" ili "ti si degenerik".....mnogo pratimo svevišnjeg i njemu slične opozicionare, oni se frljaju atributima.

Doista nema potrebe, nemoj da smo Lošmi aka Nori Kol.

Rekoh ti čoveče opusti se, stvarno se ne palim na ovo klinačko prepucavanje što uglavnom i radi vas par.

Ako ne kapiraš iz videa šta je pisac hteo reći, milijardu reči ja ovde mogu ispisati, sve je džabe.

Što se Dekarda tiče i on preteruje uglavnom, ali i napiše nešto konkretno, za razliku od tebe koji uglavnom pišeš postove iz kategorije rasula, pa te par nas branimo od trajnog bana, ja ne iz razloga jer si ti sad neki lik, već iz razloga što nas je i onako malo na forumu, pa ajde i da trpimo i brišemo tvoje bljuvotine.

Što se inteligencije tiče,stvarno mi je nestvarno da čovek koji za sebe piše da je popio svu pamet ovog sveta ne zna da se rečica ne piše razdvojeno od glagola, u početku sam mislio da su lapsusi jer mnogo pišeš i žuriš da što više ispišeš, ali kako sam primetio da se stvar ponavlja onda sam skapirao da ti to u stvari ne znaš. Jbg, propusti čovek osnovnu školu i to nije problem, problem u nas Srba je što uglavno takvi ljudi sebi daju za pravo da komentarišu i okarakterišu ljude koji i imaju neko obrazovanje.

A i stilizacija rečenica ti je blago rečena u rangu nepismenosti, pogotovo iz ovog posta u kom si se baš potrudio da ne napraviš "lapsus".

Ali ok, tvoje mišljenje kao što je i ovo gore moje, rekao bih ti da mi popušiš kurac ali ne ide uz moj pedigre.

Moj ban je bio opravdan, tu nema diskusije i da si brisao ranije dosta toga, naravno ne samo meni vec svima. Ipak, sad vidim da je Brajkula i admin. Za mene neverovatna cinjenica, ali to je vec na modovima SK foruma.

Napisao sam da je degenerik i slazem se da sam bio bezobrazan. Ipak pitam tebe Stojance, sta da kazes za coveka koji zove Radonju, Radonja slameni sesir, kaze da je Noris Kol poluinvalid zivota i kao admin napusava qrcem ucesnika diskusije. Na sve to na tvojoj temi proziva coveka koji je u banovini i sam pravi nerede??

Sta ti kazes za te nove izraze, tipa poluinvalid zivota ili Radonja slameni sesir, sta to znaci i kako bi ti nazvao tog coveka? Ili stvarno je mi je nestvarno strasno je kako covek ne zna da se izrazi.

Nije on los lik, takvih sad da udjes u Max bet kladionicu mozes naci 70%. Tipa, udjes u kladionicu i pitas, alo Brajkula, jel Juventus kec? On kaze da jeste, ti izbrises Juventus.. Toliko je bitno njegovo misljenje u nekoj zadimljenoj rupi u Beogradu.

Retroaktivno treba da ga kaznis, najvise sto je admin i to on ne sme da radi. Ne sme niko, kamoli admin.

Imam poverenje u tebe Stojance, necu vise pisati o ovoj temi. Nadam se da ces presuditi po pravilima.
    3× ABA League champion (2015–2017)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    3× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

Moderator Stojanče avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748456
    Lošmi, ja jedino sam mogao Brajkuli izbrisati komentare. Bez obzira što sam moderator na ovom delu foruma ne ide da moderator banuje moderatora.

To može da uradi neko ko je na višoj funkciji od mene.

Njegova prozivka u vezi potpisa nije bila strašna, ti si žestoko reagovao i ja sam samo obrisao komentare.

Ti si kasnije nastavio i ja više nisam ima gde, morao sam da te banujem.

Nema potrebe tako da reaguješ, pogotovo kada vidiš da sam tu i aktivno učestvujem u diskusiji.

I sam znaš da sam uvek reagovao kada su tebe prozivali i banovao kada je bilo žestokih uvreda.

Ako imaš poverenja u mene onda me ispoštuj. Piši o košarci i šali sa tebi dragim ljudima.

Ja sam prošle nedelje bio i malo surov, ali morao sam takav biti.

Mnogo puta sam lepo zamolio na drugarski način i nije pomoglo, tako da sam pooštrio kriterijum i smanjio prag tolerancije.

Forum Resident dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748929
    Šta ima Lošmi da se žali kad je pravično banovan.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

Strana 194 od 194 PrvaPrva ... 94 144 184 192 193 194

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •