Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba nam nista...ende.....zakljucavaj bre ovo govno od teme, celu sezonu samo prelazni rok...crko dabogda ko ga izmisli...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Znaci da mi sada zajebemo Koltona kao sto je on nas zajebao ono vece kada je otkazao potpis gotovog ugovora. Mozda si u pravu koga jebe, da vidi i on kako je kada se postigne dogovor pa se otkaze u minut do 1 novembra.
      Da.

      Originally posted by Laki21 View Post
      Posle svih ovih godina pod Radonjićem meni je potpuna distorzija uma 0 post opcija u timu.

      U stvari, ima li još neko ko igra vrhunsku košarku da je nema?
      Kakvu post igru ima Bamberg ove sezone? Kakvu post igru je imao Efes prosle sezone? CSKA sa Hinesom i Hunterom?

      Originally posted by Svarog View Post
      Tomasa su cuvali Lazic, Dobric ,Lazarevic a tek cini mi se u poslednjij cetvrtini bjelica, jer je covek igrao 3 vecim delom meca.A da nam 4 treba, treba ako Jankovic nastavi da bude ono sto jeste.
      Bolden nije ulazio uopste u 4. cetvrtini, znaci da je Thomas svo vreme igrao 4, a tada nismo primili kos samo kada oni to nisu hteli i kada bi se spetljali. Ono je bilo strasno, molio sam Boga da damo trojku pa da ih pustimo da se usetaju, samo da ne primimo trojku. Pogledaj kako je tekao rezultat i kako nijedan napad nismo uspeli da odbranimo (osim poslednjeg).
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Golden Stejt. Klivlend. CSKA. Fenerbahce.


        Originally posted by canarian View Post
        Da.



        Kakvu post igru ima Bamberg ove sezone? Kakvu post igru je imao Efes prosle sezone? CSKA sa Hinesom i Hunterom?
        NBA ne pratim, mislio sam na evropsku košarku.

        Fener ima Deveologlua (kako li se već izgovara ne da mi se da guglam) za ne daj Bože, a Hines i te kako ume da odigra leđima.

        Znači svede se knjiga na nas i Bamberg. Nije baš da je veliko društvo.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          NBA ne pratim, mislio sam na evropsku košarku.

          Fener ima Deveologlua (kako li se već izgovara ne da mi se da guglam) za ne daj Bože, a Hines i te kako ume da odigra leđima.

          Znači svede se knjiga na nas i Bamberg. Nije baš da je veliko društvo.
          Mi napadamo sa Bjelicom, i to svaku utakmicu imas udvajanja na njemu kada igra na postu. Kakav crni Hines, pa on kako primi loptu vraca je spolja, Fener nema nista, CSKA nista, Real proba eventualno sa REjesom i Ajonom ,jedino Olympijakos ima na 4 i 5 igrace da igraju na postu.
          Last edited by Svarog; 28-10-17, 19:02.

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Posle svih ovih godina pod Radonjićem meni je potpuna distorzija uma 0 post opcija u timu.

            U stvari, ima li još neko ko igra vrhunsku košarku da je nema?
            jesi ti gledao kkcz ove sezone?
            ako nisi, obrati paznju na decka sa brojem 51
            preziva se isto kao jedan nas bivsi igrac, ovih danas stanovnik minesote

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              NBA ne pratim, mislio sam na evropsku košarku.

              Fener ima Deveologlua (kako li se već izgovara ne da mi se da guglam) za ne daj Bože, a Hines i te kako ume da odigra leđima.

              Znači svede se knjiga na nas i Bamberg. Nije baš da je veliko društvo.
              Laki, Hajns nije igrao na niskom postu dve godine unazad. Ocigledno da osim Zvezde nisi pratio ni Evroligu dovoljno. Ahmet Duverioglu takodje nije post igrac, ne znaci da nece postati jer ima dobar "frame". Na kraju krajeva, on je bitan igrac za igru Fenerbahcea koliko i Stefan Jankovic za Zvezdu. Trenutno.
              Edit: Kajl Hajns je, po meni, najbolji pik end rol visoki igrac u Evropi. Barem onaj Hajns iz Olija i prve dve sezone u Cska.
              Pogledaj njegove proseke i procente kada nije igrao Teo, pa ces videti koliko cesto i kako uspesno zida.
              Edit vol. 2: Kajl Hajns i visina u istu recenicu.
              Last edited by Dubiozni goblin; 28-10-17, 19:20.

              Comment


              • Većina EL timova nema "klasičnu" peticu, takvi igrači polako odlaze u istoriju ... isto važi i za igrače bez šuta (poluigrače)
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Većina EL timova nema "klasičnu" peticu, takvi igrači polako odlaze u istoriju ... isto važi i za igrače bez šuta (poluigrače)
                  Bas to. Sad svi teze kolektivnim preuzimanjima u odbrani. Realno gledano, tromog igraca sve teze mozes da sakrijes u odbrani.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Nisu ga još tražili, a kad ga ne traže, napisaće na zvaničnom sajtu kluba.
                    jel me zajebavas il si ozbiljan da i nakon crtanja nisi skontao?

                    dakle jos jednom, rasclanicu ti na tri etape,i ne samo tebi vec svima koji ne kontaju..

                    1) igrac se trenutno ne trazi, znaci u ovom momentu u kom smo sad, igrac se ne trazi, dakle ne trazi se, u smisli da se ne trazi.
                    2) ove price rajt, parahuski, ajverson, lebron su izmosljitine dokonih fenova/novinara kako god hoces, i onda za posledicu toga imamo ovo da se i dalje prica i pise o glupostima kako je igrac za kojeg nismo ni bili zainteresovani presao u neki peti klub, ili kako dolazi igrac koji redovno igra u nekom drugom klubu..
                    3)ako, kazem ako se u toku sezone pojavi potreba, u smislu da se zaredja sa porazima u abi ili da se ne daj bobe neko povrede, mozda ali samo mozda se tada potrazi igrac..
                    a i tada, u takvoj i samo takvoj situaciji(koja je gore navedena) za tog igraca x ne bi bila nikakva rasprava kao sto sada ima ovih besmislenih rasprava oko rajta, parahuskog itd, vec ce jednostavno ako se neko i potpise, to prvo biti objavljeno na sajtu.

                    a ako ti i dalje nije jasno sta sam hteo reci, te da se u ovom momentu uopste ni ne prate niti smo zainteresovani za nekog igraca, onda jbg.
                    FILIPE ODLAZI!!!

                    Comment


                    • Mi ne trpimo prosecnost. Bice sve domaci igraci jednog dana, jasno da nam je to kurs. Nema vise zezanja I da budu menadzerski timovi I te fore. Ovaj klub ima jasnu viziju za prezivljavanje pod ovom politickom huntom.
                      Last edited by LosmiSK; 28-10-17, 20:31.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Druze Tito, ti jesi najpesimisticnija persona koju je internet ove zemlje video, ali i pored toga moram da ti kazem da ili namerno zezaš ili nisi informisan oko stanja u KKCZ.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Mi ne trpicmo prosecnost. Bice sve domaci igraci jednog dana, jasno da nam je to kurs. Nema vise zezanja I da budu menadzerski timovi I fore. Ovaj klub ima jasnu viziju za prezivljavanje pod ovom politickom huntom.
                          umm...ne trpimo prosecnost i planiramo dominaciju iskljucivo sa domacim igracima?
                          i to je jasan kurs nakon ove sezone gde cemo po svemu sudeci imati 4 stranca?

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Većina EL timova nema "klasičnu" peticu, takvi igrači polako odlaze u istoriju ... isto važi i za igrače bez šuta (poluigrače)
                            Zato sto ih nema, jer nema trenera koji bi radili sa njima, da ih nauce nesto, mislis da niko ne bi uzeo Pekovica, Gasola da mu sad ponude, svaki trener oberucke, ali nema ih, ne zato sto ih ne zele. Normalno je da uzmes nekoga od 205 koji moze da preuzme nesto i ne zna nista nego da uzmes nekoga od 212-215, nije skocan, nije pokretljiv i ne zna nista.

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              umm...ne trpimo prosecnost i planiramo dominaciju iskljucivo sa domacim igracima?
                              i to je jasan kurs nakon ove sezone gde cemo po svemu sudeci imati 4 stranca?
                              Moras da citas izmedju redova. Znas gde smo bili 2011, mali sarkazam za ove kosarkaske intelektualce
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Nisam za dovodjenje centra. Zasto Radonjic nije koristio Bjelicu na cetvorci? Zato sto mu se nimalo nije uklapao u njegovu odbranu, odnosno samo prisustvo Bjelice na 4 je takvu odbranu obesmisljavalo. Druga je stvar sto Bjelici naravno vise odgovara ta pozicija jer ne mora da se rve sa protivnickim peticama i ima svezine i snagu da ugura cetvorke u kos ili da sutira za 3 poena.

                                Kazete nemamo centra ni post opciju. Pogledajmo malo evroligu, jel Bamberg ima post opciju? Prosle godine nisu ni imali cestitog centra i igrali su odlicno. CSKA ima Huntera i Hinesa, nijedan od njih nije teskas, ranije je i Olimpijakos igrao sa centrima koji su ukucavali loptu u kos posle picka.
                                Nama je veliki problem sto cetvorke nisu u stanju nista da isprate, a hocete i Peru na 4?! Sta mislite, otkud Thomasu prekjuce toliko poena, sta mislite ko ga je cuvao? Nama treba cetvorka koja ce da skace i brani reket, nasa snaga je u toj petorci sa Perom na 5. Sa tim bi i Bjelica mogao delom da ide na 5, opale bi mu brojke, ali ne bi se sutra Makabi setao do kosa kako je stigao. Zaboravili ste da su promasivali u 2. poluvremenu samo kad bi potegli neku tesku trojku ili pogresili u dodavanju.

                                Odbrana nam je horor jer cetvorka rupa na terenu. To mora sto pre da se krpi, zapravo ili to ili bek sa dobrom kontrolom lopte. Kakav centar ...
                                Daleko od toga da je nama prošle godine pozicija 4 bila jaka. Luka nije bio neki vrhunski defanzivac, a Simon je imao problem u mismeču sa jakim četvorkama u odbrani. Zato smo profitirali u napadu, gde te kabaste četvorke nisu mogle da čuvaju Simona. Slično je i sa Bjelicom, on može imati problem u odbrani sa nekim četvorkama, ali zato i one sa njim na drugoj strani terena. Situacija je ista, samo zavisi od percepcije i procene trenera šta će da radi i gde više može da profitira. Radonja se odlučio da akcentuje odbranu i zato Bjelica na 5, kod Alimpija je druga priča. Za sada.

                                Lepo sam objasnio da Antić igra 5 u odbrani, u napadu širi igru i šutira trojke, dakle nema post igre za njega i neće je ni biti. Drugo, Thomas nas je punio i prethodnih godina, kod različitog rostera od ovog i drugog trenera. To što opisuješ kao osobine četvorke koja nam treba, kod nas treba da radi Lesor. Bukvalno to -da skače, pomaže, isprati, zaštiti obruč. On to ne radi jer ne zna. A nadamo se svi da će naučiti.

                                Centar nam je neophodan jer nam trebaju poeni iz reketa. Ne može se ništa uraditi prangijanjem. Osim ako nisi GSW. Gore si nabrajao ekipe, a zaboravio da pomeneš Ekpe Judoa koji je najzaslužniji za titulu Fenera. Čovek zatvorio reket, kraj. I Real sa Ajonom, koji je potcenjen igrač, je imao kontrolu reketa, plus Buruzisa. U CSKA si imao Hajnsa koji je poentirao iz reketa, iako je 198cm, Voroncevič, Kurbanov, Frilend davali doprinos. U krajnjoj liniji, u Zvezdi si imao Kuzmića, Bobija, Cirbesa bez kojih naši rezultatu u EL ne bi bili ni približno isti.

                                Comment

                                Working...
                                X