Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema reakcije,neka reaguju igraci i dobiju derbi to je u ovom trenutku izuzetno bitno

    Comment


    • Originally posted by Vinsanity87 View Post
      Ocekujem brzu reakciju Covica posle ovog veceras
      Biće reakcija od ponedeljka.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • jebo reakciju.jedno je jasno. pusteni smo niz vodu. 31.12. covicu istice ugovor. ceka se rezultatski krah da nas preuzmu. nema para, nema pojacanna. moliti miska za ennisa i uzeti oja. to nista ne kosta

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          jebo reakciju.jedno je jasno. pusteni smo niz vodu. 31.12. covicu istice ugovor. ceka se rezultatski krah da nas preuzmu. nema para, nema pojacanna. moliti miska za ennisa i uzeti oja. to nista ne kosta
          Kakav ugovor ?

          Comment


          • uppr. izmedju fmp i kkcz

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              uppr. izmedju fmp i kkcz
              Da si ti meni živ i zdrav:
              Kraj UPPR, vraća se KK Crvena zvezda

              Košarkaški klub Crvena zvezda Telekom saopštio je da je uspešno okončan Unapred pripremljeni plan reorganizacije iz 2011. godine, godinu dana pre planiranog.
              Izvor: B92 sreda, 8.07.2015. | 20:55

              Tako su se stekli uslovi da KK Crvena zvezda (Mali Kalemegdan 2) u sezoni 2015/2016. zauzme mesto u svim takmičenjima.

              Pre četiri godine KK Crvena zvezda je prepustila ime i igrače FMP-u iz Želenika, tokom trajanja reorganizacije kluba koji bio u velikim dugovima.

              "Na Skupštini je konstatovano da je KK Crvena zvezda realizovala sve aktivnosti koje su bile predviđene po Unapred pripremljenom planu reorganizacije, usvojenim prvosnažnim rešenjem od 02.07.2012. godine pred Privrednim sudom u Beogradu. Na taj način realizacija UPPR-a KK Crvena zvezda je uspešno okončana. Time su se stekli uslovi da u skladu sa sporazumom iz 2011. godine, KK Crvena zvezda (Mali Kalemegdan 2) u sezoni 2015/2016 zauzme svoje mesto u svim takmičenjima. Na osnovu zaključaka sa ove sednice Skupštine, period stabilizacije koji je počeo 2011. godine može se nazvati uspešno okončanim na ponos i zadovoljstvo svih onih kojima je Zvezda u srcu", saopšteno je na sajtu kluba.

              Tako je zvanično okončana saradnja Zvezde i FMP-a, u okviru koje su crveno-beli prvi put osvojili regionalnu ABA ligu, postali šamponi države posle 17 godina, te vratili se u Evroligu posle vise od 15 godina odsustva.

              Sporazumom dva kluba svi trofeji osvojeni u prethodne četiri godine (po jedna ABA lige i Superliga, te tri Kupa Radivoja Koraća) pripadaju klubu sa Malog Kalemegdana.

              Zvezda se u prethodne četiri godine takmičila kao pravni subjekt Crvena zvezda Beograd, sa sponzorskim "prezimenom" Telekom, ali takmičarsku funkciju opet preuzima matični klub.

              Klub sa Malog Kalamegdana je u međuvremenu, dok je bio "zamrznut", vraćao dugove poveriocima, bivšim igračima, trenerima, funkcionerima i državi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • neki kurac mu istice sad da li je uppr il ugovor izmedju fmp ili cz. ali izgleda da mu najvise istice vreme. pocistice ga bratija na zalost opet preko grbace navijaca

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  jebo reakciju.jedno je jasno. pusteni smo niz vodu. 31.12. covicu istice ugovor. ceka se rezultatski krah da nas preuzmu. nema para, nema pojacanna. moliti miska za ennisa i uzeti oja. to nista ne kosta
                  Pa nista nam Ojo ne bi doneo, a nije ni Covic lud da oslabljuje FMP. Ennis vec moze jer nam bolno fali bilo ko u spoljnoj liniji, a da u napadu ne stoji u cosku i ceka loptu.
                  Ne zanosite se da EL moze da se pusti niz vodu. Moze, ali igraci ce iz nedelju u nedelju da trpe bolne poraze i na kraju ni oni (a ni klupska kasa) nece liciti ni na sta. Niti je ovo siromasan i slab roster, igraci kao sto su Roch, Feldeine, Antic, Bjelica su evroligaski igraci, da ne pricam koliko imaju Lessort, Jovanovic, Jankovic i Radicevic - svi preko 100 000 godisnje. Jednostavno je previse igraca otislo, a onda se uzimalo sve sto leti, misleci da moze da se jede. Ne biva tako.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • ma znam da ne bi. ali mi bojwg icigledno necemo dovesti. potpuno se slazem da je nemoguce bezbolno pustiti el niz vodu. porazi generisu poraze i to je ucek tko bilo. ne znam da li je ovaj tim skup ili jeftin ali znam da je nakaradno sklopjen

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      ma znam da ne bi. ali mi bojwg icigledno necemo dovesti. potpuno se slazem da je nemoguce bezbolno pustiti el niz vodu. porazi generisu poraze i to je ucek tko bilo. ne znam da li je ovaj tim skup ili jeftin ali znam da je nakaradno sklopjen
                      Mi smo bukvalno jedini tim u EL bez kombo beka.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Mi smo bukvalno jedini tim u EL bez kombo beka.
                        Mi smo jedini klub u evroligi bez 3-4 igraca, bez prave cetvorke, jedini imamo samo 3 igraca koji driblingom mogu da nekog prodju u napadu. A zato trenutno imamo 6 igraca koji mogu da igraju krilo (a da neko od njih nije junior): Lazic, Dobric, Dangubic, Keselj, Davidovac i Lazarevic. Da imamo Chacha Rodrigueza i Datomea umesto Rocha i Lazica, ne bi mogli u TOP 8.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Mi smo jedini klub u evroligi bez 3-4 igraca, bez prave cetvorke, jedini imamo samo 3 igraca koji driblingom mogu da nekog prodju u napadu. A zato trenutno imamo 6 igraca koji mogu da igraju krilo (a da neko od njih nije junior): Lazic, Dobric, Dangubic, Keselj, Davidovac i Lazarevic. Da imamo Chacha Rodrigueza i Datomea umesto Rocha i Lazica, ne bi mogli u TOP 8.
                          Jankovic je jedina prava cetvorka,bez obaziranja na ona pisanja da on moze na 5. Po meni,ni u ludilu.
                          Ostali igraci su svi 4-5.
                          Ja sam za opciju ako se vec razmislja o centru,a s obzirom u kakvoj smo situaciji da mi lepo prebacimo u decembru Odzoa kod nas i dovedemo jos jednog igraca spolja,tipa Munford.
                          On bi sada legao sjajno. On je kombo bek,bez obzira sto pise da je PG. Cak mislim da je i na koledzu bio dvojka.
                          Mislim i da bi Radicevic bio dosta bolji na terenu kada bi imao komba pored sebe umesto recimo Dobrica.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Biće reakcija od ponedeljka.
                            Cinjenica je da KK nema navijaca vise od par hiljada tako da je ovaj tim super i zadovoljava stadarde i ocekivanja. Tim koji svi pljuju a niko ne dodje da podrzi ima 2 pobede i 3 poraza u el sto je sascim prihvatljivo.
                            Mozda bi trebali pre sastavljanja tima i menjanja igraca na forumu da probamo da imamo kosarksku publiku u nesto vecem broju pa onde da nam i zahtevi rastu.
                            I ovde ne mislim na ono vise navijaca vise para.

                            Comment


                            • Slažem se za košarkašku publiku, međutim, mislim da bi se trebali složiti i da ovaj tim nije super niti će ikada biti, jer je jednostavno nakaradno sastavljen, bez osnovnih organiskih delova koji jedan košarkaški tim treba da sadrži. Onaj ko nam je radio skauting domaćih igrača smrtni nam je neprijatelj, a onaj ko se bavio kompozicijom tima je budala.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Slažem se za košarkašku publiku, međutim, mislim da bi se trebali složiti i da ovaj tim nije super niti će ikada biti, jer je jednostavno nakaradno sastavljen, bez osnovnih organiskih delova koji jedan košarkaški tim treba da sadrži. Onaj ko nam je radio skauting domaćih igrača smrtni nam je neprijatelj, a onaj ko se bavio kompozicijom tima je budala.
                                mogu da se slozim za kompoziciju tima
                                ali sto se tice domacih igraca...nije kao da smo imali ne znam kakav izbor
                                domacih igraca koji mogu da igraju EL, a nama su dostupni, jednostavno nema

                                Comment

                                Working...
                                X