Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da li se uopste trazi jos neki igrac da ne kazem centar, il su ovo price sto je babi milo?

    i kad se zavrsava prelazni rok, kako ono 15-og ili 17-og?
    FILIPE ODLAZI!!!

    Comment


    • Originally posted by Amon RA View Post
      da li se uopste trazi jos neki igrac da ne kazem centar, il su ovo price sto je babi milo?

      i kad se zavrsava prelazni rok, kako ono 15-og ili 17-og?
      Prelazni rok izmedju ABA ligasa je valjda do 15og a u Evroligi je ja mislim nekad do februara ili cak marta. Znam da igraci koji su igrali za drugi tim u EL tek mogu igrati za novi od 16og kola.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Amon RA View Post
        da li se uopste trazi jos neki igrac da ne kazem centar, il su ovo price sto je babi milo?

        i kad se zavrsava prelazni rok, kako ono 15-og ili 17-og?
        15 tog za Aba ligu, tu smo zavrsili sto se tice prelazaka.

        Comment


        • Originally posted by kum žoržo View Post
          Vozaca A8.
          Crni ili beli?
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Eto i nekog regionalnog pravila koje je naprednije od evroligaskog. To do februara/marta je sumanuto pravilo, treba imati kraci prelazni rok, a nakon toga dozvoljavati kupovine samo u slucajevima povreda igraca...

            Sa druge strane ucesnici Aba lige u Evroligi (tj mi) smo osakaceni, jer nama se isplati kupiti igraca samo do 15og, jer koji ce nam igrac koji ce igrati samo evroligu... dok drugi ucesnici evrolige nemaju taj pritisak sem ako nemaju slican limit njihovih nacionalnih prvenstava. Mada oni s obzirom da imaju A licence, domace takmicenje im i nema takav znacaj kao nama koji to mesto moramo obezbediti na terenu svake godine. Totalno neravnopravno takmicenje.

            Comment


            • Mene čudi što kum žoržo nije bacao rebuse za Ennisa. Kako li bi to izgledalo?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Zna kum al ne sme da kaže
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Valjda vracamo Apica i Lazarevica u FMP ali na pozajmicu

                  Comment


                  • A do kada mozemo da registrujemo igraca za aba ligu? Ne mislim na prelaz izmedju aba klubova,znam da je prosle sezone valjda bilo sredinom januara ili tako nesto,nmg da se setim?

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      A do kada mozemo da registrujemo igraca za aba ligu? Ne mislim na prelaz izmedju aba klubova,znam da je prosle sezone valjda bilo sredinom januara ili tako nesto,nmg da se setim?
                      Kraj Januara, ali mozes najvise 20 igraca da licenciras za godinu dana. Mi smo sa Enisom trenutno na 16.

                      Comment


                      • Znaci lagano

                        Comment


                        • Originally posted by Amon RA View Post
                          da li se uopste trazi jos neki igrac da ne kazem centar, il su ovo price sto je babi milo?

                          i kad se zavrsava prelazni rok, kako ono 15-og ili 17-og?
                          Ti bese ubedjivao sve kako se ne traži igrac (pre Enisovog potpisa)?

                          Comment


                          • Mislim da je Radicevic dosta doprineo da se trazi igrac tipa Enisa ,pre svega se razmisljalo o pojacanju pod kosem ali Radicevic pokazao da nije za ozbiljan nivo kosarke i planovi su se promenili za sada ....
                            obzirom da su Apic i Lazarevic nadamo se i Keselj bivsi treba ocekivati jos jedno pojacanje po meni

                            Comment


                            • Znaci trazili smo zamenu za Radicevica tj pleja,a doveli igraca na poziciji ,najpribliznije,Jake Blazica,a takvih i boljih ima nekoliko u timu.
                              Oterali,ponizili,unazadili momka(Lazarevic) koji ,bar svojim trudom ,zalaganjem,privrzenosti,nije to zasluzio.

                              Comment


                              • enis i jaka nemaju nikakve veze. enis je pre neka niza verzija djenke za siromasne.
                                ne vidim sta je lazarevic izgubio u zvezdi. pravi potez je vracanje u fmp. niti je ponizen niti oteran. s druge strane mozes da se zalazes, trudis i budes privrzen koliko hoces ako nemas kvalitet, dzabe.

                                Comment

                                Working...
                                X