Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi iz aviona se vidi da smo bolji tim...mnogo vise energije smo mi potrosili u cetvrtak, doduse i oni su imali to klackanje autobusom...ali se vidi da smo na rezervi i nije ovaj derbi u dobrom trenutku...ali boze moj, stisnuti zube, gurnuti ove brzanjce na teren da na svezinu pokidaju...Krsticic je meni ok za debi, ne komplikuje, trazi brza resenja...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      Io sono optimisto..
      Gangsterski recnik Da pojacamo pritisak sa klupe i to je to. Suma im je odlican.

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Nije los derbi, bio bi jos bolji da Partizan nema taj seljacki mentalitet da stalno lovi sudiju na penal i da pravi faulove s ciljem da se povredi igrac protivnika.

        Srnic je bolno neinteligentan fudbaler, Stojkovicu se iz onih situacija jednostavno daje gol jer on se uvek baci naglavacke napred i samo malo koncentracije je dovoljno da se lopta malo podbode i lako ubaci gol.

        Krsticic ce biti pravo pojacanje kad promenimo ovaj uzas od trave, donosi dobre odluke, brzo odigrava i brzo misli ali decko verovatno ne pamti kad je poslednji put igrao na njivi.

        Partizan osim one minijature Sume i dve tranzicije koje je dobro povukao otprilike nista.
        Derbi, ako gledamo kvalitet fudbala, je najblaže rečeno tanak.

        Ima brobe, ima žari.....ali......

        Igrao je Krstičić prošle godine Seriju B, tamo ima sličnih livadica.

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Gangsterski recnik Da pojacamo pritisak sa klupe i to je to. Suma im je odlican.
          Da..onaj dribling...wow..kapa dole...opasan igrac...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Gangsterski recnik Da pojacamo pritisak sa klupe i to je to. Suma im je odlican.
            Jeste, ali on to vise radi u mestu, nije konkretan dovoljno, ume on lepo da naravi visak povremeno, ali je u zavrsnici tanak po meni.

            Comment


            • Ja mislim da Srnica treba zameniti jos odmah na poluvremenu. Em sto nema snage, em mu nije dan....

              Sad ne znam da li je tu Milic ili Radonjic

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Gangsterski recnik Da pojacamo pritisak sa klupe i to je to. Suma im je odlican.
                Suma je igrač za mali fudbal (ne mislim zbog visine). To što on igra je efektno ali ne i efikasno (korisno), bar ne za sada.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Derbi, ako gledamo kvalitet fudbala, je najblaže rečeno tanak.

                  Ima brobe, ima žari.....ali......

                  Igrao je Krstičić prošle godine Seriju B, tamo ima sličnih livadica.
                  Ja stvarno ne znam sta ste vi ocekivali posle utakmica u cetvrtak i na ovakvom terenu. Igra se dosta brzo i energicno, videli smo par lepih poteza i dobro odigranih akcija, ima dosta markacija i specijalnih zadataka pa su glavni igraci malo pod pritiskom. Nista posebno kvalitetno ali i nista posebno lose, sasvim korektno poluvreme.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • ma moraju gejlor i boaci metnuti bar po jedan!
                    bonnet de douche

                    Comment


                    • Sto pre Radonjic u igru!

                      Comment


                      • Mora sveza krv stvarno...bolje su oni usli sad...mi lipsavamo polako...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Neka je sutnuo kanga srnic nije zasluzio da mu se da lopta

                          Comment


                          • Sta bi Radonjic sad uradio na strani gde je bio Pesic aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

                            Comment


                            • Ala brise Gobelja

                              Comment


                              • Adzinjo prvi ulazi...Radonjic se izgleda bas raspao u cetvrtak...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X