Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda je za J & J dvojac moglo biti neke dileme jer su bili eto preko okeana, pa se baš nije imalo uvid kakvi su igrači.

    Ali niko ne može da me ubedi da je izvršen bilo kakav ozbiljan skauting Radičevića. Činjenice to opopvrgavaju. Na kraju krajeva, ako ne postoji domaći igrač na toj poziciji, dovedi stranog koji je u stanju da ispuni makar minimum zahteva.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Slažem se za košarkašku publiku, međutim, mislim da bi se trebali složiti i da ovaj tim nije super niti će ikada biti, jer je jednostavno nakaradno sastavljen, bez osnovnih organiskih delova koji jedan košarkaški tim treba da sadrži. Onaj ko nam je radio skauting domaćih igrača smrtni nam je neprijatelj, a onaj ko se bavio kompozicijom tima je budala.
      Sve se slazem ali ajde da vidimo koliko Zvezda ima stvarno navijaca ...verovatno manje od Bamberga ...
      I onda uzmes u obzir pare i za koliko se ljudi pravi tim i dodjes do toga da je ovo u stvari mnogo bolje nego sto bi trebalo da ocekujemo
      Posteno poseta juce je jasna poruka da interesa za KK u stvari nema dovoljno. I ako imamo par hiljada navijaca onda je skauting super
      Poenta je da mi ocekujemo vrh rada svih i svuda osim nas navijaca

      Comment


      • Koga smo oterali/doveli nakon ovog poraza?

        Ili smo sa igraca presli na upravu? Cisto da ispratim fabulu...
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 03-11-17, 10:44.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by DownUnder View Post
          Sve se slazem ali ajde da vidimo koliko Zvezda ima stvarno navijaca ...verovatno manje od Bamberga ...
          I onda uzmes u obzir pare i za koliko se ljudi pravi tim i dodjes do toga da je ovo u stvari mnogo bolje nego sto bi trebalo da ocekujemo
          Posteno poseta juce je jasna poruka da interesa za KK u stvari nema dovoljno. I ako imamo par hiljada navijaca onda je skauting super
          Poenta je da mi ocekujemo vrh rada svih i svuda osim nas navijaca
          Imas jezgro od nekih 2000-2500 pravih kosarkaskih zaljubljenika koji prate Zvezdu na svim utakmicama , sada u zavisnosti od raznih okolnosti ne dodju bas svi ali to je to i imas ostale fensi navijace koji ako su se pobede zaredjale onda se dolazi ako nema pobeda i nema sansi za f4 onda to vise nije in.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Vesic za vreme vladavine Tadica i Dacica je bio u nemilosti stranke ako nije bio i izbacen posle Tadicevog preuzimanja stranke. Nije mogao dinara da unese u klub jer nije imao nikakve veze sa drzavnim vrhom. Vesic sada je najmocniji covek grada i jedan od najmocnijih ljudi u zemlji, clan psihovog kabineta i jedan od najblizih saradnika.
            Ja kapiram da Daba pokusava da brani Covica tako sto ce nas plasiti raznim Vesicima, ali ta prica ne pije vodu. To je deo Coviceve propagande kako bi uvelicao sebe i ucvrstio svoj polozaj kod navijaca, kao- setite se gde smo bili 2011. i ako necete mene doci ce vam Vesic pa cete igrati kosarku protiv Sloge iz Kv. Cista manipulacija poluistinama koja se primila kod velikog broja navijaca.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Vesic za vreme vladavine Tadica i Dacica je bio u nemilosti stranke ako nije bio i izbacen posle Tadicevog preuzimanja stranke. Nije mogao dinara da unese u klub jer nije imao nikakve veze sa drzavnim vrhom. Vesic sada je najmocniji covek grada i jedan od najmocnijih ljudi u zemlji, clan psihovog kabineta i jedan od najblizih saradnika.
              Ja kapiram da Daba pokusava da brani Covica tako sto ce nas plasiti raznim Vesicima, ali ta prica ne pije vodu. To je deo Coviceve propagande kako bi uvelicao sebe i ucvrstio svoj polozaj kod navijaca, kao- setite se gde smo bili 2011. i ako necete mene doci ce vam Vesic pa cete igrati kosarku protiv Sloge iz Kv. Cista manipulacija poluistinama koja se primila kod velikog broja navijaca.
              Daba ne brani Covica niti ima potrebe za time on moze sam da se brani a Vesic je najvece zlo koje je ikada krocilo u Zvezdu to se vidi i u KK i u Fk
              i ne plasim ja nikoga a Vesic i komp a zna se odlicno na koga mislim na one koji sada pumpaju pare u komsiluk cekaju da upadnu u Zvezdu kao spasioci
              i da svoje eventualne neuspehe pravdaju time kako su zatekli Zvezdu u propadanju.
              Manite me tih prica molim vas imam dovoljno godina da vidim sta se valja iza brda.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Koga smo oterali/doveli nakon ovog poraza?

                Ili smo sa igraca presli na upravu? Cisto da ispratim fabulu...

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Evo par mojih utisaka sa sinoćnje utakmnice:

                  1. Posjeta užasno loša. Zvanično tek 5900 gledalaca, za šta donekle krivim i upravu koja je morala znati da će sve teže biti napuniti Arenu, posebno protiv Bamberga. U Srbiji je teško očekivati punu Arenu, pa čak i pola Arene, sa najnižom cijenom karte od 1000 dinara. Sa druge strane i protiv velikog Makabija je bilo tek 2500 gledalaca više, a karte su bile i po 500 dinara za gornji prsten, što govori u prilog ideji da smo se ili umorili od basketa i digli ruke od ovog tima ili da se sprema pobuna protiv uprave.

                  2. Sinoćna igra je bila blago rečeno užasna i čini mi se da smo mi jedini tim koji igra sva takmničenja sa jednim plejom (koji ima 32 godine) i bez ijednog centra. Ročesti igra povrijeđen, bez treninga, mijenja ga Radičević čija igra je blago rečeno skandalozna i koji ni u jednom aspektu ne doprinosi ovoj ekipi. Niti igra odbranu, niti ima šut, niti dijeli asistencije, a u pojedinim momentima nije u stanju niti loptu da prevede kako treba. Oni njegovi pokušaji floutera izazivaju osjećaj ekvivalentan zabadanju noža u oko, posebno ukoliko prilikom bacanja istih pogodi vrh ili ivicu table. Šut za tri, dok lopta sa besmisleno velikim lukom leti ka obruču, bez nade da će se istog dočepati, izaziva osjećaj borbe za vazduh i blagi bol u grudima, što bi rekao Bajaga...

                  3. Janković i Jovanović... zaista se nadam da ova dvojica i Radičević, nisu najbolje što srpska košarka u ovom trenutku ima. Jovanović se trudi i pokušava da bude koristan. Moguće da bi mogao biti pristojan centar u jednom trenutku, ali taj trenutak svakako nije sada. Janković je čovjek od jedne finte i krajnje sumnjivog šuta, koji nema problema da testira u svakoj situaciji. Samopouzdanje koje ovaj čovjek posjeduje nimalo ne odgovara njegovom košarkaškom znanju i to mene, kao gledaoca, prilično nervira. Sad kada ih gledam, osjećam žal što Nikola Janković nije doveden u ovaj tim jer je za komad bolji igrač i spremiji za ovo što mi igramo od obojice. Koliko mi se čini, nije ni stariji, a vjerovatno je i jeftiniji od obojice. Ako ništa drugo, barem bismo bili sigurniji u skoku, a njegova katastrofalna slobodna nisu ništa gora od onih koja izvodi Jovanović trenutno. Imam utisak da bi trenutno barem dva igrača iz FMP-a više doprijnijela od njih, a i Apić mi djeluje smislenije nego ijedan od ove dvojice.

                  4. Skok, koji je koliko toliko radio u EL, a nikako u ABA ligi, je bolna tačka, posebno bez Pera na terenu. Ako ništa drugo, on barem gradi igrače i otežava im skok. Bez njega je to što je ionako loše, znatno lošije.

                  5. Feldin je čovjek od koga se očekuje neka konstantnost u igri. To je pritisak koji svi stranci imaju gdje god da igraju. Trenutno kod njega konstantnosti nema, i nadam se da će uspjeti da se stabilizuje i da odigra barem upola onoga što je igrao protiv Makabija prije nedelju dana.

                  6. Ročesti je igrač koji opravdava lovu uloženu u njega. Uz Milera najbolji napadač koji je ikada obukao naš dres i koji i u 32. godini života daje sve od sebe da Zvezda odigra što bolje. Sve što je do sada uradio od kada je kod nas je za poštovanje i tu nemam nikave zamjerke. Čak bih rekao da mi najviše smeta što sinoć u poslednjoj četvrtini nije uzeo loptu i svaki napad završavao sam dok mu preostala četiri igrača samo prave blokove... Čini mi se da bi to i ostalim odgovaralo.

                  7. Pojačanja. Ukoliko nema love, OK, navijamo za Zvezdu i ljude koji nose njen dres i koji imaju moju podršku kada god sam u mogućnosti da ih gledam. Sa druge strane, ukoliko ima love, dajte pristojnog pleja i, zavisno od koncepta centra koji može da vrti PnR ili brzu četvroku koja bi u odbrani mogla da skoči i stigne brze igrače protivnika, a spolja da raširi igru šutem ili prodorom. Moj predlog, pošto ove godine ionako nemamo čemu da se nadamo kada je u pitanju uigravanje timske odbrane, posebno ne na prošlogodišnjem nivou, dajte nam Pulena i Kvinsija i da pucamo sa svih strana, pa šta nam Bog da!

                  Comment


                  • Au jebote...pa jos ce nam ovde naturiti Vesica kao spasioca...sacuvaj boze sta sve necu procitati...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Au jebote...pa jos ce nam ovde naturiti Vesica kao spasioca...sacuvaj boze sta sve necu procitati...

                      Niko ne natura Vesica kao spasioca, cak sam siguran da niko tu bitangu ne bi voleo da vidi u nasem klubu.. Ja samo razbijam mit posle Covica potop. Ili ako necete Covica doci ce vam Vesic.
                      To su dve razlicite stvari, ali vrv. nisi pazljivo citao, jer sam bio jasan.
                      To su lazne dileme i manipulacija jer Vesic uopste nije alternativa Covicu a poznat je kao unistitelj kluba, pa ako necemo da nam klub opet bude unisten onda valja trpeti i ovakvog Covica.

                      Comment


                      • Ljudi,tema je prelazni rok.
                        Ne razumem ovakve rasprave na njoj.
                        Jebo Vesica...

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Ljudi,tema je prelazni rok.
                          Ne razumem ovakve rasprave na njoj.
                          Jebo Vesica...
                          Mozda predje pred gradske izbore, sto da ne?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Vesic za vreme vladavine Tadica i Dacica je bio u nemilosti stranke ako nije bio i izbacen posle Tadicevog preuzimanja stranke. Nije mogao dinara da unese u klub jer nije imao nikakve veze sa drzavnim vrhom. Vesic sada je najmocniji covek grada i jedan od najmocnijih ljudi u zemlji, clan psihovog kabineta i jedan od najblizih saradnika.
                            Ja kapiram da Daba pokusava da brani Covica tako sto ce nas plasiti raznim Vesicima, ali ta prica ne pije vodu. To je deo Coviceve propagande kako bi uvelicao sebe i ucvrstio svoj polozaj kod navijaca, kao- setite se gde smo bili 2011. i ako necete mene doci ce vam Vesic pa cete igrati kosarku protiv Sloge iz Kv. Cista manipulacija poluistinama koja se primila kod velikog broja navijaca.
                            Ne postoji ništa što se nije osušilo (sem njegovog bankovnog računa) čega se on dotako (ne dohvatio, čega se dohvatio dezintegrisalo se vrišteći).
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Vesic za vreme vladavine Tadica i Dacica je bio u nemilosti stranke ako nije bio i izbacen posle Tadicevog preuzimanja stranke. Nije mogao dinara da unese u klub jer nije imao nikakve veze sa drzavnim vrhom. Vesic sada je najmocniji covek grada i jedan od najmocnijih ljudi u zemlji, clan psihovog kabineta i jedan od najblizih saradnika.
                              Ja kapiram da Daba pokusava da brani Covica tako sto ce nas plasiti raznim Vesicima, ali ta prica ne pije vodu. To je deo Coviceve propagande kako bi uvelicao sebe i ucvrstio svoj polozaj kod navijaca, kao- setite se gde smo bili 2011. i ako necete mene doci ce vam Vesic pa cete igrati kosarku protiv Sloge iz Kv. Cista manipulacija poluistinama koja se primila kod velikog broja navijaca.
                              Vesiću želim sve najgore, i da uđe u Partizan a samim tim mnogo daleko da bude od Zvezde.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Uradio je Covic mnogo vise dobrih nego losih stvari u klubu ....ali zbog cega ga ne kritikovati kad usere stvar...ovo igranje u Areni je poslednja nebulozna odluka ...
                                a poznajuci njegovu psihologiju terace do kraja tako bez obzira sto nije u pravu ...za nas je Pionir taman dvorana ,ya posetu ,prihod ,rezultate ....

                                Comment

                                Working...
                                X