Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reprezentativci losi. Od kad je uso Jevtovic nesto smo proigrali.

    Comment


    • Ne bih da grešim dušu, ali Ebesilio je mlaka voda.

      Baš me zanima što nema Melega, nestvarna mi ova priča sa Milićem, a da Meleg nema mesta ni na fosni.

      I sada je glavno pitanje šta je sa Stoiljkom i povredom !?

      Comment


      • Lepa igra zasad. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Gadi mi se Radonjič više od Kange prošle godine. Prijtelju nisi sam na terenu nosi se u 3pm. Svaku šuta kreten mali naloženi. Beži bre.

          Comment


          • Moram da primetim da ova trava bas lepo izgleda [emoji7]

            Opaalaaa kakav gol
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ebecilio 1-0, Savić/Degenek 2-0, Radonjić 3-0.
              Posle Uroš ne zna

              Brat poslednjih godinu i po dana daje golove u prvih 20-25 min.

              Comment


              • Otvorili smo ih na vreme. Ziveli! Ne znaju ovi iz Apoela, ali zna ovaj iz Apoela

                Comment


                • Op op [emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Lorencooooo

                    Comment


                    • Kako igra Ebesilio ovih 20min. Ne kazem zbog ovog gola nego gledam ga sa istoka i vrlo je smiren na lopti, agilan i samouveren.

                      Comment


                      • Ebecilio najbolji Radonjić najgori. Mator si ti brat moj da ti uvek beži lopta. Baš je van forme ne znam šta mu je i kako je toliko dekoncentrisan.

                        Comment


                        • Od večeras se više niko neće sećati Kanginja. Sad ide godinu dana Ebicilio hajp. Kakav brat, kako igra majstorski.

                          Comment


                          • Ovaj Radonjic je nevidjeni indijanac.. Potpuno ga je raskrinkao Milojko Pantic.. On decko nikome ne dodeje, tera pravo dok ne izgubi.. Po nerazumevanju igre, najvise mi lici na Neiemara.. Takvi likovi su iz nekog meni nepoznatog razloga na ceni, tako da bi najbokje bilo da ga prodamo

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ebecilio najbolji Radonjić najgori. Mator si ti brat moj da ti uvek beži lopta. Baš je van forme ne znam šta mu je i kako je toliko dekoncentrisan.
                              Ne beži mu nego da dug for jer veruje da može da je stigne, i može. Nego, ne ukalkuliše baš najbolje da su i štoperi tu [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bukvalno je sve lopte izgubio od pocetka utakmice.. Siguran sam da je zaljubljen u sebe

                                Comment

                                Working...
                                X